خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸

الخميس ٢٣ شوّال ١٤٤٠

Thursday, June 27, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نماینده عالی دولت در استان بوشهر
عبدالکریم گراوند:
صلح و سازش ارزانی بخش آرامش به جامعه است
خبرگزاری شبستان: استاندار بوشهر با ابراز اینکه توسعه قضایی یکی از وجوب قضایی است، گفت: توسعه قضایی موجب از بین رفتن ناآرامی های روانی می شود و صلح و سازش آرامش بخشی را به جامعه هدیه و ارزانی می کند.

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۴:۰۰

استاندار بوشهر مطرح کرد:
ضرورت ایجاد و راه‌اندازی موزه تخصصی دفاع مقدس در خلیج فارس/ تدوین دانشنامه ۵۰ جلدی حماسه و ایثار
خبرگزاری شبستان: استاندار بوشهر گفت: در استان بوشهر ضرورت دارد که موزه تخصصی دفاع مقدس به استناد افتخارات رزمندگان در کرانه خلیج فارس به نمایش گذاشته شود.

۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۳:۳۰

عبدالکریم گراوند:
برپایی مجالس قرآن و عترت از مقدس ترين اجتماعات است
خبرگزاری شبستان: نماینده عالی دولت در استان بوشهر با بیان اینکه همه ما وظیفه داریم فرهنگ قرآنی را در جامعه ترویج دهیم از این رو این ماه بهترین فرصت برای انجام این کار است، گفت: برپایی مجالس قرآن و عترت از مقدس ترين اجتماعات است.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۲۰:۳۵

عبدالعلی علی عسکری عنوان کرد:
رسانه ملی عهده دار مدیریت ساماندهی افکار عمومی و بیان حقایق در جامعه است
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: رسانه ملی مدیریت ساماندهی افکار عمومی و بیان حقایق جامعه را عهده دار است و باید بخوبی در انجام رسالت خود بکوشد.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۱۷:۴۰

عبدالکریم گراوند:
ایمان همراه با عمل صالح کارساز است
خبرگزاری شبستان: استاندار بوشهر با بیان اینکه امید و نشاط دارویی است که انسان را به خدای بزرگ نزدیک می کند، افزود: ایمان همراه با عمل صالح کارساز است و عمل صالح باید استمرار داشته باشد.

۱۳۹۷/۲/۲ - ۰۸:۵۱