خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

السبت ١٩ صفر ١٤٤١

Saturday, October 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حمایت از کالای ایرانی
/حمایت از کالای ایرانی/تولیت حوزه علمیه آیت‌الله جلالی خمینی مطرح کرد؛
نقش تولید کالای نامرغوب داخلی در بی‌اعتمادی مردم به مساجد
خبرگزاری شبستان: تولیت حوزه علمیه آیت‌الله جلالی خمینی، گفت: اگر ائمه جماعات مساجد، مردم را به خرید کالای ایرانی توصیه کنند اما مردم شاهد تولید کالای خوب داخلی نباشند و در واقع با موضوع خلاف واقع روبرو شوند، آنگاه جایگاه ائمه‌جماعات تضغیف می‌شود.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۰۸:۵۳

عضو هیئت علمی گروه علوم تربیتی و معاون فرهنگی دانشگاه شاهد:
تولید نیروی انسانی کیفی هم نوعی حمایت از کالای ایرانی است
خبرگزاری شبستان: هر چه نیروهای انسانی با کیفیت تر باشند به معنای قدم برداشتن در راستای تولید داخلی است. نظام آموزش و پرورش فی نفسه بنگاه تولیدی نیست اما اگر نیروی انسانی با کیفیت تولید کند می تواند چرخه های تولید را بچرخاند.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۳:۵۹

تحقق اجرای پروژه خطوط ریلی ملّی فرودگاه پیام گامی در جهت حمایت از کالای ایرانی
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان برنامه ریزی و بودجه استان در نشست شورای اقتصاد مقاومتی در استان، گفت: حمایت از کالای ایرانی در قالب اجرای پروژه خطوط ریلی ملّی فرودگاه پیام از طرح های در حال پیگیری استان است.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۳:۴۵

حمایت از کالای ایرانی در فضای مجازی
خبرگزاری شبستان: یک جامعه شناس با اشاره به نقش فضای مجازی در حمایت از کالای ایرانی گفت: می توانیم از ظرفیت فضای مجازی و نرم افزارها در حمایت از کالای ایرانی استفاده کنیم.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۰:۲۱

رفع مشکل بحران آب نیازمند همکاری همگانی است/ لزوم خرید کالای ایرانی
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: رفع مشکل بحران آب و خروج از این بحران نیازمند همکاری همگانی است.

۱۳۹۷/۲/۷ - ۱۸:۰۱

حمایت از کارگران موجب افزایش کیفیت کالای ایرانی می شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رودسر با بیان اینکه کارگران در عرصه صنعت کشور پیشرو هستند گفت: حمایت از کارگران موجب افزایش کیفیت کالا شده و انگیزه مردم جهت خرید کالای ایرانی را افزایش می دهد.

۱۳۹۷/۲/۷ - ۱۶:۱۶

شعار حمایت از کالای ایرانی به گفتمان عمومی تبدیل شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به راهکارها تحقق شعار سال گفت: باید شعار حمایت از کالای ایرانی را به گفتمان عمومی تبدیل کنیم.

۱۳۹۷/۲/۶ - ۱۴:۳۳

توسعه مهارت کار جمعی و سخت کوشی درجامعه/ حمایت از کالای ایرانی به کاهش آسیب های اجتماعی هم منجر می شود
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای عالی فرهنگ عمومی کشور با طرح سرفصل های شورای فرهنگ عمومی بر توسعه مهارت کار جمعی و سخت کوشی در جامعه تاکید کرد و گفت: حمایت از کالای ایرانی منجر به کاهش آسیب های اجتماعی می شود.

۱۳۹۷/۲/۶ - ۱۳:۰۶

رسانه ها حمایت از کالای ایرانی را فرهنگسازی کنند
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه رسانه ها قطعه تبلیغ و ترویج پازل حمایت از کالای ایرانی هستند، گفت: اصحاب رسانه با قلم زنی هوشمندانه حمایت از کالای ایرانی را فرهنگسازی کنند.

۱۳۹۷/۲/۶ - ۱۲:۵۷

دستگاه های دولتی موظف به خرید کالای ایرانی شدند
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان شمالی، دستگاه های دولتی را موظف به خرید کالای ایرانی کرد و گفت: تمام کالاهای مورد نیاز دستگاه ها باید از تولیدات داخلی باشد مگر اینکه نمونه ایرانی آن موجود نباشد.

