خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

الأربعاء ١٠ ذو الحجّة ١٤٣٩

Wednesday, August 22, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خطبه های نماز جمعه بیرجند
امام جمعه موقت بیرجند:
شهرداران زمین های ارزشمند را به ساخت مساجد اختصاص دهند
امام جمعه موقت بیرجند خطاب به شهرداران و مسئولان راه و شهرسازی گفت: انتخاب مکان برای مساجد بسیار مهم است؛ زمین های ارزشمند را برای ساخت این اماکن مقدس اختصاص دهید تا تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد.

۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۶:۰۷

امام جمعه موقت بیرجند:
لزوم اجرای تصمیمات عملی برای مبارزه با فساد/ مدافع تمام جریان های مقاومت هستیم
امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه باید کارگزاران نظام اسلامی در تراز انقلاب اسلامی فکر، برنامه ریزی و عمل کنند، گفت: انتظار است تصمیمات قاطع و عملی در راستای مبارزه با فساد اجرا شود.

۱۳۹۷/۵/۱۹ - ۱۴:۴۸

امام جمعه موقت بیرجند:
مسئولان به وضعیت اقتصادی کشور ورود جدی کنند
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه از مسئولان انتظار است به وضعیت اقتصادی کشور ورود جدی داشته باشند و نظارت ها افزایش یابد، گفت: مردم نیز مسئولیت دارند که به یکدیگر رحم کنند و اجناسی که ارزان خریدند به قیمت بالا نفروشند.

۱۳۹۷/۴/۸ - ۱۴:۵۲

امام جمعه موقت بیرجند:
پیشنهاد مذاکره مستقیم با امریکا خیانت به کشور است/ دولت برای کاهش فشار اقتصادی بر مردم فکر اساسی کند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه برای کاهش فشار اقتصادی بر توده مردم باید فکر اساسی شود، گفت: مردم پای انقلاب ایستادند و به هیچ دولت و جناحی چک سفید امضاء ندادند و امیدواریم دولت تکلیف برجام و سایر بخش‌ها را سریعتر مشخص کند.

۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۴:۴۹

امام جمعه موقت بیرجند:
نجات کشور در سازش نیست/ مهمترین کمبود جامعه جهانی «انسان واقعی» است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اهمیت مقاومت در مقابل دشمنان، گفت: با سازش نمی توان کشور را نجات دهیم و اگر امروز ایران اسلامی پیشرفت و دارای نفوذ منطقه ای است به دلیل مقاومت بوده است نه مذاکره و سازش با دشمنان.

۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۱۴:۰۲

امام جمعه موقت بیرجند:
خروج ‌آمریکا از برجام قابل پیش بینی بود/ مسئولان در دام اروپایی ها نیفتند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه مسئولان نباید بدون تضمین واقعی به استکبار اعتماد می کردند، گفت: بعد از خروج امریکا از برجام، مسئولان نباید در دام اروپایی ها بیفتند و می طلبد که مهلت چندهفته ای بخواهند.

۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۱۴:۳۳

امام جمعه موقت بیرجند:
مسئولان در برابر اقدامات پیمان شکنانه ‌آمریکا اقدام بازدارنده انجام دهند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه برجام اتمام حجتی برای همگان شد، گفت: نباید مسئولان کشور هرگز وضعیت موجود را تحمل کنند و باید با جدیت در مقابل کارهای پیمان شکنانه امریکا اقدام بازدارنده و قاطع انجام دهند.

۱۳۹۷/۲/۱۴ - ۱۴:۵۱

امام جمعه موقت بیرجند:
«میدان دادن به جوانان انقلابی» راه حل مشکلات کشور/ خانه تکانی دل فراموش نشود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه مقام معظم رهبری باور دارند که هیچ مشکلی در کشور نیست که با دستان پرتوان این ملت حل شدنی نباشد، گفت: راه حل مشکلات کشور در میدان دادن به جوانان غیور و انقلابی کشور برای فعال کردن موتور اقتصادی است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۳:۳۶

امام جمعه بیرجند:
خانه داری هم ردیف با جهاد/ فاسد کردن زنان طرح استعماری است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بیرجند با اشاره به اینکه طرح و برنامه استکبار به وسیله تهاجم فرهنگی و از طریق افراد نفوذی؛ فاسد کردن زنان جامعه است، گفت:اگر ایستادگی نکنیم بلایی که بر سرمسلمانان اندلس آوردند و ۷۰۰ سال اذان را تعطیل کردند بر سر ما می ‌آید.

۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۲:۵۰