خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

الخميس ١٩ شعبان ١٤٤٠

Thursday, April 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دولت موعود
دولت موعود. . .
کرامات حضرت مهدی(ع) در آغاز قیام جهانی
خبرگزاری شبستان: مدعی بازگشت به نظم جامعه و گسترش امنیت در جهان باید دارای توانی فوق توان دیگر انسان ها باشد و اثبات این مطلب نیاز به نشان دادن کرامات دارد و شاید برای این است که حضرت مهدی در آغاز ظهور دست به یک سلسله کرامات می زند.

۱۳۹۴/۳/۱۷ - ۰۹:۵۴

دولت موعود. . .
امام عصر(ع) شخصیت درونی انسان ها را از چهره هایشان می شناسد
خبرگزاری شبستان: یکی از ویژگی های امام مهدی(ع) این است که شخصیت درونی انسان ها را از چهره شان می شناسد و افراد صالح را از ناصالح تشخیص می دهد و مفسدان را با همان شناخت به سزای اعمالشان می رساند.

۱۳۹۴/۳/۳ - ۰۹:۲۵

دولت موعود. . .
زهد امام عصر(ع) الگوی بشریت
خبرگزاری شبستان: امام مهدی(ع) مانند پیشوایان معصوم دیگر دارای کمالات اخلاقی و ویژه ای است. از آنجا که معصومین انسان های کاملی هستند و از هر جهت اسوه و الگوی بشریت هستند، اخلاق نیکو همچون زهد را در بالاترین حد دارا هستند.

۱۳۹۴/۲/۲۷ - ۰۹:۲۵

دولت موعود. . .
چهره شناسی امام عصر(ع) در عصر ظهور
خبرگزاری شبستان: یکی از ویژگی های حضرت مهدی(ع) این است که شخصیت درونی انسان ها را از چهره شان می شناسد و افراد صالح را از ناصالح تشخیص می دهد و مفسدان را با همان شناخت به سزای اعمالشان می رساند.

۱۳۹۴/۲/۲۰ - ۰۸:۵۹

دولت موعود. . .
خرسندی جهانیان از قیام امام مهدی(ع)
خبرگزاری شبستان: از روایات فهمیده می شود که قیام مهدی(ع) موجب خرسندی انسان ها می شود، در بعضی از روایات سخن از شادی اهل زمین و آسمان است و در برخی دیگر از شادی مردگان سخن به میان آمده است.

۱۳۹۴/۲/۱۳ - ۱۱:۱۹

دولت موعود...
شعار پرچم قیام جهانی در فرمانبری از حضرت حجت (عج)
خبرگزاری شبستان: انقلاب جهانی حضرت مهدی (ع) پرچم مخصوصی دارد و بر آن شعاری نقش بسته است. البته هر چند درباره شعار پرچم اختلاف است ولی در همه آنها مردم را به فرمانبری از حضرتش دعوت می کند.

۱۳۹۴/۲/۶ - ۰۹:۵۱

دولت موعود. . .
آخرالزمان و یاوران امام مهدی(ع) که در قم زندگی می کنند
خبرگزاری شبستان: امام صادق(ع) می فرماید: به زودی شهر کوفه از مومنان تهی می گردد و علم و دانش از آن جا رخت برمی بندد و چون ماری که در گوشه ای چنبره زده است، محدود می گردد و از شهری که آن را قم می نامند، ظهور می کند. . .

۱۳۹۳/۸/۶ - ۱۱:۱۶

دولت موعود. . .
دانشمندان شیعه حافظان دین در آخرالزمان
خبرگزاری شبستان: امام هادی(ع) می فرماید: اگر در دوران غیبت دانشمندانی نبودند که با حجت های الهی از دین دفاع نمایند و شیعیان را از دام شیطان و از شرّ ناصبی ها نجات بخشند، همه مرتد می شدند. ولی آنان رهبری دل های شیعیان را با قدرت در دست می گیرند و . . .

۱۳۹۳/۷/۱۵ - ۱۰:۲۹

دولت موعود. . .
آخرالزمان و گرسنگی و کسادی بازار
خبرگزاری شبستان: امام صادق(ع) می فرماید: در آن هنگام که سفیانی خروج می کند. مواد غذایی کم شده، قحطی به مردم رو می آورد و باران کم می بارد. . .