۱۳۹۷/۲/۶ - ۱۱:۴۵

حمایت از کالای ایرانی بستر حمایت از کار و کارگر است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان، گفت: حمایت از کالای ایرانی را بستر رونق اقتصادی، ایجاد اشتغال و حمایت از کارگران است.

۱۳۹۷/۲/۵ - ۱۴:۳۶

حمایت از کالای ایرانی به معنای حمایت از دسترنج کارگران است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: حمایت از کالای ایرانی به معنای حمایت از دسترنج کارگران و به نوعی ایجاد اشتغال برای جوانان است و این موضوع باید به دغدغه آحاد مردم تبدیل شود.

۱۳۹۷/۲/۴ - ۱۴:۳۹

۴۶۰ شهید دفاع مقدس از جمعیت هلال احمر است
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه حمایت از کالای ایرانی یک وظیفه همگانی است، گفت: جمعیت هلال احمر در دفاع مقدس ۴۶۰ شهید تقدیم کرده است.

۱۳۹۷/۲/۴ - ۱۳:۳۵

بانوان مسجدی حامیان کالای ایرانی
خبرگزاری شبستان: جلسه شورای مشورتی رابطین خواهر کانون های فرهنگی هنری مساجد اراک در مسجد الزهرا(س) کانون فرهنگی هنری نورالزهرا(س) برگزارشد.

۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۳:۴۹

استاندار قزوین:
لازمه حمایت از کالای ایرانی افزایش کیفیت محصولات داخلی است
خبرگزاری شبستان: استاندار قزوین گفت: حمایت از کالای ایرانی تنها به معنای خرید نیست بلکه باید تولیدکنندگان هم با افزایش کیفیت اجناس تولیدی خود به رونق محصولات داخلی بیافزایند.

۱۳۹۷/۲/۳ - ۰۸:۵۱

فرماندار بیرجند:
شرکت‌های دانش بنیان متکی بر حوزه آی تی حمایت می شوند
خبرگزاری شبستان: فرماندار بیرجند با بیان اینکه طرح های هادی روستایی باید با هدف توسعه گردشگری اجرا شود، گفت: در سال جاری با کمک سازمان های مرتبط و بانک ها باید شرکت های دانش بنیان متکی بر حوزه آی تی را مورد حمایت قرار دهیم.

۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۳:۳۵

تبیین حمایت از کالای ایرانی به لحاظ ملی و شرعی/ مبلغان الگوی عملی باشند
خبرگزاری شبستان:دبیر ستاد همکاری‌های حوزه علمیه و آموزش و پرورش از مبلغان خواست تا الگویی عملی در استفاده و حمایت از کالاهای داخلی باشند و گفت: چرایی اهمیت استفاده از کالای ایرانی باید به لحاظ ملی و شرعی برای دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان تبیین شود.

۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۰:۲۰

/مساجد و کالای ایرانی/ امام جماعت مسجد انصارالحجه(عج):
مساجد پرچمدار مبارزه با قاچاق کالا باشند
امام جماعت مسجد انصارالحجه(عج) گفت: درحالی که همت ملی برای حمایت از کالای مرغوب ایرانی وجود دارد، آمار سرسام آور قاچاق کالا موجب تعجب همگان شده است، ائمه جماعات و نهادهای مسجد در گفتمان‌سازی شعار سال ۱۳۹۷ درباره این موضوع نیز روشنگری کنند.

۱۳۹۷/۲/۲ - ۰۹:۲۲

نماینده ولی فقیه در استان قزوین:
همه بخش‌ های جامعه در تحقق شعار امسال نقش ‌آفرین هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: شعار امسال با شعارهای سال‌ های گذشته تفاوت جدی دارد و همه بخش‌های جامعه در تحقق شعار امسال نقش‌ آفرین هستند.

۱۳۹۷/۲/۲ - ۰۸:۳۵

تدوین بسته حمایت از کالای ایرانی در منطقه گردشگری سپاد
خبرگزاری شبستان:مدیرعامل شرکت سپاد خراسان از تدوین بسته حمایت از کالای ایرانی در منطقه تجاری گردشگری سپاد خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۱ - ۰۹:۵۸