خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸

الخميس ١٧ صفر ١٤٤١

Thursday, October 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تعرض
مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه‌ای یزد:
تعرضات به خط لوله آب یزد کاهش کیفیت آب استان را در پی داشته است
جوادیان زاده با بیان اینکه ۲۸بار تعرض به خط لوله آب یزد بیش از ۴۰ میلیارد ریال خسارت داشته، گفت: تعرضات به خط لوله آب یزد کاهش کیفیت آب استان را در پی داشته است.

۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۰:۱۵

معاون هماهنگ‌کننده ارتش:
دشمنان در صورت هرگونه تعرض با پاسخی قاطع مواجه می شوند
امیر دریادار سیاری با اشاره به آمادگی بالای یکان‌های ارتش گفت: ارتش و نیروهای مسلح،در ابعاد مختلف، این آمادگی را دارند به هر تهدیدی در مرزهای زمینی، هوایی، دریایی با آمادگی کامل پاسخ دهند و دشمنان در صورت هرگونه تعرض با پاسخی قاطع مواجه می شوند.

۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۷:۴۷

توضیحات مدیرگروه فیلم و سریال شبکه سه درباره حذف سکانس تجاوز از سریال«رهایم نکن»
خبرگزاری شبستان:مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه توضیح داد: در بازبینی مشخص شد که میزان خشونت این صحنه بالاست و با توجه به این‌که مخاطبان بسیاری لحظه افطار بیننده سریال هستند، بنابراین باید این میزان خشونت کمتر می‌شد، زیرا مخاطب آسیب می‌دید.

۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۵:۰۸

تعرض شهرک‌نشینان به قبرستانی نزدیک به مسجدالاقصی
خبرگزاری شبستان: شهرک‌نشینان صهیونیستی به قبرستانی نزدیک به مسجدالاقصی تعرض کردند.

۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۱:۵۸

تعرض سفیر آمریکا به مسجدالاقصی
خبرگزاری شبستان: «ديويد فريدمن» سفير آمريکا در فلسطين‌اشغالي با تعرض به مسجدالاقصي در آيين‌هاي تلمودي شرکت کرد.

۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۱۰:۳۷

دشمن توان تعرض به ایران اسلامی را ندارد
خبرگزاری شبستان: ارشد نظامی ارتش در غرب کشور، تصریح کرد: امروز دشمنان در مقابل جوانان معتقد و متدین نیروهای مسلح ما زانو خم کرده و توان هیچ تعرضی را ندارند.

۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۶:۱۶

اخراج ۴ کارمند سازمان ملل به دلیل فساد اخلاقی
خبرگزاری شبستان: چهار کارمند سازمان ملل به دلیل پخش تصاویری از آزار جنسی کودکان بر روی کامپیوترها و ایمیل های کاری این سازمان از کار اخراج شدند.

۱۳۹۴/۸/۹ - ۱۲:۱۴

تعرض معلم ۶۵ ساله عربستانی به کودک ده ساله
خبرگزاری شبستان: پلیس مذهبی عربستانی یک پیرمرد ۶۵ ساله را که معلم کودکان استثنایی است، به اتهام رفتار غیر اخلاقی با یک کودک ۱۰ ساله بازداشت کرد.

۱۳۹۴/۳/۳ - ۱۰:۳۴

تمامی پروازها باید تا مجازات متعرضین به دو نوجوان ایرانی لغو شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کرمانشاه در خانه ملت، خواستار لغو تمامی پروازهای حجاج به عربستان و اشد مجازات تعرض کنندگان به دو نوجوان ایرانی شد.

۱۳۹۴/۱/۲۳ - ۱۶:۲۸

اقبال شاکری:
وزارت خارجه و سازمان حج و زیارت در خصوص تعرض به ۲ نوجوان ایرانی در فرودگاه جده کوتاه نیاید
خیرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر تهران با محکوم کردن تعرض به ۲ نوجوان ایرانی در فرودگاه جده از وزارت خارجه و سازمان حج و زیارت خواست تا در خصوص این موضوع کوتاه نیایند.

۱۳۹۴/۱/۱۸ - ۱۲:۱۰

جانشین رئیس شورای پدافند غیر عامل گلستان:
هر نوع فعالیت اقتصادی باید پیوست امنیتی داشته باشد
خبرگزاری شبستان: جانشین رئیس شورای پدافند غیر عامل گلستان با اشاره به اینکه هر نوع فعالیت اقتصادی باید پیوست امنیتی داشته باشد، گفت: سهل انگاری و مدیریت نادرست کارشناسان و خود مدیران در برخی از موارد باعث می شود تا زیرساخت ها به درستی صورت نگیرد و بودجه بیت المال از بین برود.

۱۳۹۳/۸/۷ - ۱۵:۰۴

در مراسم تشیع دو تن از شهدای گمنام عنوان شد
امروز قدرت های بزرگ همچون امریکا جسارت کمترین تعرض ندارند
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام ابوترابی فرد گفت:امروز به برکت انقلاب اسلامی قدرت‌های بزرگی همچون آمریکا جسارت کمترین تعرض را به ایران ندارند؛ زیرا می‌دانند این تعرض برای آنها هزینه بسیاری خواهد داشت.

۱۳۹۳/۸/۴ - ۱۵:۲۰