خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷

الخميس ٧ صفر ١٤٤٠

Thursday, October 18, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تعرض
معاون هماهنگ‌کننده ارتش:
دشمنان در صورت هرگونه تعرض با پاسخی قاطع مواجه می شوند
امیر دریادار سیاری با اشاره به آمادگی بالای یکان‌های ارتش گفت: ارتش و نیروهای مسلح،در ابعاد مختلف، این آمادگی را دارند به هر تهدیدی در مرزهای زمینی، هوایی، دریایی با آمادگی کامل پاسخ دهند و دشمنان در صورت هرگونه تعرض با پاسخی قاطع مواجه می شوند.

۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۷:۴۷

توضیحات مدیرگروه فیلم و سریال شبکه سه درباره حذف سکانس تجاوز از سریال«رهایم نکن»
خبرگزاری شبستان:مدیر گروه فیلم و سریال شبکه سه توضیح داد: در بازبینی مشخص شد که میزان خشونت این صحنه بالاست و با توجه به این‌که مخاطبان بسیاری لحظه افطار بیننده سریال هستند، بنابراین باید این میزان خشونت کمتر می‌شد، زیرا مخاطب آسیب می‌دید.

۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۱۵:۰۸

تعرض شهرک‌نشینان به قبرستانی نزدیک به مسجدالاقصی
خبرگزاری شبستان: شهرک‌نشینان صهیونیستی به قبرستانی نزدیک به مسجدالاقصی تعرض کردند.

۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۱:۵۸

تعرض سفیر آمریکا به مسجدالاقصی
خبرگزاری شبستان: «ديويد فريدمن» سفير آمريکا در فلسطين‌اشغالي با تعرض به مسجدالاقصي در آيين‌هاي تلمودي شرکت کرد.

۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۱۰:۳۷

دشمن توان تعرض به ایران اسلامی را ندارد
خبرگزاری شبستان: ارشد نظامی ارتش در غرب کشور، تصریح کرد: امروز دشمنان در مقابل جوانان معتقد و متدین نیروهای مسلح ما زانو خم کرده و توان هیچ تعرضی را ندارند.

۱۳۹۶/۱/۲۹ - ۱۶:۱۶

اخراج ۴ کارمند سازمان ملل به دلیل فساد اخلاقی
خبرگزاری شبستان: چهار کارمند سازمان ملل به دلیل پخش تصاویری از آزار جنسی کودکان بر روی کامپیوترها و ایمیل های کاری این سازمان از کار اخراج شدند.

۱۳۹۴/۸/۹ - ۱۲:۱۴

تعرض معلم ۶۵ ساله عربستانی به کودک ده ساله
خبرگزاری شبستان: پلیس مذهبی عربستانی یک پیرمرد ۶۵ ساله را که معلم کودکان استثنایی است، به اتهام رفتار غیر اخلاقی با یک کودک ۱۰ ساله بازداشت کرد.

۱۳۹۴/۳/۳ - ۱۰:۳۴

تمامی پروازها باید تا مجازات متعرضین به دو نوجوان ایرانی لغو شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کرمانشاه در خانه ملت، خواستار لغو تمامی پروازهای حجاج به عربستان و اشد مجازات تعرض کنندگان به دو نوجوان ایرانی شد.

۱۳۹۴/۱/۲۳ - ۱۶:۲۸

اقبال شاکری:
وزارت خارجه و سازمان حج و زیارت در خصوص تعرض به ۲ نوجوان ایرانی در فرودگاه جده کوتاه نیاید
خیرگزاری شبستان: عضو شورای اسلامی شهر تهران با محکوم کردن تعرض به ۲ نوجوان ایرانی در فرودگاه جده از وزارت خارجه و سازمان حج و زیارت خواست تا در خصوص این موضوع کوتاه نیایند.

۱۳۹۴/۱/۱۸ - ۱۲:۱۰

جانشین رئیس شورای پدافند غیر عامل گلستان:
هر نوع فعالیت اقتصادی باید پیوست امنیتی داشته باشد
خبرگزاری شبستان: جانشین رئیس شورای پدافند غیر عامل گلستان با اشاره به اینکه هر نوع فعالیت اقتصادی باید پیوست امنیتی داشته باشد، گفت: سهل انگاری و مدیریت نادرست کارشناسان و خود مدیران در برخی از موارد باعث می شود تا زیرساخت ها به درستی صورت نگیرد و بودجه بیت المال از بین برود.

۱۳۹۳/۸/۷ - ۱۵:۰۴

در مراسم تشیع دو تن از شهدای گمنام عنوان شد
امروز قدرت های بزرگ همچون امریکا جسارت کمترین تعرض ندارند
خبرگزاری شبستان:حجت الاسلام ابوترابی فرد گفت:امروز به برکت انقلاب اسلامی قدرت‌های بزرگی همچون آمریکا جسارت کمترین تعرض را به ایران ندارند؛ زیرا می‌دانند این تعرض برای آنها هزینه بسیاری خواهد داشت.

۱۳۹۳/۸/۴ - ۱۵:۲۰