خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٨ ذو الحجّة ١٤٤٠

Tuesday, August 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مردم سالاری
مساجد باید به پایگاهی برای رفع مشکلات مردم تبدیل شوند
خبرگزاری شبستان:آیت الله نوری همدانی گفت: در نظام مردم سالاری، مردم جایگاه ارزشمندی دارند و نظر آنها در اداره شهر بسیار مهم است و شما می توانید با ایجاد مردم سالاری و تعامل مستقیم مردم با مسجد بسیاری از مشکلات را رفع نمایید.

۱۳۹۴/۷/۱۱ - ۱۳:۴۹

شوراهای اسلامی یک نماد عینی دموکراسی دینی در نظام جمهوری اسلامی هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شوراهای اسلامی یک نماد عینی دموکراسی دینی در نظام جمهوری اسلامی هستند گفت: تحول و توسعه راه روستایی فومن در سال‌های پس از انقلاب بی‌سابقه بوده است.

۱۳۹۴/۵/۲۵ - ۱۳:۵۳

جای خالی مردم سالاری در حقوق بشر / قدرت تفسیر سیاست در حقوق بشر بین المللی
خبرگزاری شبستان: رییس مجلس با بیان اینکه جای خالی مردم سالاری درحقوق بشر بین المللی دیده می شود و خبری از معنویت و تکامل معنوی وجود ندارد گفت: تفسیر حقوق بشر در ساحت سیاست فقط قدرت حرف می زند. ‫ ‫

۱۳۹۴/۵/۱۴ - ۱۱:۲۴

قانون محوری معیار کلی در انجام امور/ از اجرای قانون هراسی نداریم
خبرگزاری شبستان: فرماندار لنگرودبا تاکید بر اینکه قانون محوری و قانون گرایی معیار کلی درانجام کارهاست، گفت: با قانون گریزان و قانون ستیزان برابر قانون رفتار می کنیم و از اجرای قانون هم هیچ هراسی نداریم.

۱۳۹۴/۲/۱۱ - ۱۰:۵۰

شوراها عرصه تمرین مردم سالاری هستند
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، گفت: اساس کشور بر مردم سالاری استوار است و نهاد شورا عرصه ای برای تمرین این فرایند است.

۱۳۹۴/۲/۸ - ۱۳:۲۳

۱۲ فروردین نماد مردم سالاری دینی است
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: ۱۲ فروردین نماد مردم سالاری دینی است.

۱۳۹۴/۱/۱۱ - ۱۱:۴۴

فرهنگ مردم سالاری دینی به عنوان گفتمان جدید ایران به جامعه بین الملل ارائه شد
خبرگزاری شبستان: معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد یکی از دستاوردهای فرهنگی و سیاسی نظام در سطح بین المللی را ترویج فرهنگ مردم سالاری دینی دانست و افزود:این فرهنگ به عنوان یک نگاه و گفتمان جدید از طرف جمهوری اسلامی ارائه شده است.

۱۳۹۳/۱۱/۱۴ - ۱۳:۵۰

انتشار حکومت اسلامی از مبانی تا مقاصد
خبرگزاری شبستان: مردم سالاری دینی جمهوری اسلامی و تفاوت آن با دموکراسی، مشکلات جامعه در حاکمیت ولایت فقیه و پاسخ به شبهاتی درباره رهبری در اثری تازه از نشر معارف کتاب شد.

۱۳۹۳/۹/۱۱ - ۱۱:۴۰

برگزاری شورای دانش آموزی تمرین مردم سالاری دینی است
خبرگزاری شبستان: مدیر آموزش پرورش شهرستان سامان گفت: برگزاری شورای دانش آموزی تمرین مردم سالاری دینی است.

۱۳۹۳/۸/۶ - ۱۴:۲۴