خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸

الجمعة ٢١ جمادى الأولى ١٤٤١

Friday, January 17, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مردم سالاری
استاندار لرستان:
رعایت اصل بی طرفی مهم ترین وظیفه مسئولان در انتخابات است
خادمی با تاکید بر ضرورت توجه مسئولان استان به بی طرفی در برگزاری انتخابات در تمام سطوح اجرایی، گفت: هر رای مردم امانتی بزرگ است که باید با هوشیاری از آرای مردم صیانت شود.

۱۳۹۸/۱۰/۴ - ۱۳:۵۶

محسن هاشمی در دیدار هیات با کشور عمان:
شوراهای شهر بزرگترین نماد مردم سالاری در جمهوری اسلامی ایران هستند
رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: شوراهای شهر و روستا بزرگترین نماد مردم سالاری ایران اسلامی هستند که خدمات رسانی به شهروندان و تامین منافع آنان را در سرلوحه اقدامات خود قرار داده اند.

۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۱۵:۳۲

همراهی دولت و مردم در فجر انقلاب؛
مردم «سالاری» به سبک استاندار گیلان
مردم سالاری استاندار گیلان صفت ارزنده‌ایی است که مسئولان دیگر می‌توانند از آن الگوبرداری کنند، رفتاری که می‌تواند الگویی برای تقویت سرمایه‌های اجتماعی نظام باشد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۶:۳۵

شوراها نماد عینی مردم سالاری و برآمده از متن مردم هستند
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شوراها در واقع نماد عینی مردم سالاری هستند که برآمده از متن مردم بوده و باید صادقانه در راه تعالی شهر و روستاها بکوشند.

۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۵:۴۰

روحانی در نشست هم‌اندیشی مدیران دولت:
باید باورمان بشود که چیزی بالاتر از نوکری ملت نداریم
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور با اشاره به اینکه اگر کسی خود را بالاتر از خادم مردم می داند،​ پس معنای حکومت اسلامی و حتی مفهوم مردم سالاری دینی را هم لمس و حس نکرده است، گفت: باید باورمان بشود که چیزی بالاتر از نوکری ملت نداریم.

۱۳۹۷/۲/۱ - ۱۰:۰۷

در اجتماع بزرگ بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی عنوان شد:
لیبرال دموکراسی و مردم‌سالاری دینی با یکدیگر در حال رقابت هستند
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان بسیج اساتید کشور با اشاره به اجرای دو برنامه لیبرال دموکراسی و مردم‌سالاری دینی در جهان گفت: امروز در جهان همه نگاه‌ها به این دو برنامه است و می‌توان گفت لیبرال دموکراسی و مردم‌سالاری دینی با یکدیگر در حال رقابت هستند.

۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۳:۲۲

دهه فجر نقطه عطفی در تاریخ مردم سالاری دینی بود
خبرگزاری شبستان:رئیس پلیس پایتخت گفت: دهه فجر نقطه عطفی در تاریخ مردم سالاری دینی بود.

۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۳:۱۷

شانزدهمین کنگره حزب مردم سالاری ۱۰ اسفند برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: عضو دفتر سیاسی حزب مردم سالاری گفت: شانزدهمین کنگره حزب مردم سالاری با حضور اعضای شورای مرکزی و فعالان استانی حزب و جمعی از نمایندگان و شخصیت های سیاسی در ۱۰ اسفند ماه برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۱/۴ - ۱۳:۴۸

امام جمعه موقت خرم آباد:
نمایش مردم سالاری دینی در مراسم تنفیذ و تحلیف رئیس جمهوری
خبرگزاری شبستان:امام جمعه موقت خرم آباد، گفت: استقبال رسانه ای از مراسم تفیذ و تحلیف رئیس جمهوری ایران نشانکر شکست توطئه ایران هراسی دشمنان و نمایشی از وحدت ملی و مردم سالاری دینی بود.

۱۳۹۶/۵/۱۳ - ۱۶:۳۴

وزیر ارشاد در جمع خبرنگاران :
شاهد فصل جدیدی از مردم سالاری خواهیم بود
خبرگزاری شبستان:سید رضا صالحی امیری گفت:آنچه که در گذشته به عنوان رانت یا دسترسی محدود به اطلاعات بود امروز دیگر مطرح نیست.ما شاهد فصل جدیدی در دموکراسی و مردم سالاری خواهیم شد.

۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۱۵:۴۲

امت انقلابی معنی مردم سالاری را به رخ مدعیان دروغین دموکراسی کشاندند
خبرگزاری شبستان: بسیج دانشجویی دانشگاه های استان البرز در بیانیه ای آورده است: امت انقلابی معنی واقعی مردم سالاری را به رخ مدعیان دروغین دموکراسی کشاندند.

۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۵:۲۲

تک تک آرای مردم بر اقتدار ایران می افزاید/حضورمردم در انتخابات ضامن بقای نظام جمهوری اسلامی
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، با اشاره به اینکه حدود ۴۰ سال است که در کشور ما انتخابات برگزار می‌شود، گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، همواره انتخابات برگزار شده و این نشان دهنده معنای واقعی دموکراسی است.

۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۷:۳۶

انتخابات نمود عینی حاکمیت مردم سالاری در نظام اسلامی است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، گفت: فرد اصلح در انتخابات کسی است که به دنبال اشتغال، تولید و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی باشد و برای ریشه کنی فساد برنامه ریزی کند.

۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۰۸:۱۶

حضور تک تک مردم در انتخابات مهم است/فرهنگ عامل توسعه کشور
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، گفت: هنر مقدم بر سایر بخش های زندگی است و اگر دچار مشکل فرهنگی باشیم، توسعه اقتصادی، سیاسی و اجتماعی نیز اتفاق نخواهد افتاد .

۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۰۱:۴۲

حضور مردم در انتخابات، نماد عینی مردم سالاری در جامعه است
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت تعامل با هیئت نظارت برای هر چه بهتر برگزار شدن انتخابات تاکید کرد و گفت: حضور مردم در انتخابات، نماد عینی مردم سالاری در جامعه است.

۱۳۹۶/۱/۲۸ - ۱۳:۵۳

مدیر گروه سیاست پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در گفت وگو با شبستان:
وجه امتیاز جمهوری اسلامی عدم التقاط است/مردمسالاری دینی حق و تکلیف را دوجانبه می داند
خبرگزاری شبستان:  جمهوریت این نظام التقاطی نیست که اسلامیت را از اسلام و جمهوریت را از غرب بگیرد و تلفیق کند، بلکه سنخ جمهوریت و مردمسالاری آن، برآمده از مبانی اسلام است، اسلامی که مردم را در مشارکت سیاسی دخیل و ولی نعمت می داند.

۱۳۹۶/۱/۱۲ - ۱۰:۳۷

جمهوری اسلامی مدلی موفق از نظام مردم سالاری دینی را به جهانیان ارائه داده است
خبرگزاری شبستان:تولیت آستان قدس رضوی در جمع معلمان مدارس امام رضا(ع) و مربیان قرآنی آستان قدس رضوی گفت:جمهوری اسلامی مدلی موفق از نظام مردم سالاری دینی را به جهانیان ارائه داده است.

۱۳۹۵/۲/۱۲ - ۱۲:۰۴

برگزاری مناظره حق رای مردم در نظام مردم‌سالاری دینی
خبرگزاری شبستان: حجج اسلام سیدسجاد ایزدهی و کاظم قاضی‌زاده درباره حق رای مردم در نظام مردم سالاری دینی مناظره می کنند.

۱۳۹۴/۱۲/۴ - ۱۴:۱۴

نظام جمهوری اسلامی کارآمدی دین در اداره امور کشور را اثبات کرده است
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه دشمن همه تلاش خود را معطوف به ناکارآمدی دینی کرده، افزود: نظام اثبات کرده که دین می تواند به بهترین وجه جامعه را اداره کند.

۱۳۹۴/۱۱/۵ - ۰۹:۱۷

کرسی ترویجی مردم سالاری دینی برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: کرسی ترویجی مردم سالاری دینی به همت قطب علمی فلسفه دین برگزار می شود.

۱۳۹۴/۹/۲۴ - ۱۵:۱۷