خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ١٤ صفر ١٤٤١

Monday, October 14, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه استاندار کهگیلویه و بویراحمد
مهارت آموزی در مدارس تقویت شود
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه باید دانش آموزان بیش از پیش به سوی مهارت آموزی سوق داده شوند، گفت: در این صورت مسیر و بستر برای توسعه، پیشرفت و اعتلای روزافزون هموارتر خواهد شد.

۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۰:۴۷

نباید انعفالی با سود جویی قاچاق کالا برخورد شود
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شرایط موجود انگیزه و زمینه سود جویی قاچاق کالا را فراهم کرده و با این مسئله نباید انعفالی برخورد شود.

۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۶:۵۹

ضرورت استفاده از ظرفیت نخبگان اجتماعی در مبارزه با مواد مخدر
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت استفاده از ظرفیت نخبگان اجتماعی، جامعه ورزشکاران، نیروهای مردمی و سمن ها تاکید کرد.

۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۹:۴۶

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، خواستار شد
توزیع هدفمند منابع بانکی برای ایجاد اشتغال پایدار
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر توزیع هدفمند منابع بانکی برای ایجاد اشتغال پایدار تاکید کرد و گفت: از هرگونه پول پاشی و انحراف در تسهیلات اشتغال زایی جلوگیری شود.

۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۹:۲۲

بازار محل منافع و مصالح کاسب کار و مردم باشد
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه، نظارت خود اصناف بر صنوف مهم است، تصریح کرد: نگاه ما این است که همیشه بازار متعلق به مردم بوده و هست.

۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۲۲:۲۴

اختصاص ۱۴ میلیارد به حوزه آسیب های اجتماعی/برنامه های این حوزه خروجی محور باشند
استاندار کهگیلویه و بویراحمد به ۱۴ میلیارد اعتبار تخصیص یافته در حوزه آسیب های اجتماعی استان در سال جاری اشاره کرد و گفت: همه برنامه ها در این حوزه خروجی محور باشد.

۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۲۲:۴۲

پایان دوره بی تفاوتی و عافیت طلبی/موانع پیش روی مردم باید رفع شود‌
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مدیر باید جهادی باشد، تاکید کرد: دوره بی تفاوتی و عافیت طلبی به پایان رسیده و موانع پیش روی مردم باید رفع شود‌.

۱۳۹۷/۸/۳ - ۱۱:۱۳

مدیران برای دفاع از استقلال و عظمت کشور حس خدمتگزاری را در خود تقویت کنند
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به شرایط خاصی که کشور ما در آن قرار دارد برای دفاع از عظمت و استقلال کشور، باید حس خدمتگزاری را در خود فعال کنیم.

۱۳۹۷/۸/۳ - ۱۰:۳۴

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
پیشگیری، آموزش و فرهنگ سازی کم هزینه ترین راه مدیریت و کنترل بحران‌ ها
استاندار کهگیلویه و بویراحمد، پیشگیری، آموزش و فرهنگ سازی را کم هزینه ترین و با صرفه ‌ترین راه مدیریت و کنترل بحران‌ های احتمالی در استان دانست و گفت: لازم است در این راستا برنامه ریزی لازم در استان به عمل آید.

۱۳۹۷/۸/۲ - ۱۱:۰۶

ضرورت اجرای پروژه سامانه هوشمند نظارت و پایش تصویری در کهگیلویه و بویراحمد
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر اجرای سامانه هوشمند نظارت و پایش تصویری در استان تاکید کرد.

۱۳۹۷/۸/۱ - ۱۵:۱۹

چهل سالگی انقلاب اسلامی دوران خلق امید، بالندگی و شتاب است
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴۰ سالگی عمر پر برکت انقلاب اسلامی به معنای دوران پیری نیست، بلکه دوران خلق امید، بالندگی و شتاب است و باید تمام توان را برای شکوفایی و ظرفیت ها معطوف کنیم.

۱۳۹۷/۸/۱ - ۱۵:۰۹

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
آسیب های اجتماعی بیشتر از اقتصادی جامعه را تهدید می کند
استاندار کهگیلویه و بویراحمد برگزاری همایش ملی مبارزه با مواد مخدر در این استان را حرکت موثری دانست و گفت: این همایش باید ثمربخش و رهاوردی علمی و قابل اجرا داشته باشد.

۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۱۸:۴۴

۷۰ درصد مردم کهگیلویه و بویراحمد تحت پوشش بیمه سلامت هستند
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه سازمان بیمه سلامت به عنوان بزرگ ترین سازمان بیمه درمان کشور فعالیت دارد، گفت: ۷۰ درصد مردم این استان تحت پوشش این بیمه هستند.

۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۶:۱۲

پدافند غیرعامل به دنبال مسائل حیاتی، حساس و مهم مردم باشد
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه در سطح بندی و تقسیم بندی کردن مسائل در پدافند غیرعامل باید به دنبال موضوعات حیاتی، حساس و مهم بود، گفت: یکی سری خدمات حیاتی و تک محور است و برای مقابله با بحران، باید جایگزین داشته باشند.

۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۷:۳۷

میراث فرهنگی در معرفی فرهنگ غنی و جاذبه های گردشگری استان بیشتر تلاش کند
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به انجام رایزنی های لازم برای از سرگیری پروازها در فرودگاه مرکز استان، گفت: انتظار می رود میراث فرهنگی برای معرفی جاذبه های گردشگری و میراث غنی استان بیش از گذشته تلاش کند.

۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۰۹:۴۷

سپاه در دفاع از آرمان انقلاب، لحظه ای کوتاهی نکرد
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: سپاه ۴۰ سال اخیر در همه سختی‌ ها در کنار مردم بوده و در دفاع از آرمان‌ ها، لحظه‌ای کوتاهی نکرده است.

۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۴:۱۴

تقویم «هفته فرهنگ کهگیلویه وبویراحمد» نیمه دوم اردیبهشت تعیین شد
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه، نام گذاری ها فرآیندی جامع و مرتبط با داشته ها، ظرفیت ها، تاریخ و تمدن، هویت و سبک زندگی، میراث، فرهنگ و به چهره زیبای منطقه بر می گردد، گفت: در انتخاب هفته فرهنگ استان این مولفه ها مورد توجه قرار گرفته شود.

۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۴:۱۲

نیروی انتظامی موثرترین عامل برقراری امنیت/برخورد با محتکران و مخلان اقتصادی ماموریت ویژه نیروی انتطامی
استاندار کهگیلویه و بویراحمد به برخی التهاب ها و نابسامانی در سطح بازار و شرایط حاکم اقتصادی در کشور و استان اشاره کرد وگفت: مهم ترین ماموریت نیروی انتظامی در شرایط کنونی برخورد با اخلالگران اقتصادی باشد.

۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۳:۳۸

مسئولین باید نسبت به مناطق محروم بیشتر دغدغه و توجه داشته باشند
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه، اشتغال و کارآفرینی و خوداشتغالی در مناطق محروم با جدیت دنبال می شود، گفت: مسئولین باید نسبت به مناطق محروم دغدغه و توجه داشته باشند.

۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۳:۵۲

آغاز رزمایش بزرگ ۲۰ هزار نفری «اقتدار عاشورایی» بسیجیان کهگیلویه و بویراحمد
رزمایش بزرگ ۲۰ هزار نفری «اقتدار عاشورایی» بسیجیان کهگیلویه و بویراحمد با عنوان محمد رسول الله (ص) همزمان با سراسر کشور در شهر یاسوج مرکز این استان برگزار شد.

۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۵:۳۸