خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹

الخميس ٧ جمادى الثانية ١٤٤٢

Thursday, January 21, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خطبه های نماز جمعه بیرجند
امام جمعه موقت بیرجند:
خروج آمریکا از منطقه و ریشه کنی اسرائیل گام دوم و سوم انتقام سخت است
حجت الاسلام مختاری با تاکید بر اینکه انتقام سخت در گام دوم تطهیر منطقه از وجود فسادانگیز امریکا است، عنوان کرد: در گام سوم نیز غده سرطانی اسرائیل غاصب را از پیکره جامعه اسلامی خارج خواهیم کرد.

۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۳:۰۲

امام جمعه موقت بیرجند اعلام کرد؛
سردار سلیمانی نماد وحدت اسلامی/ پاسخی دندان شکن در انتظار آمریکا
حجت الاسلام مختاری با تاکید بر اینکه سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی خار چشم دشمنان و مستکبران جهانی بود، گفت: شهادت سردار قاسم سلیمانی تلاش دشمن برای ضربه زدن به نماد های وحدت و اسلامی است تا مالک اشترها را از انقلاب بگیرند.

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۳:۳۴

امام جمعه موقت بیرجند:
دشمن با شایعه و دروغ پراکنی در فضای مجازی به دنبال عصبانی کردن مردم است
حجت الاسلام مختاری با تاکید بر اینکه دشمن در فتنه سال ۷۸، ۸۸ و آذرماه امسال پروژه افراط و بزرگنمایی مشکلات را پیاده کرد، گفت: دشمنان امروز هم به دنبال این هستند که مردم را با شایعه و دروغ پراکنی در فضای مجازی و حقیقی عصبانی کنند.

۱۳۹۸/۹/۲۹ - ۱۴:۰۵

امام جمعه بیرجند:
«بصیرت» بزرگترین سلاح جامعه است/بی‌تدبیری دولت و ناکارآمدی مجلس قابل قبول نیست
آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه بصیرت بزرگترین سلاح جامعه است، گفت: اگر تفکر بسیجی در جامعه توسعه و حاکم شود هیچ دشمنی به سراغمان نمی آید.

۱۳۹۸/۹/۱ - ۱۳:۱۰

امام جمعه موقت بیرجند:
ملت عراق و لبنان به دشمن تودهنی خواهند زد/ تکیه به غرب حماقت است
حجت الاسلام نوفرستی با بیان اینکه سفارتخانه های آمریکا در جهان یک لانه جاسوسی و مرکز اطلاعاتی برای رسیدن به مقاصد شوم آنها است، گفت: تکیه به غرب و آمریکا یک حماقت است.

۱۳۹۸/۸/۱۰ - ۱۴:۰۰

امام جمعه موقت بیرجند تاکید کرد؛
ضرورت رعایت تقوا در فضای مجازی
حجت الاسلام نوفرستی با تاکید بر ضرورت رعایت تقوا در فضای مجازی، گفت: حق نداریم در این فضا با شایعه پراکنی، دروغ و تهمت به کسی آسیب بزنیم لذا باید مراقبت شود.

۱۳۹۸/۵/۴ - ۱۳:۴۵

امام جمعه بیرجند:
«بدحجابی» بدترین نوع تهاجم برای نابودی جوامع اسلامی است
آیت الله عبادی با بیان اینکه بدترین نوع تهاجم برای نابودی جامعه اسلامی از خانواده‌ها و بدحجابی‌ها آغاز می شود، گفت: امروز دختران انقلاب بعد از ده‌ها سال با حیا و بانشاط فریاد ارزش حجاب و عفاف را سر می دهند.

۱۳۹۸/۴/۲۱ - ۱۵:۰۶

امام جمعه موقت بیرجند:
مسئولان حرف از مذاکره مجدد نزنند
حجت الاسلام نوفرستی گفت: رئیس جمهور آمریکا برای پیروزی در انتخابات پیش روی، در تلاش برای مذاکره با ایران و کره شمالی است اما مسئولان باید با پیروی از مقام معظم رهبری هیچ حرفی از مذاکره مجدد نزنند.

۱۳۹۸/۴/۱۴ - ۱۵:۲۷

خطیب جمعه بیرجند:
طراحان معامله قرن تحقق این نقشه را به گور خواهند برد
آیت الله عبادی گفت: طرح معامله قرن به هیچ وجه شدنی نیست و طراحان این طرح،تحقق این نقشه شوم را به گور خواهند برد.

۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۱۳:۳۰

امام جمعه موقت بیرجند:
تعهد در برجام متقابل است/ قدردانی از تصمیم شورای عالی امنیت ملی کشور
حجت الاسلام نوفرستی گفت: تعهد در برجام متقابل است و باید منافع تعریف شده در برجام دنبال شود اما روشن است دشمنان قسم خورده ایران هرگز انقلاب را برنمی تابند.

