خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأحد ١٥ شعبان ١٤٤٠

Sunday, April 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کمیسیون های تخصصی مجلس
دستور کار هفته آینده کمیسیون های تخصصی مجلس/حضور ۲ وزیر در نشست های تخصصی
کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی روزهای شنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه (۳۱ فروردین، ۲، ۳ و ۴ اردیبهشت) جلسه دارند که این جلسات با حضور ۷ وزیر اطلاعات، آموزش و پرورش، تعاون، کار و رفاه، نیرو، کشور، راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی برگزار می شود.

۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۱:۱۲

دستور کار جلسات کمیسیون های تخصصی مجلس
بررسی طرح تشکیل وزارت تجارت/ تحقیق و تفحص از سیاست ارزی اخیر دولت
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات این هفته کمیسیون های تخصصی بررسی طرح تشکیل وزارت تجارت و خدمات بازرگانی، تحقیق و تفحص از سیاست ارزی اخیر دولت و بررسی طرح انتزاع امور جوانان از وزارت ورزش را در دستور کار خود دارند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۷:۵۳

حضور ۵ وزیر در جلسات این هفته کمیسیون های تخصصی مجلس
وزرای راه، نیرو، نفت، علوم و آموزش و پرورش در هفته جاری با حضور در کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی پاسخگوی سوالات نمایندگان می شوند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۵:۱۳

کمیسیونهای تخصصی مجلس میزبان ۵ وزیر می شوند
وزرای صنعت، معدن و تجارت، اقتصاد، نیرو، دفاع و بهداشت در هفته جاری با حضور در کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی پاسخگوی سوالات نمایندگان هستند.کمیسیونهای تخصصی مجلس میزبان ۵ وزیر می شوند.

۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۰۸:۱۰

دستور کار کمیسیون‌های تخصصی مجلس/مستثنی کردن شهردار تهران از قانون بازنشستگان در دستور کار
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات هفته آینده کمیسیون های تخصصی مجلس سوال از وزرای اطلاعات و نیرو و استفساریه مستثنی کردن شهردار تهران از قانون منع به کارگیری بازنشستگان در دستور کار دارند.

۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۶:۵۱

دستور کار کمیسیون‌های تخصصی مجلس/ ۶ وزیر به بهارستان می‌آیند
وزرای اقتصاد، آموزش و پرورش، اطلاعات، امور خارجه، ارتباطات و کشور بر اساس دستور کار کمیسیون‌های تخصصی مجلس در این کمیسیون‌ها حضور می‌یابند.

۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۰۷:۳۷

دستور کار کمیسیون‌های مجلس از سی ام تیر تا سوم مرداد
لاریجانی، میهمان کمیسیون اجتماعی/طرح استیضاح وزیر علوم و بررسی افزایش قیمت‌ها در کمیسیونها
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسات کمیسیون‌های تخصصی مجلس در هفته جاری طرح استیضاح وزیر علوم، بررسی علت افزایش بی رویه قیمت برخی از اقلام را در دستور کار دارند. همچنین رییس مجلس نیز برای بررسی نیازهای تقنینی کشور به کمیسیون اجتماعی می رود.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۰۷:۳۲

دستور کار این هفته کمیسیون‌های مجلس:
حضور ۶ وزیر در بهارستان/دیدار اعضای کمیسیون قضایی با آملی لاریجانی
خبرگزاری شبستان: دستورکار کمیسیون های تخصصی مجلس در هفته جاری از شنبه ۱۸ تا چهارشنبه ۲۲ فروردین ۹۷ اعلام شد که بر این اساس ۶ وزیر در کمیسیون های مجلس حضور می یابند.

۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۰۸:۰۸

حضور وزرای ارشاد و امور خارجه در کمیسیون های تخصصی مجلس
خبرگزاری شبستان: وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی و امور خارجه برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان در کمیسیون های فرهنگی و امنیت ملی حضور می یابند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۳:۳۸