خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٥ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کانون های فرهنگی هنری
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس:
کانون‌های مساجد بازوی ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی هستند
حجت الاسلام سالک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد یکی از بازوان ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی در کشور هستند.

۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۱:۵۲

طرح ملی ارتقا دانش مربیان «خانه‌های نور» برگزار می‌شود
طرح ملی ارتقای سطح دانش قرآنی و دینی مربیان خانه‌های نور کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۰۸:۴۱

مجموعه چندرسانه‌ای بچه‌های مسجدی رونمایی شد
مجموعه چندرسانه‌ای بچه‌های مسجدی شامل برخی از محصولات فرهنگی و هنری کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور است که تاکنون عرضه عمومی نشده بودند اما پس از این رونمایی عرضه عمومی خواهند شد.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۱۷:۵۳

دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور اعلام کرد
ثبت کانون‌های فرهنگی هنری در «سجا» آنلاین می‌شود
دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، گفت: تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا ثبت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد و اعضای آن‌ها در سامانه سجا تسهیل و تسریع شود.

۱۳۹۷/۶/۱۲ - ۰۸:۵۷

میزبانی ستاد کانون‌های مساجد از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس
نشست مشترک دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور و برخی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۱۲:۳۱

با مشارکت ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد برگزار شد
اولین نمایشگاه تجهیزات مساجد و اماکن متبرکه
اولین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی تجهیزات مساجد و اماکن متبرکه و اولین نمایشگاه تخصصی طراحی ساخت، مهندسی و بازسازی مساجد و اماکن متبرکه با مشارکت ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور و برخی از عتبه مقدسه و دستگاه های فرهنگی کشور، برگزار شد.

۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۰۹:۱۱

کانون های مساجد محور مقابله با توطئه های فرهنگی دشمنان است
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان، با اشاره به نقش مساجد درمقابله با توطئه های دشمنان، برضرورت تقویت کانون های فرهنگی هنری مسجد تاکید کرد.

۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۱۳:۳۶

سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گیلان:
مقابله با آسیب‌های اجتماعی رویکرد ما در اجرای برنامه‌های اوقات فراغت است
سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گیلان، گفت: کانون‌های فرهنگی هنری در همه برنامه‌های خود از جمله در زمینه اوقات فراغت توجه جدی به موضوع آسیب‌های اجتماعی خواهند داشت.

۱۳۹۷/۵/۳۰ - ۱۰:۵۷

سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد تهران، خبر داد
اجرای طرح قرآنی ۱۴۵۲ توسط کانون‌های مسجدی در اوقات فراغت
سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد تهران، گفت: این کانون‌ها با همکاری برخی دستگاه‌های فرهنگی و اجتماعی کشور، برنامه‌هایی برای غنی‌سازی اوقات فراغت برگزار می‌کنند.

۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۰۸:۴۱

آغاز «جشنواره ملی بچه‌های مسجد» همزمان با روز جهانی مسجد
جشنواره ملی بچه‌های مسجد امسال در رشته‌های هنر‌های تجسمی، شعر، ​سرود‌های انقلابی و نمایش و تئاتر برگزار می‌شود.

۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۱۵:۵۰

مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد آذربایجان غربی خبر داد
اجرای طرح «آسمانی‌ها» در مناطق مرزی، روستایی و عشایری
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان غربی، گفت: این کانون‌ها در همه مناطق این استان اعم از مناطق شهری، روستایی، مرزی و عشایری در طول سال به ویژه فصل تابستان، با اجرای طرح آسمانی‌ها پذیرای نسل جوان هستند.

۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۱:۵۳

فعالیت ۱۷۴ کانون فرهنگی تبلیغی در مساجد و سایر مراکز دینی
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: ۱۷۴ باب کانون فرهنگی تبلیغی از سازمان تبلیغات اسلامی کشور برای فعالیت در مساجد و سایر مراکز دینی و فرهنگی، مجوز گرفته‌اند.

۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۰:۲۵

رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد قم:
۴۰ درصد برنامه‌های اوقات فراغتی کانون‌های مساجد، تفریحی هستند
رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد قم، گفت: برنامه‌های این کانون‌ها در سراسر کشور بر اساس کار کارشناسی اجرا می‌شوند به طوری که ۳۰ درصد آن‌ها در حوزه فرهنگی و آموزشی، ۳۰ درصد در حوزه قرآنی و ۴۰ درصد نیز در حوزه تفریحی هستند.

۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۱:۱۳

دستگاه‌ها در عمل از مساجد حمایت کنند
محمد گلریز خواننده انقلابی کشورمان گفت: دستگاه‌ها و مسئولان فرهنگی کشور در عمل از مساجد حمایت کنند درحالی که کم‌ترین حمایت را از این خانه‌های خدا و محصولات و آثار انقلابی دارند.

۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۰:۰۶

در جلسه شورای مناطق کانون های فرهنگی هنری خواهران عنوان شد
آگاهی بخشی به والدین، مشکلات رفتاری و روانی نوجوانان را کاهش می دهد/ استفاده از ظرفیت کانون ها
فوق تخصص اعصاب و روان اطفال با اشاره به مشکلات و نیازهای درمانی کودکان و نوجوانان گفت: مشکلات روانی و رفتاری این گروه باید از خانواده پیشگری و حل شود.

۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۰۸:۱۸

سرپرست ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد مازندران:
«شبکه‌سازی» را در برنامه‌های اوقات فراغت پیگیری می‌کنیم
سرپرست ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد مازندران، گفت: رویکرد ما در برگزاری برنامه‌های اوقات فراغت، شبکه‌سازی و سامان‌دهی نخبگان کانونی است.

۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۰۸:۱۵

دهه کرامت در استان‌ها
از «پویش لبخند کرامت» تا «جشنواره چهل چراغ»
ستادهای استانی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور همه ساله ویژه برنامه‌هایی به مناسبت دهه کرامت برگزار می‌کنند که اجرای طرح ملی پویش لبخند کرامت با هدف تامین جهیزیه زوج‌های نیازمند، درمان بیماران نیازمند و اعزام زائر اولی‌ها از جمله آن‌ها است.

۱۳۹۷/۵/۶ - ۰۹:۰۳

اهتزاز پرچم رضوی در سراسر ایران و جهان در دهه عاشقی
کاروان‌های «زیر سایه خورشید» شامل تعدادی از خادمان آستان قدس رضوی با پرچم متبرک این حرم، از سال ۱۳۸۶ تاکنون همه ساله به صدها نقطه در ایران و جهان سفر کرده و پیام‌آور مهر و کرامت رضوی برای ایرانیان و جهانیان شده‌اند.

۱۳۹۷/۵/۲ - ۰۹:۰۸

مسئول شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت، اعلام کرد
همکاری ۲۴ هزار کانون مسجدی در برگزاری جشن‌های دهه کرامت
مسئول شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت، گفت: ۲۴ هزار کانون فرهنگی هنری مساجد، ۸۰ هزار مسجد، هشت هزار آستان امامزاده و ۹۰ هزار هیئت مذهبی و برخی دیگر از نهادها و مراکز دینی، فرهنگی و علمی کشور، در اجرای برنامه‌های دهه کرامت فعالیت دارند.

۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۰:۰۴

معاون فرهنگی هنری ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
دوره آموزشی کارشناسان خواهر دبیرخانه‌های کانون‌های مساجد برای ارتقای اطلاعات آن‌ها برگزار شد
معاون فرهنگی هنری ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، گفت: برگزاری دوره‌هایی مانند دوره آموزشی کارشناسان خواهر دبیرخانه‌های کانون‌های مساجد می‌تواند در پیشبرد برنامه‌های این کانون‌ها در حوزه خواهران اثرگذار باشد.

۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۱۷:۵۰