خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸

الأحد ١٨ ذو القعدة ١٤٤٠

Sunday, July 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ترویج امر به معروف
نخبگان پرچم مطالبه گری را بالا ببرند
نماینده مردم ایلام، مهران، سیروان، چرداول، ملکشاهی و ایوان در مجلس شورای اسلامی، گفت: نخبگان و ایده پردازان پرچم مطالبه گری را بالا نگه دارند.

۱۳۹۸/۲/۹ - ۱۵:۱۶

برنامه های فرهنگی با محتوای شاد و عامه پسند ارائه شود/ ایلام از استان های موفق در ترویج امر به معروف
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، گفت: برنامه های فرهنگی که به منظور ترویج فریضه امر به معروف و نهی از منکر اجرا می شود، باید رویکرد شاد و مفرحی داشته باشند.

۱۳۹۸/۲/۹ - ۱۵:۱۲

ضرورت احیای جایگاه فریضه امر به معروف در سطح جامعه/ عموم مردم مطالبه گر احیا ارزش ها باشند
: معاون اجتماعی و مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، گفت: جایگاه فریضه مورد تاکید امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه با وجود تلاش های صورت گرفته همچنان با نقطه مطلوب فاصله دارد.

۱۳۹۸/۲/۹ - ۱۴:۰۶

امام جمعه شهرکرد:
فضای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات گسترش یابد
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه باید فضای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات گسترش یابد، گفت: باید فضایی در دستگاه های اجرایی و ادارات حاکم شود که مردم به راحتی بتوانند موارد امر به معروف و نهی از منکر را بدون واهمه بیان کنند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۰۹

فرمانده سپاه روح الله:
امر به معروف و نهی از منکر جامعه را از گزند انحرافات مصون نگه می دارد
فرمانده سپاه روح الله گفت: اجرای امر به معروف و نهی از منکر جامعه را از گزند انحرافات و آسیب های اجتماعی مصون نگه می دارد و اجرای این واجب الهی شرط دور ماندن از فساد است..

۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۳:۴۷

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان؛
امر به معروف و نهی از منکر رکن اصلی حادثه کربلا بود
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان اقدامات انجام شده از سوی دستگاه های متولی در حوزه امر به معروف و نهی از منکر را ناکافی خواند و گفت: باید در این زمینه فرهنگ سازی شود.

۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۱:۴۷

دومین جشنواره«مفلحون»در مشهد برگزار می شود
خبرگزاری شبستان:دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری مشهد از برگزاری دومین جشنواره مفلحون ویژه آمران به معروف و ناهیان از منکر در مشهد خبر داد.

۱۳۹۶/۱۱/۹ - ۱۱:۳۲

توسط خواهران بسیجی؛
پیاده‌روی «امر به معروف و نهی از منکر» در ضیابر برگزار شد
خبرگزاری شبستان: پیاده روی «امر به معروف و نهی از منکر» خواهران بسیجی پایگاه ام عماره ضیابر به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد.

۱۳۹۶/۷/۱ - ۲۱:۵۷

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان شمالی:
تدبر و تفکر عمیق، لازمه احیاء امر به معروف و نهی از منکر/ نباید از احیاء این فریضتین برداشت سطحی شود
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان شمالی، با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر وظیفه همگانی است، تدبر و تفکر عمیق در این حوزه را لازمه احیاء این دو فریضه دینی دانست.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۸:۲۴

مدیریت شهری در پرتو امر به معروف و نهی از منکر می‌تواند به آبادانی شهر بپردازند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه قم گفت: مدیریت شهری در پرتو امر به معروف و نهی از منکر می‌توانند به عمران و آبادنی شهر بپردازند.

۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۵:۰۶

امر به معروف و نهی از منکر پادزهری برای ویروس از هم‌ پاشیدگی جامعه است
خبرگزاری شبستان:معاون فرهنگی قوه قضائیه با اشاره به اینکه تصویب قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر اقدام مثبتی است اما خلاء‌های زیادی داردگفت: امر به معروف و نهی از منکر پادزهری برای ویروس از هم‌ پاشیدگی جامعه است.

