خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸

الجمعة ١٧ ربيع الأوّل ١٤٤١

Friday, November 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فنی حرفه ای
آموزش بيش از 400 هزار نفر ساعت در فنی حرفه ای چهارمحال ویختیاری
خبرگزاری شبستان: مديرکل آموزش فني و حرفه اي چهارمحال ویختیاری گفت: در 10 ماهه سال جاري بيش از 400  هزار نفر ساعت آموزش روستايي و عشايري توسط اين اداره کل  برگزارشده است.

۱۳۹۳/۱۱/۹ - ۱۲:۵۸

رییس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور:
جایگاه خوبی در تبدیل علم به فناوری نداریم
خبرگزاری شبستان: رییس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور گفت: جایگاه خوبی در پژوهش، تولید علم و تعداد مقالات در ISI‌ داریم اما در تبدیل علم به فناوری، تعداد اختراعات رشد نکرده ایم.

۱۳۹۳/۹/۱۸ - ۱۲:۵۲

توانمندسازی مددجویان کمیته امداد با آموزش مهارت های فنی و حرفه ای
خبرگزاری شبستان: معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین با اشاره به سیاست جدی کمیته امداد در توانمندسازی مددجویان از ارائه آموزش های فنی و حرفه ای در این راستا خبر داد.

۱۳۹۳/۸/۲۱ - ۱۲:۴۷

عضو کمیسیون آموزش مجلس مطرح کرد:
طرح آمایش سرزمین موجب ساماندهی وضعیت آموزش عالی کشور می شود
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: وضعیت آموزش عالی کشور باید ساماندهی شود و اجرای طرح آمایش سرزمین می تواند این وضعیت را درست کند.

۱۳۹۳/۸/۵ - ۱۵:۴۴