خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

السبت ١٦ ربيع الثاني ١٤٤١

Saturday, December 14, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ایثار اجتماعی
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید
رواج ایثار اجتماعی برای رفع مشکلات کشور ضروری است
میرمرادی گفت: برای رفع بسیاری از مشکلات، ایثار اجتماعی باید در جامعه رواج یابد و در شرایط اخیر با دوراندیشی، پایداری، ولایت مداری و وحدت مردم مشکلات کشور مرتفع خواهد شد.

۱۳۹۸/۸/۱۴ - ۱۳:۵۴

لزوم کار پژوهشی در زمینه ایثار اجتماعی/۲۰ درصد بودجه فرهنگی ادارات برای فرهنگ شهادت هزینه می شود؟
مدیرکل بنیاد شهید استان کرمان گفت: ۲۰ درصد اعتبارات فرهنگی دستگاه ها در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید هزینه شود؛ دنبال راهکاری باشیم که ببینیم آیا این درصد واقعا'' در ادارات هزینه می شود؟!

۱۳۹۸/۷/۲۸ - ۱۲:۴۴

توزیع فراخوان دومین همایش ملی ایثار اجتماعی در کانون های مساجد مازندران
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران گفت: فراخوان دومین همایش ملی «ایثار اجتماعی» با ۸ محوردربین کانون های مساجد استان توزیع و ۲۰آذر آخرین مهلت ارسال آثاراعلام شد.

۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۱:۳۹

ایثار اجتماعی، فرهنگ فداکاری است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان با بیان اینکه جنگ مختص نظامیان نیست، اظهار کرد: «ایثار اجتماعی» یک فرهنگ فداکاری است که همه اقشار در ترویج آن نقش دارند.

۱۳۹۶/۱۲/۷ - ۱۰:۱۹

تجلیل از«ایثارگران اجتماعی»/ فرهنگ ایثار اجتماعی گره گشای مشکلات نظام در حوادث و اتفاقات است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان از تجلیل«ایثارگران اجتماعی» به مناسبت بزرگداشت روز شهدا خبر داد و گفت: با بهره گیری از ظرفیت فرهنگی روز شهدا باید در احیا، حفظ و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کرد.

۱۳۹۶/۱۲/۷ - ۰۹:۳۴