خبرگزاری شبستان

جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹

الجمعة ١١ ربيع الثاني ١٤٤٢

Friday, November 27, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فنی حرفه ای
کارآفرینی معلول گیلانی/ مهارت آموزی اصلی مهم در ایجاد اشتغال
خبرگزاری شبستان: آموزش فنی و حرفه ای در رشته های مختلف در پیشبرد اهداف توسعه پایدارکشور بسیار موثر و زیمنه اشتغال جوانان را فراهم خواهد کرد.

۱۳۹۴/۵/۶ - ۱۰:۴۱

۲۹۳ حرفه آموزشی به مخاطبان آموزشهای فنی و حرفه ای استان سمنان ارائه شد
خبرگزاری شبستان:مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای  استان سمنان گفت:در چهارماهه نخست امسال ۲۹۳ حرفه آموزشی در قالب ۴۹۹ دوره آموزشی در بخش های مختلف به مخاطبان آموزشهای فنی و حرفه ای این استان ارائه شده است.

۱۳۹۴/۵/۵ - ۱۴:۱۳

فنی حرفه ای ایران در سطح دنیا از جایگاه ویژه ای برخوردار است
خبرگزاری شبستان: مسئول فنی حرفه ای استان کردستان با بیان اینکه یادگرفتن مهارت ها برای توسعه هرجامعه ای ضروری است، گفت: فنی حرفه ای کشور ما در سطح دنیا از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

۱۳۹۴/۴/۴ - ۱۰:۳۲

اشتغال زایی ۳۰ حرفه از سوی بانوان گلستانی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گلستان با اشاره به اینکه ما به دنبال توسعه فرهنگ آموزش فنی و حرفه ای در استان هستیم، گفت: بانوان گلستانی توانسته اند بیش از ۳۰ حرفه را اشتغال زایی کنند.

۱۳۹۴/۱/۲۵ - ۱۵:۰۳

آموزش بيش از 400 هزار نفر ساعت در فنی حرفه ای چهارمحال ویختیاری
خبرگزاری شبستان: مديرکل آموزش فني و حرفه اي چهارمحال ویختیاری گفت: در 10 ماهه سال جاري بيش از 400  هزار نفر ساعت آموزش روستايي و عشايري توسط اين اداره کل  برگزارشده است.

۱۳۹۳/۱۱/۹ - ۱۲:۵۸

رییس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور:
جایگاه خوبی در تبدیل علم به فناوری نداریم
خبرگزاری شبستان: رییس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور گفت: جایگاه خوبی در پژوهش، تولید علم و تعداد مقالات در ISI‌ داریم اما در تبدیل علم به فناوری، تعداد اختراعات رشد نکرده ایم.

۱۳۹۳/۹/۱۸ - ۱۲:۵۲

توانمندسازی مددجویان کمیته امداد با آموزش مهارت های فنی و حرفه ای
خبرگزاری شبستان: معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قزوین با اشاره به سیاست جدی کمیته امداد در توانمندسازی مددجویان از ارائه آموزش های فنی و حرفه ای در این راستا خبر داد.

۱۳۹۳/۸/۲۱ - ۱۲:۴۷

عضو کمیسیون آموزش مجلس مطرح کرد:
طرح آمایش سرزمین موجب ساماندهی وضعیت آموزش عالی کشور می شود
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: وضعیت آموزش عالی کشور باید ساماندهی شود و اجرای طرح آمایش سرزمین می تواند این وضعیت را درست کند.

۱۳۹۳/۸/۵ - ۱۵:۴۴