خبرگزاری شبستان

جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸

الجمعة ٢٤ ربيع الأوّل ١٤٤١

Friday, November 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مدیران کانون های مساجد
در مشهد؛
پنجمین دوره آموزشی«مدیریت فرهنگی و فرهنگ جهادی»برگزار شد
پنجمین دوره آموزشی مدیریت فرهنگی و فرهنگ جهادی ویژه مدیران کانون های مساجد مشهد پنج شنبه ۲۲ آذر در مدرسه علمیه عالی نواب برگزار شد.

۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۳:۳۴

تقدیر از مدیران کانون‌های مساجد برگزیده در عرصه اوقات فراغت
از مدیران کانون های فرهنگی هنری مسجدی برگزیده در اختتامیه طرح ملی اوقات فراغت کانون های مساجد کشور، تقدیر شد.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۲۲:۳۷

حجت الاسلام شکری:
هیئت اندیشه ورز فرصت هم اندیشی فعالان کانون های مساجد در راستای کارکردهای مسجد طراز اسلامی
مسئول ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز سلسله نشست های هیئت اندیشه ورز را مهم خواند و گفت: هم اندیشی فعالان مسجدی در هئیت اندیشه ورز گامی برای رسیدن به مسجد طراز اسلامی است.

۱۳۹۷/۷/۵ - ۰۹:۱۷

نشست مدیران و رابطین کانون های مساجد شهرستان فارسان برگزار شد
نشست مدیران و رابطین خواهر کانون های فرهنگی هنری مساجد با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با هدف تبیین نقش بانوان در فعالیت های فرهنگی و دینی مساجد در شهرستان فارسان برگزار شد.

۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۳:۳۳

باید اندیشه های امام(ره) و گفتمان انقلاب را در کانون های مساجد نهادینه کنیم
خبرگزاری شبستان:مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی با اشاره به اینکه عدالت و معنویت از شاخصه های حکومت امام(رحمه الله علیه) بود، گفت: باید اندیشه های امام(ره) و گفتمان انقلاب را در کانون های فرهنگی هنری مساجد نهادینه کنیم.

۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۱

اجرای طرح « ربیع القرآن» در مساجد خراسان شمالی
خبرگزاری شبستان: طرح قرآنی «ربیع القرآن» همزمان با ۲۹ شعبان، به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی اجرایی می شود.

۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۱:۲۰

همایش سالروزتاسیس کانون های مساجد در قم
همایش سالروزتاسیس کانونهای مساجد عصر امروز پنجشنبه در سالن شهرداری قم برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۲۰:۱۵

نشست آسیب شناسی فعالیت های فرهنگی،سیاسی در شهرستان فلاورجان برگزار شد
خبرگزاری شبستان: یک کارشناس فرهنگی سیاسی تغییر الگوی کشت فرهنگی و سیاسی در شهرستان فلاورجان را لازم دانست و علت آن را بکر بودن این منطقه برای اینگونه فعالیت ها عنوان کرد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۰:۰۴

اصلی ترین نشانه دینداری در جامعه تبعیت از ولایت است
خبرگزاری شبستان:معاون آموزش و پژوهش ستاد عالی کانون های مساجد کشور با اشاره به اینکه مساجد باید برای همه شبهات پاسخ داشته باشند، افزود:یکی از نشانه های دینداری که در جامعه خود را نشان می دهد تبعیت از ولایت و در تداوم آن ولایت فقیه است.

۱۳۹۵/۹/۱۸ - ۱۶:۲۱

آئین اختتامیه اوقات فراغت و ضیافت مدیران کانون های فرهنگی مساجد البرز
خبرگزاری شبستان: آئین اختتامیه اوقات فراغت و ضیافت مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد البرز ویژه برادران جمعه (۹ مهر) برگزار می شود.

۱۳۹۵/۷/۷ - ۱۰:۳۲

اهداف ستاد عالی برای آبادانی فرهنگی مساجد کادرسازی و تربیت مدیران کانون ها است
خبرگزاری شبستان:معاون آموزش و پژوهش ستاد عالی کانون های مساجد کشور با اشاره به اینکه فلسفه وجودی کانون های مساجد ایجاد یک تشکل فرهنگی است، افزود: اهداف ستاد عالی برای آبادانی فرهنگی مساجد کادرسازی و تربیت مدیران کانون های مساجد می باشد.

۱۳۹۵/۶/۳ - ۰۹:۰۶

انجمن های ادبی شعر و ادبیات در کانون های مساجد راه اندازی شود/اهتمام کانون های مساجد بر رشته های هنری- اسلامی
خبرگزاری شبستان:دبیراجرایی هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی گفت: انجمن های ادبی شعر و ادبیات در کانون های  فرهنگی و هنری مساجد استان همدان راه اندازی شود.

۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۱۷:۱۸

موسس مجمع جوانان شهید چمران تبیین کرد:
بایدها و نبایدهای فعالیت‌های فرهنگی/ اهمیت برنامه‌ریزی در کانون های فرهنگی هنری مساجد
خبرگزاری شبستان: موسس مجمع جوانان شهید چمران با اشاره به ویژگی فعالیت‌های فرهنگی، بر لزوم توجه به ظرفیت‌های مساجد در برنامه ریزی کانون‌های فرهنگی تاکید کرد.

۱۳۹۴/۵/۱۶ - ۱۰:۵۷

حجت‌الاسلام نظافت مطرح کرد:
نقش محوری مدیران در تداوم فعالیت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد
خبرگزاری شبستان: مدیر مدرسه علمیه حضرت مهدی(عج) با اشاره بر نقش کلیدی رهبر به عنوان عنصر اصلی پیدایش و دوام تشکیلات، خطاب به مدیران کانون های فرهنگی گفت: تشکیلات فرهنگی باید به گونه ای باشد که مردم حامی آن باشند.

۱۳۹۴/۵/۱۶ - ۱۰:۳۵

حجت‌الاسلام نظافت تبیین کرد:
ویژگی‌های مطلوب مدیران کانون‌های فرهنگی هنری مساجد
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه علمیه خراسان از مدیران به عنوان مهمترین رکن کانون های فرهنگی هنری مساجد نام برد و گفت: تضرع، نماز شب و قرائت قرآن، زمینه ساز رشد مدیران برای خدمت بهتر به مردم می شود.

۱۳۹۴/۴/۱۰ - ۱۰:۵۸

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل:
تعامل و همدلی دست اندرکاران مساجد در کارهای فرهنگی بیشتر شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: تعامل و همدلی هیئت امنا، امام جماعت، مسئول پایگاه و مدیر مسئول کانون به عنوان دست اندرکاران مساجد در کارهای فرهنگی بیشتر شود.

۱۳۹۴/۳/۱۲ - ۰۹:۲۰

مسئول کمیته آموزش دوره علمی تخصصی سراج:
تنها نقطه ضعف دوره علمی تخصصی سراج عدم همکاری دبیرخانه استان ها ست
خبرگزاری شبستان: مسئول کمیته آموزش دوره علمی تخصصی سراج گفت: متاسفانه با توجه به ابلاغ دستورات لازم به دبیرخانه کانون های مساجد تخصصی و دانشگاهی استان ها شاهد همکاری لازم از سوی استان ها در "دوره علمی آموزشی سراج "نبودیم.

۱۳۹۴/۲/۲۹ - ۱۰:۲۱

گزارش تصویری/ بازدید مدیران کانون مساجد از کانون شهید گرائلی خرماکلا
مدیران کانون های فرهنگی  و هنری مساجد خراسان شمالی به منظور آشنایی بیشتر با کانون های فعال کشور, از کانون فرهنگی و هنری شهید گرائیلی مسجدالنبی (ص ) خرماکلا شهرستان قائمشهر بازدید کردند.

۱۳۹۴/۲/۲۸ - ۱۷:۵۱

دبیر اجرایی دوره تخصصی سراج تاکید کرد:
"فرصت ها و آسیب های رسانه" یکی از کاربردی ترین برنامه های دوره تخصصی سراج
خبرگزاری شبستان: قائم مقام دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم گفت: یکی از مهمترین نیازها و دغدغه های مسئولان فرهنگی؛ پیشرفت و تاثیرگذاری رسانه ای کشور است، در همین راستا برگزاری کلاس های تخصصی فرصت ها و آسیب های رسانه به عنوان یکی از مهمترین و کاربردی ترین برنامه های دوره سراج در دستور کار قرار دارد.

۱۳۹۴/۲/۲۷ - ۱۴:۰۲

کارشناس رسانه:
شبکه های اجتماعی تا وقتی امنیت نداشته باشد چاقوی دو لبه نیست، سلاح دشمن است
خبرگزاری شبستان: مبلغ حوزه علمیه قم گفت: برخی از اینترنت و شبکه های اجتماعی به عنوان چاقوی دولب تعبیر می کنند و می گویند بسته به نحوه استفاده افراد دارد، در حالی که تا وقتی امنیت نداشته باشد دسته چاقو دست دشمن است و ما کاری نمی توانیم بکنیم.

۱۳۹۴/۲/۲۷ - ۱۳:۵۷