خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸

الأحد ١٦ ذو الحجّة ١٤٤٠

Sunday, August 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حضرت ابوطالب(ع)
پیش‌نشست همایش بین‌المللی حضرت ابوطالب(ع) برگزار می‌شود
سومین پیش‌نشست همایش بین‌المللی «حضرت ابوطالب(ع)؛ حامی پیامبر اعظم(ص)» با حضور چهره‌هایی همچون رئیس موسسه تحقیقاتی حضرت ابوطالب(ع) و رئیس پژوهشگاه تاریخ و سیره برگزار می‌شود.

۱۳۹۸/۴/۳ - ۰۸:۵۲

برگزاری سومین پیش‌نشست همایش بین‌المللی حضرت ابوطالب(ع)؛ حامی پیامبر اعظم(ص)
سومین پیش‌نشست همایش بین‌المللی حضرت ابوطالب(ع)؛ حامی پیامبر اعظم(ص) با موضوع «ابوطالب(ع) مؤمن قریش» با حضور آیت‌الله یوسفی غروی و حجج‌اسلام‌و‌المسلمین ایمانی مقدم، محمدی، صباحی کاشانی و مطهری برگزار می‌شود.

۱۳۹۸/۴/۱ - ۱۰:۵۵

راه اندازی پویش #من_حضرت_ابوطالب_علیه_السلام_را_دوست_دارم
پویش #من_حضرت_ابوطالب_علیه_السلام_را_دوست_دارم همراه با برگزاری مسابقه و اعزام برگزیده به کربلا در فضای مجازی راه اندازی شد.

۱۳۹۸/۱/۱۴ - ۰۹:۴۷

رئیس ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های مساجد فارس گفت:
مراسم جشن مبعث نبوی در کانون های مساجد فارس برگزار شد
حجت الاسلام امیدی گفت: مراسم جشن مبعث حضرت رسول (ص)، در تمامی کانون های مساجد فارس برگزار شد.

۱۳۹۸/۱/۱۴ - ۰۰:۳۵

برگزاری نشست «مسأله‌یابی موضوعات همايش «ابوطالب(عليه السلام)»
نشست «مسأله‌یابی موضوعات همايش «ابوطالب(عليه السلام)» با حضور آیت الله یوسفی غروی و میزبانی جامعه الزهراء(س) برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۲:۲۰

دبیر شورای کتاب مجمع جهانی اهل بیت(ع) خبر داد
از پاسخ به شبهات تا احیای میراث مکتوب در همایش «حضـرت ابـوطالب(ع)؛ حامی پیامبر اعظم(ص)»
حجت الاسلام جعفری فراهانی با اعلام برگزاری همایش علمی بین المللی «حضـرت ابـوطالب(ع)؛ حامی پیامبر اعظم(ص)»، گفت: پاسخ به شبهات، احیای میراث مکتوب در آثار شیعه و اهل سنت و فرهنگسازی برای نسل آینده از اهدافی است که برای این همایش پیش بینی شده است.

۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۳:۰۳

حمایت ابوطالب از پیامبر اکرم فارغ از تعصبات قومی و قبیله ای بود
خبرگزاری شبستان: استاد درس خارج فقه و اصول حوزه علمیه کرمان بیان داشت: برای پی بردن به این مطلب که حمایت حضرت ابوطالب از پیامبر اکرم صلی الله و علیه و آله مبنی بر تعصبات قومی و قبیله ای نبوده است، می توان به چند راه اشاره کرد.

۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۲:۰۵

درآستانه سالروز وفات حضرت ابوطالب(ع)/
«سید بطحهاء» شرحی بر زندگانی حضرت ابوطالب(ع) آماده چاپ شد
خبرگزاری شبستان:کتاب «سید بطحهاء» شرحی بر زندگانی حضرت ابوطالب(ع) در ۱۱ بخش به نویسندگی حجت الاسلام حبیب عباسی تهیه و آماده انتشار شد.

۱۳۹۷/۱/۲۵ - ۱۱:۲۷