۱۳۹۸/۲/۲۰ - ۱۳:۵۸

امام جمعه موقت بیرجند:
ضعف ها مربوط به ذات نظام اسلامی نیست/ دشمنان ‌آرزوی براندازی نظام را به گور می برند
حجت الاسلام مختاری با بیان اینکه خدمات نظام بیشتر از صدماتش است و اگر انقلاب اسلامی نبود امروز فاجعه بود و از عزت و استقلال و دین خبری نبود، گفت: صدمات و ضعف ها مربوط به ذات نظام اسلامی نیست بلکه به فتنه دشمنان، قصور و تقصیر داخلی و خارجی است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۳

امام جمعه موقت بیرجند:
دشمن به دنبال تغییر باورهای مردم در فتنه ۸۸ بود
حجت الاسلام نوفرستی با اشاره به اینکه مردم ایران اسلامی با بصیرت و فهم عمیق از انقلاب و دین به میدان آمدند و توطئه های دشمنان را خنثی کردند، گفت: در فتنه ۸۸ دشمن به دنبال تغییر باورهای مردم بود تا اعتماد به نظام را خدشه دار کند.

۱۳۹۷/۹/۳۰ - ۱۳:۱۰

امام جمعه موقت بیرجند:
ناکامی دشمن در کمرنگ کردن راهپیمایی بزرگ اربعین/ کوتاهی مسئولان در برابر دشمنان قابل بخشش نیست
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به سنگ اندازی و تلاش دشمن برای کمرنگ کردن راهپیمایی بزرگ اربعین در چند ماه اخیر گفت: دشمن باری دیگر برای ایجاد تفرقه و کینه بین دو کشور مسلمان ایران و عراق ناکام ماند.

۱۳۹۷/۸/۴ - ۱۳:۲۳

امام جمعه بیرجند:
پیاده روی اربعین تداوم پیام عاشوراست
امام جمعه بیرجند گفت: پیاده روی اربعین در تداوم پیام عاشورا است که زمینه اعزام زوار هم برای زیارت، جهاد و هم انتقال پیام عدالت در مقابل جبهه ظلم و استکبار را فراهم می کند.

۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۱۳:۰۱

امام جمعه موقت بیرجند:
لزوم قطع امید از غرب/ دشمن به دنبال ایجاد شکاف بین مردم ایران و عراق است
امام جمعه موقت بیرجند گفت: در عرصه های بین المللی باید باور کنیم که همه چیز در دست خداوند است و از غرب و استکبار قطع امید کنیم؛ این یک تفکر و تمدن است که جامعه ایمانی فقط به خداوند تکیه دارد چرا که مرگ با عزت بهتر از زندگی همراه با پستی و ذلت است.

۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۱۴:۰۹

امام جمعه موقت بیرجند:
تقوا و همراهی با ولایت از بزرگترین درس های قیام عاشورا است
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه تقوا و همراه شدن با ولایت اهل بیت علیه الاسلام از درس های بزرگ عاشورا است، گفت: برخی هدف امام حسین علیه السلام را با نتیحه اشتباه گرفتند اما حضرت سیدالشهدا قیام می کند تا جلوی انحراف جامعه اسلامی را بگیرد.

۱۳۹۷/۶/۱۶ - ۱۴:۱۶

امام جمعه موقت بیرجند تاکید کرد:
ضرورت توجه به پیام غدیر/ گلایه مردم از عدم نظارت بر قیمت ها
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه مردم از عدم نظارت بر قیمت ها و بازار ناراضی هستند، افزود: باید مسئولان ارتباط خود را با مردم بیشتر کنند و اقدامات خود را اطلاع رسانی کنند و اجازه ندهند عده ای دل مردم را خالی کنند.

۱۳۹۷/۶/۲ - ۱۴:۱۲

امام جمعه موقت بیرجند:
شهرداران زمین های ارزشمند را به ساخت مساجد اختصاص دهند
امام جمعه موقت بیرجند خطاب به شهرداران و مسئولان راه و شهرسازی گفت: انتخاب مکان برای مساجد بسیار مهم است؛ زمین های ارزشمند را برای ساخت این اماکن مقدس اختصاص دهید تا تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد.

۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۶:۰۷

امام جمعه موقت بیرجند:
لزوم اجرای تصمیمات عملی برای مبارزه با فساد/ مدافع تمام جریان های مقاومت هستیم
امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه باید کارگزاران نظام اسلامی در تراز انقلاب اسلامی فکر، برنامه ریزی و عمل کنند، گفت: انتظار است تصمیمات قاطع و عملی در راستای مبارزه با فساد اجرا شود.

۱۳۹۷/۵/۱۹ - ۱۴:۴۸

امام جمعه موقت بیرجند:
مسئولان به وضعیت اقتصادی کشور ورود جدی کنند
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه از مسئولان انتظار است به وضعیت اقتصادی کشور ورود جدی داشته باشند و نظارت ها افزایش یابد، گفت: مردم نیز مسئولیت دارند که به یکدیگر رحم کنند و اجناسی که ارزان خریدند به قیمت بالا نفروشند.

۱۳۹۷/۴/۸ - ۱۴:۵۲