خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

الأحد ١٧ رجب ١٤٤٠

Sunday, March 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حمایت از کالای ایرانی
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه لرستان:
رویکرد فعالیت های اقتصادی سپاه مقابله با جنگ اقتصادی دشمن است
خبرگزاری شبستان: مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه لرستان، با اشاره به اینکه ورود سپاه به فعالیت های اقتصادی به دعوت دولت ها بوده است، گفت: هدف سپاه از ورود به عرصه اقتصادی مقابله با جنگ اقتصادی دشمن است.

۱۳۹۷/۲/۱۵ - ۲۰:۳۳

اهم خطبه های نماز جمعه استان البرز؛
ژن خوب انسان را به جایی نمی رساند/ حمایت از کالای ایرانی تنها راه رسیدن به رشد اقتصادی است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان البرز اعمال حسنه را زمینه پیشرفت انسان خواند و گفت: ژن خوب انسان را به جایی نمی رساند و تنها اعمال حسنه است که زمینه سعادت انسان را فراهم می سازد.

۱۳۹۷/۲/۱۵ - ۰۸:۲۴

ضرورت حمایت از کالاهای ایرانی برای افزایش اشتغال جوانان/ نگران موضع آمریکا در خصوص برجام نیستیم
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اهواز با اشاره به تعیین روزی برای اعلام موضع آمریکا در برابر برجام گفت: نگران این موضوع نیستیم و در مقابل جمهوری اسلامی اعلام کرده که در صورتی آمریکا این بی‌عهدی را کند، ایران نیز از برجام خارج خواهد شد.

۱۳۹۷/۲/۱۴ - ۱۸:۵۸

حمایت از کالای ایرانی موجب اشتغال جوانان می‌شود
خبرگزاری شبستان: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه صومعه‌سرا گفت: استفاده و حمایت از کالای ایرانی سبب ایجاد اشتغال برای جوانان و افزایش رونق اقتصاد در دولت می‌شود.

۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۴:۲۴

استفاده از ظرفیت مساجد برای حمایت از کالای ایرانی
خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان زنجان گفت: مساجد و کانون های فرهنگی و هنری از ظرفیت و پتانسیل بالایی برای تحقق شعار سال و حمایت از کالای ایرانی دارند.

۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۲:۵۸

اقتصاد کشور در سایه حمایت از تولید داخلی بارور می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان بسیج رسانه استان زنجان با اشاره به اینکه باید به این باور رسید که اقتصاد کشور در سایه حمایت از تولیدات داخلی بارور می شود، گفت: رسانه ها هم باید عملکرد مدیران را در حمایت از کالای ایرانی مطالبه کنند.

۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۲:۵۰

برپایی جشن کارگر در گیلان/ کارگران نمونه تجلیل می شوند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان از برگزاری جشن کارگر همزمان با فرا رسیدن هفته کارگر در گیلان خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۲:۰۵

نماینده مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
«حمایت از کالای ایرانی» از شعار تا عمل
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شعار سال گفت: حمایت از کالای ایرانی نباید تنها در حد شعار باشد و باید در عمل نیز محقق شود.

۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۰۸:۲۳

رویکرد تولیدات فرهنگی باید حمایت از کالای ایرانی باشد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، حمایت از کالای ایرانی را نیازمند فرهنگسازی دانست و گفت: تولیدات حوزه فرهنگ و هنر باید با رویکرد حمایت از تولیدات داخلی در دستور کار قرار بگیرند.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۲۲:۴۸

نماینده ولی فقیه در استان قزوین:
تصمیم گیری در شوراها باید به دور از منافع شخصی و حزبی باشد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: آنچه در عرصه مشورت می تواند ما را نگران کند، جاذبه های دنیایی، منافع شخصی و قومی است و اگر این مشورت ها و تصمیم گیری ها بر اساس منافع شخصی و حزبی باشد، آخرت خود را به دنیا فروخته ايم.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۱۳:۱۴

