خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸

الجمعة ١٨ صفر ١٤٤١

Friday, October 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حمایت از کالای ایرانی
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران در گفتگو با شبستان:
تولید علم داخلی پیش زمینه تحقق « حمایت از کالای ایرانی » / پاسخگویی به تمام نیازهای مردم در داخل لازمه تمدن نوین اسلامی است
خبرگزاری شبستان: عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: تولید کالای با کیفیت که دارای قدرت رقابت با کالاهای مشابه خارجی باشد، نیازمند تولید علوم کاربردی مرتبط در گام اول است و این علوم نیز باید تولید داخل باشند و نمی توان از علوم وارداتی استفاده کرد.

۱۳۹۷/۱/۲۵ - ۱۱:۴۱

مساجد و حمایت از کالای ایرانی/علم الهدی:
استفاده از کالای داخلی از خود مساجد آ‌غاز شود
خبرگزاری شبستان: یک کارشناس در حوزه دین بر لزوم فرهنگسازی استفاده از کالای داخلی تاکید کرد و گفت: استفاده از کالای داخلی باید از خود مساجد آغاز شود.

۱۳۹۷/۱/۲۵ - ۱۱:۲۶

مسئولان از ورود کالای قاچاق به کشور جلوگیری کنند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بجنورد با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در ابتدای سال گفت: شعار سال به معنی حمایت از تولیدات داخلی برای اشتغالزایی جوانان است تا شرایط اقتصادی کشور رونق یابد لذا مسئولان از ورود کالای قاچاق به کشور جلوگیری کنند.

۱۳۹۷/۱/۲۴ - ۱۵:۴۱

امامی کاشانی در خطبه‌های نماز جمعه:
دشمن سعی در از بین بردن روحیه شهادت طلبی دارد/با وحدت کلمه می‌توان مشکلات اقتصادی کشور را از بین برد
خبرگزاری شبستان: خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: دشمن امروز سعی دارند موضوع شهادت، ایثار و فداکاری را از بین ببرد تا از این طریق بتواند موفقیت‌های جهان اسلام را متوقف کند در حالی که شاهد ترویج روز افزون این فرهنگ در جهان هستیم.

۱۳۹۷/۱/۲۴ - ۱۴:۰۷

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی:
مسئولان در راستای تقویت اعتماد عمومی گام بردارند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بروجرد واشترینان درمجلس شورای اسلامی،خدمت به مردم و تلاش در راستای تقویت اعتماد عمومی مهم ترین وظیفه مسئولان است.

۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۱۲:۴۰

مولف «شرح زندگانی امام کاظم (ع)» در گفت وگو با شبستان:
راهبردهای موسی بن جعفر(ع) برای استقلال و خودکفاییِ مالی شیعه/علت باب الحوائج بودن امام کاظم(ع)
خبرگزاری شبستان: امام کاظم (ع) به تولید توجه بسیار زیادی داشتند، در جامعه ما نیز باید این مهم مورد توجه قرار گیرد و توزیع نیز اصلاح شود تا به دست مصرف کننده برسد؛ امام کاظم در توزیع منابع بسیار دقیق بودند و همین رویکرد موجب قوت اقتصادی شیعه شد.

۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۰۹:۲۵

فراخوان کالاهای فناور جهت عرضه در نمایشگاه « کالا و صنعت ایرانی»
خبرگزاری شبستان: واحدهای فناور می توانند محصولات دارای شرایط عرضه به بازار خود را جهت ارائه در نمایشگاه « کالا و صنعت ایرانی» به پارک علم و فناوری کرمانشاه اعلام کنند.

۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۰۸:۴۸

فرهنگ سازی در حمایت از کالای ایرانی راهکاری برای مقابله با قاچاق کالا است
خبرگزاری شبستان: رئیس پارک علم و فناوری استان البرز گفت: فرهنگ سازی در حمایت از کالای ایرانی راهکاری برای مقابله با قاچاق کالا است.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۸:۵۴

نظارت بر کیفیت تولید کالای ایرانی در راستای تحقق شعار سال
خبرگزاری شبستان: استاندار البرز در نشست حمایت از کالای ایرانی گفت: نظارت بر کیفیت تولید کالای ایرانی در راستای شعار سال به صورت جدی در سطح استان اجرایی می شود.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۸:۴۷

ارائه خدمات به جوانان مستمر باشد
خبرگزاری شبستان: فرماندار لنگرود با تاکید بر اینکه ارائه خدمات به جوانان باید مستمر باشد، اظهار کرد: امروز نگاه حاکمیت به جوانان نگاه ابزاری نیست.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۵:۰۴

