خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷

السبت ١٢ جمادى الأولى ١٤٤٠

Saturday, January 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه استاندار کهگیلویه و بویراحمد
طرح های برای مشوق مالی سوادآموزی در کهگیلویه و بویراحمد اجرا شود
استاندار کهگیلویه و بویراحمد ترویج سواد‌ آموزی را در گرو مشارکت دستگاه‌ های اجرایی دانست و خواستار اجرای طرح های مشوق مالی برای ترویج سواد آموزی در استان شد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۳:۰۷

دولت تاکید ویژه ای برای حل مشکلات مردم دارد
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: حل مشکلات مردم مورد تاکید ویژه دولت بوده و این مهم، همواره در دستور کار مسئولان قرار دارد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۶:۰۳

پروژه های اقتصاد مقاومتی نباید دچار فرسایش شوند
استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید بر اینکه پروژه های اقتصاد مقاومتی نباید دچار فرسایش شوند، گفت: پروژه های اقتصاد مقاومتی دارای اهداف مهم کمی و کیفی است که سیاست های دولت را دنبال می کند.

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۲:۲۷

آمار پایه اصلی تصمیم و برنامه ریزی ها باشد/کاربری کارت های ملی هوشمند افزایش یابد
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه سازمان ثبت احوال پایه اطلاعات در کشور است، گفت: آمار پایه اصلی هر تصمیم و برنامه ریزی اصولی، علمی و منطقی به لحاظ کمی و کیفی منابع انسانی است.

۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۲۱:۴۴

تخصیص ۱۴۰میلیون یورو اعتبار به سدچم شیر گچساران/سال ۹۸ همه روستاهای استان از نعمت گاز برخوردار می شوند
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تخصیص ۱۴۰ میلیون یورو اعتبار به سدچم شیر گچساران خبرداد و گفت:این سد ۲ میلیارد و ۵۰۰ مترمکعب ذخیره آب خواهد داشت.

۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۸:۰۵

دستگاه‌ های اجرایی از موازی کاری برای نهادینه کردن فرهنگ قرآنی پرهیز کنند
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسئولان دستگاه‌ های اجرایی با اتحاد و همفکری بر فعالیت‌ های خروجی محور جهت ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه تلاش کنند.

۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۲۲:۲۳

صدا و سیما، تنها رسانه ای که می تواند در برابر توطئه های دشمنان نقش آفرینی کند
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسانه ملی تنها رسانه ای است که می تواند به صورت هوشمندانه در بُعد ملی، منطقه ای و بین المللی در برابر توطئه های دشمنان نقش آفرینی کند.

۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۵:۲۹

در نشست شورای آموزش و پرورش تاکید شد:
حرکت آموزش و پرورش به سمت مهارت آموزی/رساندن نرم سواد آموزی کهگیلویه و بویراحمد به میانگین کشوری
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه آموزش و پرورش استان باید به سمت اهداف ملی حرکت کند، گفت: آموزش و پرورش آرام آرام از سیستم انتقال اطلاعات به سمت فرآیند مهارت آموزی برود.

۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۱۵:۱۹

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خبر داد
۲۱ آذرماه، زمان برگزاری اجلاس نماز/نماز اولویت نخست دین اسلام
استاندار کهگیلویه و بویراحمد نماز را جزو اولویت های نخست دین خواند و اضافه کرد: اجلاسیه نماز استان باید در حد شان و جایگاه این فریضه الهی برنامه اجرا شود.

۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۱۵:۰۲

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
هدف از حادثه تروریستی چابهار، ایجاد تفرقه و نا امن کردن منطقه است
استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی چابهار، گفت: این گونه اقدامات خرابکارانه و تروریستی با هدف ایجاد تفرقه و نا امن کردن منطقه انجام می شود.

۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۵:۴۱

نباید در انجام امور و خدمت به مردم به دنبال دیوان سالاری باشیم
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه، نباید در انجام امور و خدمت به مردم به دنبال دیوان سالاری باشیم، تاکید کرد: هرگونه تعلل و کم کاری در امور مردم را نمی پذیرم.

۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۳:۵۲

استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برای تحقق رشد کهگیلویه و بویراحمد یک ضرورت است
استاندار کهگیلویه و بویراحمد مبارزه منطقی و عملی با فساد را ضروری دانست و گفت: استفاده از ظرفیت بخش خصوصی برای تحقق رشد استان یک ضرورت است.

۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۰۷:۵۲

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار شد:
تمرکز بر طرح های پژوهشی تقاضا محور با خروجی سریع/نمایش برتری جایگاه تحقیق در نمایشگاه پژوهش
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تمرکز بر روی طرح های پژوهشی تقاضا محور و طرح هایی که سریع به نتجیه برسند و خروجی بالایی دارند، باشد.

۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۴:۴۶

تفکر بسیجی راه ایستادگی در برابر حربه دشمنان است
استاندار کهگیلویه و بویراحمد ایستادگی امروز را حاصل موشک و سلاح ندانست و گفت: این ایستادگی محصول تفکر بسیجی بوده که به کشور اقتدار و ایستادگی داده است.

۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۴:۴۱

نارضایتی مردم ناشی از قانون گریزی، رانت، فساد و تبعیض است
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ناخرسندی و نارضایتی مردم از کمبودها نیست، بلکه از قانون گریزی، رانت، فساد و تبعیض هاست.

۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۸:۴۵

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، مطرح کرد
جایگاه ویژه تئاتر بین هنرهای نمایشی/تلاش برای راه اندازی بزرگ ترین مجتمع فرهنگی جنوب کشور
استاندار کهگیلویه و بویراحمد هنر را تجلی خوبی های خالق در پیکره انسان دانست و گفت: هنر تئاتر نیز در بین هنرهای نمایشی از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

۱۳۹۷/۹/۱ - ۰۰:۱۹

مسیر پر چالش مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد نیازمند ایثار است
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسئله اعتیاد مسیر پر چالشی است و مبارزه با موضوعی که خانمان برانداز است، قطعا شرایطی دارد و باید متناسب با آن توان و انرژی خود را بکار گرفت و در حد ایثار باید کار کرد.

۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۳:۵۳

مهارت آموزی در مدارس تقویت شود
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه باید دانش آموزان بیش از پیش به سوی مهارت آموزی سوق داده شوند، گفت: در این صورت مسیر و بستر برای توسعه، پیشرفت و اعتلای روزافزون هموارتر خواهد شد.

۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۰:۴۷

نباید انعفالی با سود جویی قاچاق کالا برخورد شود
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شرایط موجود انگیزه و زمینه سود جویی قاچاق کالا را فراهم کرده و با این مسئله نباید انعفالی برخورد شود.

۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۶:۵۹

ضرورت استفاده از ظرفیت نخبگان اجتماعی در مبارزه با مواد مخدر
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت استفاده از ظرفیت نخبگان اجتماعی، جامعه ورزشکاران، نیروهای مردمی و سمن ها تاکید کرد.

۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۹:۴۶