خبرگزاری شبستان

جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸

الجمعة ٢٦ جمادى الثانية ١٤٤١

Friday, February 21, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سید فرید موسوی
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:
هنجارهای اجتماعی و فرهنگی کشور درباره اخذ مالیات باید اصلاح شود
موسوی با بیان اینکه هنجارهای اجتماعی و فرهنگی کشور درباره اخذ مالیات هم باید اصلاح شود، گفت: سازمان امور مالیاتی تاکنون از روش های سنتی برای اخذ مالیات استفاده کرده است.

۱۳۹۸/۵/۱۷ - ۰۷:۳۵

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:
برای حذف یارانه افراد پردرآمد باید تصمیم جدی بگیریم
موسوی با اشاره به اینکه ناکارآمدی مدیریت داخل کشور و تحریم های بین المللی، معیشت اقشار آسیب پذیر جامعه را تهدید می کند، گفت: برای حذف یارانه افراد پردرآمد باید تصمیم جدی بگیریم و اراده کافی وجود داشته باشیم.

۱۳۹۸/۵/۷ - ۰۷:۴۳

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:
پرداخت مالیات از راهکارهای رسیدن به اقتصاد بدون نفت است
موسوی پرداخت مالیات را از راهکارهای رسیدن به اقتصاد بدون نفت دانست و گفت: با ساماندهی معافیت های مالیاتی، تعریف پایه های مالیاتی جدید و استفاده از درآمدهای ایستا و غیرمنقول دولت می تواانیم به اقتصاد بدون نفت دست یابیم.

۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۰۷:۴۰

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
پایه های مالیاتی که در کشور می تواند مورد استفاده قرار گیرد هنوز تعریف نشده اند
موسوی با اشاره به اینکه بخش عمده ای از بودجه عمومی کشور را مالیات تامین می کند اما در کشور ما کمتر به مالیات توجه شده است، گفت: پایه های مالیاتی که در کشور می تواند مورد استفاده قرار گیرد هنوز تعریف نشده اند.

۱۳۹۸/۳/۵ - ۰۸:۰۳

رییس فراکسیون جوانان مجلس:
امیدواریم به زودی شاهد ترمیم کابینه اقتصادی دولت باشیم
رییس فراکسیون جوانان مجلس با بیان اینکه جامعه نیازمند توان جوانان در تیم اقتصادی دولت است، گفت: امیدواریم به زودی شاهد ترمیم کابینه اقتصادی دولت باشیم.

۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۵:۵۹

روحیه امید را در میان جوانان تقویت کنیم
خبرگزاری شبستان: رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی، جوانان را باعث و بانی امید در کشور دانست و اظهار داشت: بدون امید دشمن می تواند توطئه های خود را عملی کند.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۱:۰۰