حمایت از کسب و کار الکترونیکی نقش مهمی در ایجاد اشتغال دارد
خبرگزاری شبستان:رئیس کمیته اجرایی اولین همایش مدیریت و کسب و کار گفت: کسب و کار الکترونیک در کشور ایران به عنوان یک کلید واژه اصلی تلقی می شود زیرا از طریق آن هرکسی می تواند برای خود کسب درآمد کند.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۳:۵۴

تحقق اقتصاد مقاومتی مساوی با حمایت از کالای ایرانی است
خبرگزاری شبستان:رئیس موسسه آموزش عالی فردوس گفت: اولین همایش ملی مدیریت و کسب و کار الکترونیک با رویکرد اقتصاد مقاومتی برگزار می شود تا گامی موثر در جهت تحقق شعار سال باشد زیرا تا اقتصاد مقاومتی تحقق پیدا نکند نمی توان از کالای ایرانی حمایت کرد.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۳:۳۳

خبرگزاری شبستان در معرفی تولیدکنندگان باکیفیت کالا نقش تاثیرگذاری دارد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه سورک گفت: خبرگزاری شبستان با یک کار میدانی در معرفی تولیدکنندگان باکیفیت کالا به مردم نقش تاثیرگذاری دارد و تحقق بخش شعار سال جاری مبنی بر حمایت از کالای ایرانی است.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۲:۵۱

بایسته های فرهنگی برای تحقق «حمایت از کالای ایرانی»
خبرگزاری شبستان: ... مساله فقط کیفیت نیست، زیرا گاهی مصرف کالای خارجی شاخص هویتی تعریف شده و افراد از مصرف کالا و برند خارجی حس هویتی پیدا می کنند و علی رغم داشتن کیفیت مناسب کالای ایرانی به سوی مصرف کالای خارجی می روند.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۲:۳۸

اعطای وام اشتغالزایی به روستاییان با سود ۴ درصد/از منابع ارزی صندوق توسعه ملی در اشتغالزایی روستاها استفاده شود
خبرگزاری شبستان: استاندار تهران گفت: یکی دیگر از برنامه‌های ما این است که آموزش روستاییان را در جهت استفاده درست از وام اشتغالزایی مورد توجه قرار دهیم.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۲:۲۸

مشاور اقتصادی سازمان اوقاف:
مسئولان از واردات کالاهای دارای مشابه داخلی جلوگیری کنند / حمایت از تولید وعرضه محصولات در بستر موقوفات وبقاع متبرکه
خبرگزاری شبستان: نصرآبادی با بیان اینکه نهادهای مسئول باید از واردات کالاهایی که مشابه داخلی دارند جلوگیری کنند، گفت: صدا و سیما و نهادهای آموزشی نقش موثری در تبلیغ کالای ایرانی و فرهنگ‌سازی در جهت حمایت از آن دارند.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۰:۳۸

مدير گروه اخلاق و تربيت مركز تخصصي مهدویت در گفت وگو با شبستان:
تاثیر «انتظار» بر سلامت بازار/کیفیت زمینه سازی ظهور با حمایت از کالای ایرانی
خبرگزاری شبستان: تولیدکننده و خریدار ما باید روحیه انتظار داشته باشند، تا تولیدکننده توجه کند مصرف کننده کالا، دوستدار و منتظر امام زمان (عج) است و خریدار نیز بداند دانست کالا، به دست یک منتظر ساخته شده و اینچنین از کالای ایرانی حمایت می شود.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۰۹:۱۴

تحقق ۱۲۴ درصدی اشتغال در حوزه صنعت استان زنجان
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان از اختصاص ۵۵۵ مجوز تاسیس و طرح توسعه در سال گذشته خبر داد و گفت: در سال گذشته ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات طرح رونق پرداخت شده است.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۰۸:۰۷

تقویت شرکت های دانش بنیان به منزله حمایت از کالای ایرانی است
خبرگزاری شبستان: رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان از حمایت از شرکت های دانش بنیان به عنوان حمایت از کالای ایرانی یاد کرد و گفت: شرکت های دانش بنیان در مسیر سیاست های اقتصادی کشور گام بر می دارند.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۰۷:۵۰

شناخت و شناساندن دین، رسالت حوزه های علمیه است/ حوزویان پرچمدار تحقق شعار سال باشند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی، شناخت و شناساندن دین را رسالت حوزه های علمیه برشمرد و گفت: روحانیان و طلاب باید علاوه بر فهم درست دین در حوزه تبلیغ اثرگذار مسایل دینی هم تلاش مضاعف کنند.

۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۲۳:۱۲