/حمایت از کالای ایرانی/تولیت حوزه علمیه آیت‌الله جلالی خمینی مطرح کرد؛
نقش تولید کالای نامرغوب داخلی در بی‌اعتمادی مردم به مساجد
خبرگزاری شبستان: تولیت حوزه علمیه آیت‌الله جلالی خمینی، گفت: اگر ائمه جماعات مساجد، مردم را به خرید کالای ایرانی توصیه کنند اما مردم شاهد تولید کالای خوب داخلی نباشند و در واقع با موضوع خلاف واقع روبرو شوند، آنگاه جایگاه ائمه‌جماعات تضغیف می‌شود.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۰۸:۵۳

عضو هیئت علمی گروه علوم تربیتی و معاون فرهنگی دانشگاه شاهد:
تولید نیروی انسانی کیفی هم نوعی حمایت از کالای ایرانی است
خبرگزاری شبستان: هر چه نیروهای انسانی با کیفیت تر باشند به معنای قدم برداشتن در راستای تولید داخلی است. نظام آموزش و پرورش فی نفسه بنگاه تولیدی نیست اما اگر نیروی انسانی با کیفیت تولید کند می تواند چرخه های تولید را بچرخاند.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۳:۵۹

تحقق اجرای پروژه خطوط ریلی ملّی فرودگاه پیام گامی در جهت حمایت از کالای ایرانی
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان برنامه ریزی و بودجه استان در نشست شورای اقتصاد مقاومتی در استان، گفت: حمایت از کالای ایرانی در قالب اجرای پروژه خطوط ریلی ملّی فرودگاه پیام از طرح های در حال پیگیری استان است.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۳:۴۵

حمایت از کالای ایرانی در فضای مجازی
خبرگزاری شبستان: یک جامعه شناس با اشاره به نقش فضای مجازی در حمایت از کالای ایرانی گفت: می توانیم از ظرفیت فضای مجازی و نرم افزارها در حمایت از کالای ایرانی استفاده کنیم.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۰:۲۱

رفع مشکل بحران آب نیازمند همکاری همگانی است/ لزوم خرید کالای ایرانی
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: رفع مشکل بحران آب و خروج از این بحران نیازمند همکاری همگانی است.

۱۳۹۷/۲/۷ - ۱۸:۰۱

حمایت از کارگران موجب افزایش کیفیت کالای ایرانی می شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رودسر با بیان اینکه کارگران در عرصه صنعت کشور پیشرو هستند گفت: حمایت از کارگران موجب افزایش کیفیت کالا شده و انگیزه مردم جهت خرید کالای ایرانی را افزایش می دهد.

۱۳۹۷/۲/۷ - ۱۶:۱۶

شعار حمایت از کالای ایرانی به گفتمان عمومی تبدیل شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به راهکارها تحقق شعار سال گفت: باید شعار حمایت از کالای ایرانی را به گفتمان عمومی تبدیل کنیم.

۱۳۹۷/۲/۶ - ۱۴:۳۳

توسعه مهارت کار جمعی و سخت کوشی درجامعه/ حمایت از کالای ایرانی به کاهش آسیب های اجتماعی هم منجر می شود
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای عالی فرهنگ عمومی کشور با طرح سرفصل های شورای فرهنگ عمومی بر توسعه مهارت کار جمعی و سخت کوشی در جامعه تاکید کرد و گفت: حمایت از کالای ایرانی منجر به کاهش آسیب های اجتماعی می شود.

۱۳۹۷/۲/۶ - ۱۳:۰۶

رسانه ها حمایت از کالای ایرانی را فرهنگسازی کنند
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با تاکید بر اینکه رسانه ها قطعه تبلیغ و ترویج پازل حمایت از کالای ایرانی هستند، گفت: اصحاب رسانه با قلم زنی هوشمندانه حمایت از کالای ایرانی را فرهنگسازی کنند.

۱۳۹۷/۲/۶ - ۱۲:۵۷

دستگاه های دولتی موظف به خرید کالای ایرانی شدند
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان شمالی، دستگاه های دولتی را موظف به خرید کالای ایرانی کرد و گفت: تمام کالاهای مورد نیاز دستگاه ها باید از تولیدات داخلی باشد مگر اینکه نمونه ایرانی آن موجود نباشد.

۱۳۹۷/۲/۶ - ۱۱:۴۵