خبرگزاری شبستان

جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

الجمعة ٤ شعبان ١٤٣٩

Friday, April 20, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حمایت از کالای ایرانی
حمایت از کالای ایرانی به عزم ملی نیازمند است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت زاهدان با بیان اینکه پیام نوروزی مقام معظم رهبری از حالت شعار به صورت عملی اجرایی کنیم، گفت: حمایت از کالای ایرانی به عزم ملی نیازمند است.

۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۷:۳۸

طی یادداشتی با قاعده نفی سبیل؛
حجت الاسلام محسنی مدیر مدرسه علمیه امام خمینی ریشه های فقهی «حمایت از کالای ایرانی» را تبین کرد
خبرگزاری شبستان: کاربرد قاعده نفی سبیل در فقه اقتصادی – سیاسی آیه «و اَعِدُّوا لهم ما استَطَعتُم مِن قُوَّه“، یکی دیگر از مبانی حمایت از کالای ایرانی است

۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۴:۰۱

خدمت به کودکان و نوجوانان، نعمتی است که نصیب هر کسی نمی شود
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس با اشاره به اینکه خدمت به کودکان و نوجوانان، نعمتی است که نصیب هر کسی نمی شود، گفت: این کانون به تولید کالاهای فرهنگی ساخت داخل اقدام کرده و در این راستا پیشتاز بوده است.

۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۰:۵۲

جشنواره کتابت خوشنويسي با موضوع کالای ایرانی در دلیجان
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان از برگزاری جشنواره کتابت خوشنويسي با موضوع کالای ایرانی خبر داد.

۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۰۹:۵۴

بطحائی در گفتگو با شبستان:
فرهنگ‌سازی حمایت از کالای ایرانی از مهر۹۷ /ممنوعیت استفاده از اقلام خارجی در دستور کار ما خواهد بود
خبرگزاری شبستان: وزیر آموزش و پرورش در جهت تحقق شعار سال« حمایت از کالای ایرانی» در وزارت آموزش و پرورش گفت: از مهر۹۷ برنامه‌ای را داریم که به موازات برنامه رسمی؛ ترویج فرهنگ خرید تولیدات ایرانی را به تدریج شروع می‌کنیم.

۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۵:۵۵

حمایت از تولید داخلی نیازمند تقسیم‌کار ملی/ افزایش رقابت پذیری راهکار حمایت از کالای ایرانی
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه حمایت از تولید داخلی نیازمند تقسیم کار ملی و تعیین نقش و وظایف دستگاه هاست گفت: تولید کنندگان باید با ارتقای کیفیت محصول، قدرت رقابت پذیری کالا را افزایش دهند.

۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۲:۱۶

حجت الاسلام حیدری کاشانی:
پرهیز از مصرف‌گرایی و فسادستیزیِ اقتصادی، مهمترین وظیفه منتظر است
خبرگزاری شبستان: کارشناس مذهبی با اشاره به ضرورت «حمایت از کالای ایرانی» در جامعه زمینه ساز ظهور، گفت: ما خودمان را زمینه‌سازان ظهور امام زمان(ع) می‌دانیم و مهم‌ترین وظیفه ما اصلاح مصرف‌گرایی، فساد ستیزی اقتصادی و تولید گرایی بهتر و بیشتر است.

۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۰:۲۳

طي نامه اي از سوي افشاني؛
تمامي معاونت هاي عمراني استانداري ها، شهرداري ها و دهياري هاي كشور به استفاده از توليدات و خدمات ايراني مكلف شدند
خبرگزاری شبستان: معاون عمراني وزيركشور درراستاي شعار راهبردي مطرح شده از سوي مقام معظم رهبري در خصوص حمايت از كالاي ايراني طي نامه اي تمامي معاونت هاي عمراني استانداري ها، شهرداري ها و دهياري هاي كشور را مکلف به استفاده از توليدات و خدمات ايراني کرد.

۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۰۹:۴۸

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان؛
اقتصاد کشور با توسعه استفاده از کالاهای داخلی پویا می‌شود
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان سخنان مقام معظم رهبری در آغاز سال جدید را نقشه راه دانست و گفت: اقتصاد کشور با توسعه استفاده از کالاهای داخلی، احیاء و پویا می‌شود.

۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۰۹:۲۲

سومبات هاکوپیان در نشست رونمایی از لباس ارکستر ملی و سمفونیک:
موسیقی و لباس ریشه در فرهنگ تاریخی ما دارد/ در طراحی لباس ارکسترها به اصالت توجه شده است
خبرگزاری شبستان: مدیر برند هاکوپیان با ابراز خرسندی از طراحی لباس برای ارکسترهای ملی و سمفونیک گفت: موسیقی و لباس ریشه در فرهنگ تاریخی ما دارد، در طراحی لباس ارکسترها به اصالت توجه شده است.

۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۰۹:۴۹

مدیر عامل بنیاد رودکی در نشست رونمایی از لباس ارکستر ملی و سمفونیک مطرح کرد:
اداره ارکسترها بدون حمایت های مالی امکان پذیر نیست/ اجرای ارکسترها در جام جهانی فوتبال
خبرگزاری شبستان: علی اکبر صفی پور با بیان اینکه می خواهیم تکیه بنیاد رودکی را از دریافت کمک های دولتی کاهش دهیم؛گفت: اداره ارکسترها بدون حمایت های مالی امکان پذیر نیست.

۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۰۹:۴۷

دبیر ستاد عالی کانون‌های مساجد کشور:
تولیدکنندگان داخلی، کالای گرانسنگ تولید کنند
دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، گفت: تولیدکنندگان داخلی از جمله فعالین کانون‌های فرهنگی هنری که محصولات فرهنگی تولید می‌کنند، باید کالای ارزشمند و گرانسنگی را تولید کنند که استانداردهای لازم را داشته باشد.

۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۰۸:۴۵

دانشیار دانشگاه خوارزمی:
ذائقه مردم در مصرف باید تغییر کند/ضرورت همدلی دولت و ملت در حمایت از کالای ایرانی
خبرگزاری شبستان: اشتهای بالای مصرف کالای خارجی در توده مردم وجود دارد. اگر دولت سیاست های درستی را اجرا کند اما مردم به آنها عمل نکنند به جایی نمی رسیم، بنابراین باید فرهنگ سازی کنیم.

۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۳:۲۲

حمایت از کالای ایرانی راهی برای برون رفت از معضل بیکاری و گرانی است
خبرگزاری شبستان: یکی از استادان دانشگاه های استان مرکزی و کارشناس مسائل سیاسی گفت: حمایت از کالای ایرانی راهی برای برون رفت از معضل بیکاری، گرانی و رکوردی که کل کشور را گریبانگیر کرده است.

۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۰:۲۱

/حمایت از کالای ایرانی/ قائم مقام مدیر حوزه علمیه:
مساجد، نقش مهمی در فرهنگ‌سازی حمایت از کالای ایرانی دارند
قائم مقام مدیر حوزه علمیه در اموراستان‌ها و شهرستان‌ها با بیان اینکه مساجد نقش مهمی در ترویج سبک زندگی اسلامی دارند، گفت: حمایت از کالای داخلی و دوری از اسراف، از مولفه‌های این نوع سبک زندگی است.

۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۰۹:۵۴

آیت الله مبلغی تشریح کرد:
الزامات پنج گانه حمایت از کالای ایرانی
خبرگزاری شبستان:عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حمایت از کالای ایرانی، موضوعی حیاتی، کانونی و استراتژیک است که باید با عزم ملی و گام های استوار به سمت ارتقای کیفیت آن، گسترش رونق آن در بازار عرضه و تقاضا و تقویت خرید و مصرف آن به پیش رفت.

۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۰۷:۵۵

اعزام فوق‌العاده زائران به عتبات در رجب و شعبان
خبرگزاری شبستان: مدير كل عتبات سازمان حج و زيارت از اعزام فوق‌العاده در ايام و اعياد رجب و شعبان خبر داد و نرخ اعزام‌های زمينی و هوايی را اعلام كرد.

۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۲:۲۲

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد:
با برند سازی سرمایه های نمادین در جهت تولید، ثروت بهره مند شویم
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد با اشاره به فرامین رهبر انقلاب و نامگذاری سال جاری گفت: یکی از ابعاد کالا فرهنگی است که باید در جهت تولید، ترویج و مصرف آن اهتمام بیشتری صورت پذیرد.

۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۱:۲۶

مدیر کل امور بانوان استانداری تهران در گفتگو با شبستان:
حمایت از کالای ایرانی؛ بایدها و نبایدها/صادرات و واردات با مشکلات زیرساختی مواجه است
خبرگزاری شبستان:مدیر کل امور بانوان استانداری تهران بر لزوم نیازسنجی و مشتری شناسی در بازارهای خارجی تاکید کرد و گفت: صادرات و واردات کشور با مشکلات زیرساختی و قوانین مواجه است.

۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۱:۱۲

«هنر بومی؛ کالای داخلی» در گفتگو با محمدرضا فیروزه‌ای:
آثار هنری ایران متاثر از سنت‌های ایرانی است اما از آن حمایت نمی‌شود
خبرگزاری شبستان:عضو هیئت مدیره انجمن هنرمندان نقاش تولیدات آثار هنری هنرمندان ایرانی را متاثر از هنر بومی خواند و گفت: آثار هنری ایران متاثر از سنت‌های ایرانی است اما از آنها حمایت نمی‌شود.

۱۳۹۷/۱/۲۵ - ۱۱:۴۳