خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٩ رجب ١٤٤٠

Tuesday, March 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حمایت از کالای ایرانی
حمایت از کسب و کار الکترونیکی نقش مهمی در ایجاد اشتغال دارد
خبرگزاری شبستان:رئیس کمیته اجرایی اولین همایش مدیریت و کسب و کار گفت: کسب و کار الکترونیک در کشور ایران به عنوان یک کلید واژه اصلی تلقی می شود زیرا از طریق آن هرکسی می تواند برای خود کسب درآمد کند.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۳:۵۴

تحقق اقتصاد مقاومتی مساوی با حمایت از کالای ایرانی است
خبرگزاری شبستان:رئیس موسسه آموزش عالی فردوس گفت: اولین همایش ملی مدیریت و کسب و کار الکترونیک با رویکرد اقتصاد مقاومتی برگزار می شود تا گامی موثر در جهت تحقق شعار سال باشد زیرا تا اقتصاد مقاومتی تحقق پیدا نکند نمی توان از کالای ایرانی حمایت کرد.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۳:۳۳

خبرگزاری شبستان در معرفی تولیدکنندگان باکیفیت کالا نقش تاثیرگذاری دارد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه سورک گفت: خبرگزاری شبستان با یک کار میدانی در معرفی تولیدکنندگان باکیفیت کالا به مردم نقش تاثیرگذاری دارد و تحقق بخش شعار سال جاری مبنی بر حمایت از کالای ایرانی است.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۲:۵۱

بایسته های فرهنگی برای تحقق «حمایت از کالای ایرانی»
خبرگزاری شبستان: ... مساله فقط کیفیت نیست، زیرا گاهی مصرف کالای خارجی شاخص هویتی تعریف شده و افراد از مصرف کالا و برند خارجی حس هویتی پیدا می کنند و علی رغم داشتن کیفیت مناسب کالای ایرانی به سوی مصرف کالای خارجی می روند.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۲:۳۸

اعطای وام اشتغالزایی به روستاییان با سود ۴ درصد/از منابع ارزی صندوق توسعه ملی در اشتغالزایی روستاها استفاده شود
خبرگزاری شبستان: استاندار تهران گفت: یکی دیگر از برنامه‌های ما این است که آموزش روستاییان را در جهت استفاده درست از وام اشتغالزایی مورد توجه قرار دهیم.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۲:۲۸

مشاور اقتصادی سازمان اوقاف:
مسئولان از واردات کالاهای دارای مشابه داخلی جلوگیری کنند / حمایت از تولید وعرضه محصولات در بستر موقوفات وبقاع متبرکه
خبرگزاری شبستان: نصرآبادی با بیان اینکه نهادهای مسئول باید از واردات کالاهایی که مشابه داخلی دارند جلوگیری کنند، گفت: صدا و سیما و نهادهای آموزشی نقش موثری در تبلیغ کالای ایرانی و فرهنگ‌سازی در جهت حمایت از آن دارند.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۰:۳۸

مدير گروه اخلاق و تربيت مركز تخصصي مهدویت در گفت وگو با شبستان:
تاثیر «انتظار» بر سلامت بازار/کیفیت زمینه سازی ظهور با حمایت از کالای ایرانی
خبرگزاری شبستان: تولیدکننده و خریدار ما باید روحیه انتظار داشته باشند، تا تولیدکننده توجه کند مصرف کننده کالا، دوستدار و منتظر امام زمان (عج) است و خریدار نیز بداند دانست کالا، به دست یک منتظر ساخته شده و اینچنین از کالای ایرانی حمایت می شود.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۰۹:۱۴

تحقق ۱۲۴ درصدی اشتغال در حوزه صنعت استان زنجان
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان از اختصاص ۵۵۵ مجوز تاسیس و طرح توسعه در سال گذشته خبر داد و گفت: در سال گذشته ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات طرح رونق پرداخت شده است.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۰۸:۰۷

تقویت شرکت های دانش بنیان به منزله حمایت از کالای ایرانی است
خبرگزاری شبستان: رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان از حمایت از شرکت های دانش بنیان به عنوان حمایت از کالای ایرانی یاد کرد و گفت: شرکت های دانش بنیان در مسیر سیاست های اقتصادی کشور گام بر می دارند.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۰۷:۵۰

شناخت و شناساندن دین، رسالت حوزه های علمیه است/ حوزویان پرچمدار تحقق شعار سال باشند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی، شناخت و شناساندن دین را رسالت حوزه های علمیه برشمرد و گفت: روحانیان و طلاب باید علاوه بر فهم درست دین در حوزه تبلیغ اثرگذار مسایل دینی هم تلاش مضاعف کنند.

۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۲۳:۱۲

افزایش کیفیت کالای ایرانی مردم را به سمت خرید تولیدات داخلی تشویق می کند
خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان از کالای ایرانی به عنوان شناسنامه و آبروی کشور یاد کرد و گفت: با افزایش کیفیت تولیدات داخلی مردم به سمت کالاهای داخلی می روند.

۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۹:۵۹

دشمن تلاش می کند برای اقتصاد ایران مانع تراشی کند
خبرگزاری شبستان: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه برای اشتغالزایی و دستیابی به کالای باکیفیت نیازمند سرمایه گذاری هستیم، افزود: دشمن با برخی از اقدامات روانی تلاش می کند مانع سرمایه گذاری در کشور شود.

۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۹:۴۴

حمایت از کالای ایرانی یک معروف است/مساجد بهترین پایگاه تحقق شعار سال هستند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رامسر با تاکید بر اینکه حمایت از کالای ایرانی یک معروف است که باید جهت نهادینه شدن این مهم تلاش نمود از مساجد به عنوان بهترین پایگاه در جهت تحقق شعار سال یاد کرد.

۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۴:۱۵

مؤسس حوزه علمیه امام حسین:
حمایت از کالای ایرانی سبب رونق اقتصاد و کاهش بیکاری در کشور می شود
خبرگزاری شبستان: مؤسس حوزه علمیه امام حسین(ع) گفت: تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی مطرح شده، می تواند سبب رونق اقتصاد در ایران و کاهش رکود اقتصادی و بیکاری در کشور شود.

۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۴:۰۲

/مساجد و حمایت از کالای ایرانی/رئیس موسسه مسجد:
مساجد، تنها سرایی برای آبادانی آخرت نیستند
خبرگزاری شبستان: رئیس موسسه مسجد، گفت: مسجدی مطلوب است که همه نیازهای جامعه را در همه زمان‌ها و شرایط جواب‌گو باشد از این‌رو می‌توان استفاده از کالای ایرانی را در مساجد فرهنگسازی کرد.

۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۰۹:۴۷

نوسانات نرخ ارز امکان برنامه‌ریزی را از تولیدکنندگان گرفته است
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل کارخانه آریا ترانسفو شهمیرزاد گفت: امروز همه باید تلاش کنند تا کالای داخلی توان رقابت با کالاهای مشابه خارجی را داشته باشد.

۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۰۹:۰۲

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل:
نگاه به برنامه های تربیتی و آموزشی اولویت های کانون های مساجد است / فرهنگ سازی حمایت از کالای ایرانی
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: نگاه به برنامه های تربیتی و آموزشی نوجوانان و جوانان اولویت های کانون های مساجد هست و در این راستا ویژه برنامه های معتددی همچون سال های قبل در کانون ها برنامه ریزی شده است.

۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۴:۲۵

الزام خرید کالاهای ایرانی توسط دستگاه‌های اجرایی شهرستان ماسال
خبرگزاری شبستان: فرماندار ماسال گفت: به کلیه دستگاه‌های اجرایی این شهرستان ابلاغ شده تا لوازم ادارات را از صنایع دستی ماسال و در صورت عدم آن، از کالای ایرانی خرید کنند.

۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۴:۱۲

ترویج فرهنگ ایثار و جهاد بستر تقویت پایه های انقلاب است
خبرگزاری شبستان: کارشناس مسائل دینی و فرهنگی لرستان، گفت: آشنایی جوانان با اندیشه‌های انقلابی و جهادی و فرهنگ غنی ایثار و شهادت بستر تقویت پایه های انقلاب و مقابله با توطئه های دشمنان است.

۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۳:۵۰

دغدغه های غیرتولیدی فعالان اقتصادی باید رفع شود/ ارائه ۱۷۰۰ میلیارد تسهیلات
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: دغدغه های غیرتولیدی و حاشیه های فعالان اقتصادی باید رفع و تنها دغدغه تولید وجود داشته باشد.

۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۱:۴۸