خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸

الخميس ١٢ شعبان ١٤٤٠

Thursday, April 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سیاست ارزی
دستور کار جلسات کمیسیون های تخصصی مجلس
بررسی طرح تشکیل وزارت تجارت/ تحقیق و تفحص از سیاست ارزی اخیر دولت
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات این هفته کمیسیون های تخصصی بررسی طرح تشکیل وزارت تجارت و خدمات بازرگانی، تحقیق و تفحص از سیاست ارزی اخیر دولت و بررسی طرح انتزاع امور جوانان از وزارت ورزش را در دستور کار خود دارند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۷:۵۳

با گذشت ۴ ماه از اعلام بانک مرکزی برای تعیین سیاست برای رمز ارز
رمزارزها در صف بررسی
رمز ارز یا ارز رمزی یکی از انواع ارز مجازی است که بانک مرکزی بنا بود تا پایان شهریور ماه سیاست های خود در این زمینه را اعلام کند اما با گذشت ۴ ماه از آن تاریخ هنوز این سیاست ها در صف بررسی است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۸:۳۶

رییس کل بانک مرکزی تاکید کرد:
عزم جدی بانک مرکزی برای کنترل نقدینگی/ سیاست جدید ارزی راهگشاست
رییس کل بانک مرکزی با اشاره به عزم جدی بانک مرکزی برای کنترل نقدینگی گفت: اصلاح ناترازی بانک ها با هدف جلوگیری از رشد بیش از حد نقدینگی با کمک بانک ها در اولویت بانک مرکزی است تا از این طریق بتوانیم دیگر بازارها را نیز به سمت تعادل و توازن پیش بریم.

۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۱۳:۵۰

سخنگوی دولت در برنامه تیتر امشب:
دولت سیاست ارزی اخذ شده را کنار نمی گذارد/برای جلوگیری از واردات غیرضرور قاطعانه برخورد می کنیم
خبرگزاری شبستان: نوبخت خطاب به کسانی که به قصد دلالی و احتکار از فروش اجناس خود خودداری می کنند، گفت: دولت سیاست ارزی اخذ شده را کنار نمی گذارد و دلار افزایش قیمت غیر متعارف نخواهد داشت. کالاهای وارداتی با ارز دولتی افزایش قیمت نخواهند داشت.

۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۰۷:۵۱

جهانگیری در آیین رونمایی از سامانه نیما تأکید کرد:
دولت از سیاست ارزی عقب نشینی نخواهد کرد
خبرگزاری شبستان: معاون اول رییس جمهور با اشاره به اینکه مهمترین پیام سیاست ارزی دولت شفافیت کامل در بازار ارز است، گفت: دولت از سیاست ارزی عقب نشینی نخواهد کرد.

۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۹:۴۵