۱۳۹۶/۴/۲۸ - ۱۵:۰۴

مهمترین مسئله در حوزه امر به معروف و نهی از منکر توجه به زیرساخت های آن است
خبرگزاری شبستان:مشاور شهردار مشهد در حوزه امر به معروف و نهی از منکر با اشاره به اینکه شهرداری پیشگام در فرآیند حمایت از شرکت های دانش بنیان است، افزود: مهمترین مسئله در حوزه امر به معروف و نهی از منکر توجه به زیرساخت های آن است.

۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۱۳:۴۴

امام جمعه یزد:
نسبت به امر به معروف و نهی از منکر در کشور کوتاهی شده است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه یزد با اشاره به جایگاه امر به معروف و نهی از منکر، گفت: نسبت به این دو فریضه الهی در کشور کوتاهی صورت گرفته است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۴:۰۰

حضرت زهرا(س) شهیده راه امر به معروف و نهی از منکر بود
خبرگزاری شبستان:امام جمعه موقت تهران با اشاره به اینکه خداوند متعال برای مجموعه نظام بشر نبوت و ولایت را ضروری دیده، گفت: حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) شهید راه امر به معروف و نهی از منکر بود.

۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۲:۵۸

زمینه های لغزش به امتحان الهی معنا می دهد
خبرگزاری شبستان: استاد تفسیر تخصصی و تفسیر نهج البلاغه گفت: براساس سوره اعراف افرادی که مرتکب سرپیچی از دستورات الهی شدند و معترضان به کسانی که امر به معروف و نهی از منکر می کردند، با هم عذاب شدند.

۱۳۹۵/۸/۲۳ - ۱۳:۲۰

اعزام سالانه ۵ هزار مبلغ به نقاط مختلف استان همدان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی همدان اظهار کرد: سالانه ۵ هزار مبلغ به نقاط مختلف استان همدان اعزام می شوند که ۱۷۰۰ نفر مبلغ در دهه نخست محرم پوشش تبلیغ را برعهده داشتند.

۱۳۹۵/۸/۱۰ - ۰۹:۴۶

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه:
برخی‌ در اجرای امر به معروف و نهی از منکر تحت تأثیر فرهنگ غربی قرار گرفتند
خبرگزاری شبستان:رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه گفت: برخی‌ در اجرای امر به معروف و نهی از منکر تحت تأثیر فرهنگ غربی قرار گرفتند و معتقدند ‌انسان باید آزادی مطلق داشته باشد.

۱۳۹۵/۸/۹ - ۱۴:۲۸

مردم نسبت به فریضه امر به معروف احساس مسئولیت کنند
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در شهرستان جیرفت با تاکید بر توجه بیشتر مردم و مسئولین نسبت به فریضه امر به معروف و نهی از منکر در خانواده و جامعه، گفت: ترویج این فریضه در جامعه امری جدی است که باید همه افراد نسبت به آن احساس مسئولیت کنند.

۱۳۹۵/۸/۶ - ۱۱:۳۷

امر به معروف، شیوه مطالبه ارزش ها/ سرک کشیدن در حریم خصوصی دیگران امر به معروف و نهی از منکر نیست
خبرگزاری شبستان: عضو شورای عالی فرهنگی کشورمان با حضور در همایش امر به معروف و نهی از منکر در خصوص این واجب دینی گفت: امر به معروف ، شیوه مسلّمی برای مطالبه ارزش های دینی است و با سرک کشیدن به حریم خصوص دیگران متفاوت است.

۱۳۹۵/۸/۴ - ۱۴:۵۰

حجت الاسلام بهجت پور در گفت وگو با شبستان:
اقتصاد و سیاست بیشتر به امر به معروف و نهی از منکر نیاز دارد تا حجاب!
خبرگزاری شبستان: وقتی از هنجار و غیرهنجار سخن گفته می شود این هنجارها می تواند بسیار گسترده باشد، هنجارهای سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، خانوادگی همگی از گستره هایی محسوب می شوند که امر به معروف و نهی از منکر در آنها نمود دارد.

۱۳۹۵/۸/۱ - ۰۹:۲۰