خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ٢١ ذو القعدة ١٤٤٠

Wednesday, July 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دولت موعود
دولت موعود. . .
حضور بیش از ۱۰ هزار نفر در ارتش امام مهدی(ع)
خبرگزاری شبستان: امام صادق(ع) می فرماید: "هنگامی که خداوند به حضرت قائم(ع) اجازه قیام دهد، سیصد و سیزده تن با او بیعت می کنند. آن حضرت در مکه توقف می کند تا ا ین که عدد اصحابش به ۱۰ هزار نفر برسد، آن گاه به سوی مدینه حرکت می نماید."

۱۳۹۴/۱۲/۱۶ - ۰۹:۰۲

دولت موعود...
نیروی های مخصوص لشکر امام عصر (عج) در قیام جهانی
خبرگزاری شبستان: یونس پسر ظبیان می گوید: خدمت امام صادق (ع) بودم که ایشان نامی از یاران حضرت قائم (عج) به میان آوردند و فرمودند: آنان سیصد و سیزده تن هستند و هر یک خود را در میان سیصد نفر می بیند...

۱۳۹۴/۱۲/۹ - ۱۵:۰۹

دولت موعود. . .
وضعیت قدرت ها قبل از ظهور
خبرگزاری شبستان: پیش از ظهور امام زمان(ع) حکومت های ستمگر به ضعف می گرایند و این زمینه ای می شود تا حکومت جهانی امام مهدی(ع) را بپذیرند.

۱۳۹۴/۱۲/۲ - ۱۴:۳۴

دولت موعود. . .
لشکریان امام عصر(ع) و سرکوبی شورش ها پس از ظهور
خبرگزاری شبستان: پس از ظهور امام مهدی(ع) برخی شهرها و قبایل به رویارویی با حضرت می پردازند که به وسیله لشکریان امام سرکوب می شوند و گروهی کج اندیش سخن حضرت را در برخی مسائل نمی پذیرند و با سرکشی. . .

۱۳۹۴/۱۱/۲۵ - ۱۵:۱۳

دولت موعود. . .
پایان جنگ ها با استقرار حکومت امام عصر(ع)
خبرگزاری شبستان: با پی ریزی نظام الهی، حکومت جهانی امام عصر(ع) و فروپاشی قدرت های شیطانی شعله های جنگ فرو می نشیند و دیگر قدرتی نمی ماند که بتواند با ارتش مهدی(ع) به رویارویی برخیزد.

۱۳۹۴/۱۱/۱۸ - ۱۲:۰۷

دولت موعود. . .
تجهیزات جنگی امام عصر(ع) در مواجهه با دشمن
خبرگزاری شبستان: نوع سلاحی که حضرت قائم در نبردها به کار می گیرد، با دیگر سلاح های آن روزگار تفاوت اساسی دارد و واژه "سیف" در روایات کنایه از اسلحه است. زیرا اسلحه امام به گونه ای است که با به کارگیری آن دیوارهای شهر فرو می ریزد. . .

۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۱۵:۴۴

دولت موعود. . .
اجتماع سپاه امام عصر(ع) در وقت ظهور
خبرگزاری شبستان: لشکریان امام مهدی(ع) از گوشه و کنار جهان دور حضرت جمع می شوند. بعضی شب در بستر خود به خواب رفته اند. صبحگاهان خود را در محضر امام می بینند. برخی با طی الارض به امام رسیده و گروهی به وسیله ابرها نزد حضرت می آیند.

۱۳۹۴/۱۱/۴ - ۱۳:۰۷

دولت موعود. . .
یاری سه لشکر از فرشتگان برای قیام امام عصر(ع)
خبرگزاری شبستان: امام صادق(ع) می فرماید: خداوند برای قیام امام مهدی(ع) فرمان داد که برای آن شتاب نکنیم زیرا صاحب امر را با سه لشکر از فرشتگان پشتیبانی می کند.

۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۹

دولت موعود. . .
رعب و ترس سلاحی از امدادهای غیبی برای امام عصر(ع)
خبرگزاری شبستان: امام صادق(ع) می فرماید: خداوند حضرت قائم(ع) را با سه لشکر یاری می دهد؛ فرشتگان، مومنان و رعب ... ترس و وحشت از قدرت های مهدی(ع) پیشاپیش سپاهیانش به فاصله یک ماه و از پشت سر آنها به فاصله یک ماه در حرکت است.

