خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸

الأحد ٢٠ صفر ١٤٤١

Sunday, October 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ناصر مقدم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز:
سرعت و دقت در پاسخگویی به مردم از طرف دستگاه ها یک ضرورت است
مقدم با اشاره به اهمیت ارتباط دوسویه مردم با دولت، گفت: شورای اطلاع رسانی با محوریت پاسخگویی به مردم شکل گرفته است و اصحاب رسانه در این شورا نقش ویژه ای در جهت ارتقاء روحیه امید به مردم برعهده دارند.

۱۳۹۸/۶/۲ - ۰۸:۵۸

دبیر ستاد دهه کرامت استان البرز:
ظرفیت مردمی برپایی جشن های مناسبتی و مذهبی باید حفظ شود
مقدم با اشاره به اهمیت اعلام برنامه های دستگاه های اجرایی استان البرز به مناسبت دهه کرامت، گفت: ظرفیت مردمی برپایی جشن های مناسبتی و مذهبی باید حفظ شود.

۱۳۹۸/۴/۱۱ - ۱۴:۲۹

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز:
دومین نمایشگاه قرآنی ماه رمضان استان البرز در راستای اهداف فرهنگ مسجدی است
مقدم با بیان این مطلب که ۱۲۰ موسسه قرآنی در البرز فعالیت دارند، گفت: دومین نمایشگاه قرآنی ماه رمضان البرز در راستای اهداف فرهنگ مسجدی است.

۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۰۰:۳۷

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز:
رویکرد اصلی برنامه های فرهنگی در البرز سند بیانیه گام دوم انقلاب است
مقدم با اعلام خبر برپایی چهارجشنواره ملی همزمان با تهران در استان البرز، گفت: رویکرد اصلی برنامه های فرهنگی در البرز سند بیانیه گام دوم انقلاب است.

۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۱۹:۱۵

همزمان با چهارمین جشنواره موسیقی فجر کشور/
چهارمین جشنواره موسیقی فجر البرز برگزار می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز از برپایی چهارمین جشنواره موسیقی فجر کشور خبر داد و گفت: همزمان با جشنواره کشوری، چهارمین جشنواره موسیقی فجر البرز آغاز به کار می کند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۵:۱۰

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز خبر داد:
انحلال هیئت مدیره خانه مطبوعات البرز/ انتخابات بار دیگر برگزار می شود
مقدم از برپایی انتخابات مجدد برای هیئت مدیره خانه مطبوعات البرز خبر داد و گفت: عدم ثبت صورتجلسه انتخابات هیئت مدیره خانه مطبوعات، فعالیت هیئت مدیره کنونی خانه مطبوعات فاقد رسمیت شد.

۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۱۲:۳۴

با نظر استاندار البرز؛
ارتقاء تخصیص اعتبارات عمرانی اصحاب فرهنگ و هنر از ۲۵ درصد به ۱۰۰ درصد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با تقدیر از نگاه استاندار البرز در خصوص بهبود وضعیت فرهنگ و هنر گفت: اعتبارات عمرانی اصحاب فرهنگ و هنر از ۲۵ درصد به ۱۰۰ درصد ارتقاء یافت.

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۲۲:۱۸

صبح امروز(۲۵ آذر)؛
نهمین نمایشگاه کتاب البرز با حضور ۳۰۰ ناشر افتتاح شد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از حضور ۳۰۰ ناشر در نهمین نمایشگاه کتاب استان البرز خبر داد و گفت: کتاب یک مرجع خاص برای مردم و فعالان فرهنگی است.

۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۵:۱۷

همزمان با نماز جمعه؛
برپایی میزخدمت اداره کل فرهنگ و ارشاد البرز در مصلی امام خمینی(ره) کرج
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز، خدمت رسانی به مردم را امری مهم خواند و گفت: استقرار میز خدمت در مصلی نماز جمعه کرج با هدف ارائه خدمات ویژه فعالان فرهنگی، مذهبی و اصحاب فرهنگ و هنر است.

۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۸:۰۷

از ۲۵ تا ۳۰ آذر؛
برپایی نهمین دوره نمایشگاه کتاب در استان البرز
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از برپایی نهمین دوره نمایشگاه کتاب در استان البرز خبر داد و گفت: این دوره از ۲۵ تا ۳۰ آذر برگزار می شود.

۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۱۲:۰۱

نقش اصحاب رسانه در عرصه کنونی حساس است/ اعطاء سهمیه ۳۰۰ بیمه ویژه هنرمندان البرزی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با اعلام خبر اعطاء ۳۰۰ سهمیه بیمه ویژه خبرنگاران و هنرمندان این استان، گفت: نقش اصحاب رسانه در عرصه کنونی حساس است.

۱۳۹۷/۸/۱ - ۱۱:۳۷

پانزدهمین جشنواره ملی نگارگری رضوی در البرز به ایستگاه پایانی رسید
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز تعداد آثار دریافتی در جشنواره ملی نگارگری رضوی در استان البرز را ۴۴۵ اثر خواند و گفت: استان های تهران، اصفهان و البرز به ترتیب بیشترین آثار را به این جشنواره ارسال کردند.

۱۳۹۷/۵/۱ - ۲۰:۲۷

ماه رمضان بهترین فرصت برای تبیین ارزش ها و آموزه های قرآنی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان البرز برپایی نمایشگاه قرآن و عترت را از جمله برنامه های جشنواره قرآنی، فرهنگی و هنری در استان خواند و گفت: ماه رمضان بهترین فرصت برای تبیین ارزش ها و آموزه های قرآنی است.

۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۹:۴۲

کانون های فرهنگی هنری مساجد فرهنگسرای محلات در روستاها و شهرها هستند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد، فرهنگسرای محلات در روستاها و شهرها هستند.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۴:۲۵

احداث پلاتو تئاتر پردیس کرج؛ گامی در جهت ارتقاء وضعیت زیرساخت های فرهنگی و هنری البرز
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از آئین کلنگ زنی پلاتو تئاتر پردیس کرج خبر داد و گفت: ارتقاء زیرساخت های فرهنگی و هنری برنامه اصلی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز است.

۱۳۹۷/۲/۱۳ - ۰۸:۴۵

مشارکت ۵۴ درصدی بانوان البرزی در شانزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن کریم
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز از بزرگترین رویداد فرهنگی قرآنی استان خبر داد و گفت: بانوان البرزی در شانزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن کریم ۵۴ درصد مشارکت کرده اند.

۱۳۹۶/۱۲/۶ - ۱۰:۲۵