۱۳۹۳/۷/۱۰ - ۱۰:۲۱

دولت موعود. . .
باران های بی موقع و خشکی دریاچه ها و رودها در آخرالزمان
خبرگزاری شبستان: آخرالزمان باران کم می شود و یا در غیرموسم فرود می آید. باعث نابودی کشاورزی می گردد. دریاچه ها و رودخانه ها خشک می گردد و زراعت ها به بار می نشیند و تجارت از رونق می افتد.

۱۳۹۳/۷/۷ - ۰۹:۳۳

دولت موعود. . .
نابودی دو سوم از جهان با فتنه و بیماری های آخرالزمان
خبرگزاری شبستان: پیش از ظهور مهدی(ع) کشتارهایی رخ می دهد و تعداد زیادی از انسان ها کشته می شوند و افرادی که باقی می مانند کمتر از کشته شدگان هستند.

۱۳۹۳/۷/۲ - ۱۵:۰۷

دولت موعود. . .
وقتی مردم از شدت ظلم پناهگاهی ندارند
خبرگزاری شبستان: آخرالزمان بلای شدیدی بر امت من از سوی حکومت های در شان نازل می شود، به گونه ای که مومن پناهی نمی یابد که از ستم به آن پناه آورد.

۱۳۹۳/۶/۳۱ - ۱۰:۴۸

دولت موعود. . .
آخرالزمان و یأس و ناامیدی از فرج در جهان
خبرگزاری شبستان: گرفتاری بر اهل آخرالزمان ادامه می یابد، به گونه ای که مأیوس می شوند و به فرج و گشایش گمان بد می برند. در این موقع خداوند، مردی از پاکان عترت من و نیکان فرزندانم را که عادل، مبارک و پاک است، می فرستد و . . .

۱۳۹۳/۶/۲۶ - ۰۹:۰۰

دولت موعود. . .
وقتی نه بزرگ به کوچک رحم کند و نه نیرومند بر ضعیف!
خبرگزاری شبستان: قدرت های حاکم بر جهان آن چنان عرصه را بر ملل ضعیف تنگ می کنند و تجاوز به حقوق ملت ها را تا آن جا گسترش می دهند که مردم اجازه نفس کشیدن هم نمی یابند. . .

۱۳۹۳/۶/۲۴ - ۰۹:۱۶

دولت موعود. . .
روزگاری که مردم به کمی فرزند غبطه می خورند!
خبرگزاری شبستان: رستاخیز برپا نمی شود، تا آن که کسی که پنج فرزند دارد، آرزوی چهار فرزند کند و آن که چهار فرزند دارد، می گوید کاش سه فرزند داشتم و . . .

۱۳۹۳/۶/۱۹ - ۰۹:۳۹

دولت موعود. . .
سستی بنیان خانواده و سردی عواطف انسانی مشکلات آخرالزمان
خبرگزاری شبستان: هرگونه انحراف و فسادی ممکن است به گونه ای قابل تحمل باشد، جز فساد جنسی که برای انسان های غیرتمند و شرافتمند، بسیار ناگوار و غیرقابل تحمل است. از انحراف های بسیار زشت و خطرناکی که جامعه پیش از ظهور امام زمان(ع) به آن گرفتار می شود، بی امنیتی خانوادگی و ناموسی است.

۱۳۹۳/۶/۱۶ - ۰۹:۵۷

دولت موعود. . .
مساجد آخرالزمان سرشار از تجملات و دور از آموزش و موعظه
خبرگزاری شبستان: در آخرالزمان مساجد ماهیت خود را از دست می دهند و به جای آموزش و موعظه های دینی، بر تعداد مساجد و تجملات آن افزوده می شود. در صورتی که مساجد از مومنان تهی است. مسجدهای آخرالزمان آباد و زیباست ولی از هدایت در آن خبری نیست.

۱۳۹۳/۶/۹ - ۱۵:۱۹

دولت موعود. . .
حکومت های متزلزل و کوتاه در آخرالزمان
خبرگزاری شبستان: حکومت ها در آخرالزمان در حال تزلزلند و گاهی حکومتی در آغاز روز بر سر کار می آید، ولی هنگام غروب از کار برکنار می شود. . .

۱۳۹۳/۶/۷ - ۱۶:۰۴