۱۳۹۴/۱۰/۲۰ - ۱۰:۳۳

دولت موعود. . .
مهلت شیطان کی به پایان می رسد؟
خبرگزاری شبستان: از حضرت صادق(ع) پرسیدم: این که خداوند به شیطان فرمود: آری به تو (شیطان) مهلت داده خواهد شد تا به وقت معین و روز معلوم، این وقت معلوم چه زمانی خواهد بود؟

۱۳۹۴/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۹

دولت موعود. . .
درگیری امام زمان(ع) با قوم قریش در عصر ظهور
خبرگزاری شبستان: قوم قریش از امام عصر(ع) در زمان ظهور فرمانبرداری نمی کنند و در اخلال گری و ایجاد مشکلات می کوشند و به طور مستقیم و غیرمستقیم سبب جنگ با حضرت می شوند و امام جز اسلحه روش دیگری را مناسب نمی بیند.

۱۳۹۴/۱۰/۶ - ۱۵:۴۸

دولت موعود...
حضرت مهدی (عج) شبیه به کدام پیامبران قضاوت می کنند؟
خبرگزاری شبستان:حکومت حضرت مهدی (ع) وارث جهانی است که در آن ستمگران با به جنگ با بشریت پرداخته و انسان هایی که از حکومت های دیگر ناامید شده به حکومتی که وعده های خویش را محقق می سازد پناه می آورند.

۱۳۹۴/۷/۱۴ - ۰۹:۳۳

دولت موعود. . .
تخریب مسجد کوفه و تعدیل قبله توسط امام عصر(ع)
خبرگزاری شبستان: امام علی(ع) می فرمایند: بی گمان هنگامی که قائم ما قیام کند، مسجد کوفه را ویران کرده، قبله آن را تعدیل می کند.

۱۳۹۴/۶/۳۱ - ۰۹:۰۲

دولت موعود. . .
برخورد امام عصر(ع) با ناصبیان و دشمنان اهل بیت(ع)
خبرگزاری شبستان: امام صادق(ع) می فرماید: هنگامی که قائم(ع) قیام کند، همه ناصبیان و دشمنان اهل بیت(ع) را بر آن حضرت عرضه می کنند، اگر به اسلام که همان ولایت اهل بیت(ع) است، اقرار کردند، آنان را رها می کند و گرنه به قتل می رسند.

۱۳۹۴/۶/۲۲ - ۰۸:۴۵

دولت موعود. . .
برخورد امام عصر(ع) با مقدس نماها
خبرگزاری شبستان: امام باقر(ع) می فرماید: حضرت مهدی (ع) به سوی کوفه رهسپار می شود. در آنجا ۱۶ هزار نفر از بتریه مجهز به سلاح در برابر حضرت می ایستند؛ آنان قاریان قرآن و دانشمندان دینی هستند ولی نفاق سراپای شان را پوشانده است.

۱۳۹۴/۶/۱۶ - ۱۰:۴۳

دولت موعود. . .
ظهور امام عصر(ع) پایان وضعیت نابسامان بهداشت جهانی
خبرگزاری شبستان: یکی از مشکلات جامعه پیش از ظهور امام زمان(ع) کاهش بهداشت و درمان است که در نتیجه گسترش بیماری های واگیری و مرگ های ناگهانی را در سراسر جهان در پی دارد.

۱۳۹۴/۶/۸ - ۱۰:۳۵

دولت موعود. . .
امام مهدی(ع) برای قضاوت به شاهد و برهان نیاز ندارد
خبرگزاری شبستان: پس از ظهور حضرت محاکمه جنایتکاران امری حتمی است و مجازات ها و حدود طبق کتاب خدا و به دور از هر گونه هوای نفس اجرا می شود. این در حالی است که رهبری دستگاه قضایی با حضرت است.

۱۳۹۴/۵/۲۷ - ۱۰:۵۰

دولت موعود. . .
برخورد امام مهدی(ع) با مقدس نماهای کج فهم و مسلمانان منافق
خبرگزاری شبستان: هنگامی که امام عصر(ع) قیام کند با گروه ها و دسته های گوناگونی برخورد خواهد کرد. گروهی هر چند به ظاهر مسلمانند ولی منافقانه رفتار می کنند و یا از مقدس نماهای کج فهمی هستند که با حضرت مخالفت می نمایند و یا پیرو فرقه های باطل هستند.

۱۳۹۴/۵/۶ - ۱۱:۲۴

دولت موعود. . .
کارگزاران دولت امام مهدی(ع) چه کسانی هستند؟
خبرگزاری شبستان: در حکومتی که امام مهدی(ع) رهبری آن را به عهده دارد، کارگزاران و مسئولان حکومت باید از بزرگان و نیکان امت باشند. در روایات ترکیب دولت امام مهدی(ع) را از پیامبران، جانشینان آنان، امت های پیشین و از بزرگان اصحاب پیامبر بیان می کنند.

۱۳۹۴/۴/۳۰ - ۰۹:۵۸

دولت موعود
این صفحه اختصاص به  دولت موعود داشته و شما می توانید آخرین مطالب و اخبار مرتبط را در این صفحه دنبال کنید.

۱۳۹۴/۴/۱۸ - ۲۲:۳۶