خبرگزاری شبستان

شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸

السبت ١٦ رجب ١٤٤٠

Saturday, March 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خطبه های نماز جمعه بیرجند
امام جمعه موقت بیرجند:
ضعف ها مربوط به ذات نظام اسلامی نیست/ دشمنان ‌آرزوی براندازی نظام را به گور می برند
حجت الاسلام مختاری با بیان اینکه خدمات نظام بیشتر از صدماتش است و اگر انقلاب اسلامی نبود امروز فاجعه بود و از عزت و استقلال و دین خبری نبود، گفت: صدمات و ضعف ها مربوط به ذات نظام اسلامی نیست بلکه به فتنه دشمنان، قصور و تقصیر داخلی و خارجی است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۳

امام جمعه موقت بیرجند:
دشمن به دنبال تغییر باورهای مردم در فتنه ۸۸ بود
حجت الاسلام نوفرستی با اشاره به اینکه مردم ایران اسلامی با بصیرت و فهم عمیق از انقلاب و دین به میدان آمدند و توطئه های دشمنان را خنثی کردند، گفت: در فتنه ۸۸ دشمن به دنبال تغییر باورهای مردم بود تا اعتماد به نظام را خدشه دار کند.

۱۳۹۷/۹/۳۰ - ۱۳:۱۰

امام جمعه موقت بیرجند:
ناکامی دشمن در کمرنگ کردن راهپیمایی بزرگ اربعین/ کوتاهی مسئولان در برابر دشمنان قابل بخشش نیست
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به سنگ اندازی و تلاش دشمن برای کمرنگ کردن راهپیمایی بزرگ اربعین در چند ماه اخیر گفت: دشمن باری دیگر برای ایجاد تفرقه و کینه بین دو کشور مسلمان ایران و عراق ناکام ماند.

۱۳۹۷/۸/۴ - ۱۳:۲۳

امام جمعه بیرجند:
پیاده روی اربعین تداوم پیام عاشوراست
امام جمعه بیرجند گفت: پیاده روی اربعین در تداوم پیام عاشورا است که زمینه اعزام زوار هم برای زیارت، جهاد و هم انتقال پیام عدالت در مقابل جبهه ظلم و استکبار را فراهم می کند.

۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۱۳:۰۱

امام جمعه موقت بیرجند:
لزوم قطع امید از غرب/ دشمن به دنبال ایجاد شکاف بین مردم ایران و عراق است
امام جمعه موقت بیرجند گفت: در عرصه های بین المللی باید باور کنیم که همه چیز در دست خداوند است و از غرب و استکبار قطع امید کنیم؛ این یک تفکر و تمدن است که جامعه ایمانی فقط به خداوند تکیه دارد چرا که مرگ با عزت بهتر از زندگی همراه با پستی و ذلت است.

۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۱۴:۰۹

امام جمعه موقت بیرجند:
تقوا و همراهی با ولایت از بزرگترین درس های قیام عاشورا است
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه تقوا و همراه شدن با ولایت اهل بیت علیه الاسلام از درس های بزرگ عاشورا است، گفت: برخی هدف امام حسین علیه السلام را با نتیحه اشتباه گرفتند اما حضرت سیدالشهدا قیام می کند تا جلوی انحراف جامعه اسلامی را بگیرد.

۱۳۹۷/۶/۱۶ - ۱۴:۱۶

امام جمعه موقت بیرجند تاکید کرد:
ضرورت توجه به پیام غدیر/ گلایه مردم از عدم نظارت بر قیمت ها
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه مردم از عدم نظارت بر قیمت ها و بازار ناراضی هستند، افزود: باید مسئولان ارتباط خود را با مردم بیشتر کنند و اقدامات خود را اطلاع رسانی کنند و اجازه ندهند عده ای دل مردم را خالی کنند.

۱۳۹۷/۶/۲ - ۱۴:۱۲

امام جمعه موقت بیرجند:
شهرداران زمین های ارزشمند را به ساخت مساجد اختصاص دهند
امام جمعه موقت بیرجند خطاب به شهرداران و مسئولان راه و شهرسازی گفت: انتخاب مکان برای مساجد بسیار مهم است؛ زمین های ارزشمند را برای ساخت این اماکن مقدس اختصاص دهید تا تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد.

۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۶:۰۷

امام جمعه موقت بیرجند:
لزوم اجرای تصمیمات عملی برای مبارزه با فساد/ مدافع تمام جریان های مقاومت هستیم
امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه باید کارگزاران نظام اسلامی در تراز انقلاب اسلامی فکر، برنامه ریزی و عمل کنند، گفت: انتظار است تصمیمات قاطع و عملی در راستای مبارزه با فساد اجرا شود.

۱۳۹۷/۵/۱۹ - ۱۴:۴۸

امام جمعه موقت بیرجند:
مسئولان به وضعیت اقتصادی کشور ورود جدی کنند
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه از مسئولان انتظار است به وضعیت اقتصادی کشور ورود جدی داشته باشند و نظارت ها افزایش یابد، گفت: مردم نیز مسئولیت دارند که به یکدیگر رحم کنند و اجناسی که ارزان خریدند به قیمت بالا نفروشند.

۱۳۹۷/۴/۸ - ۱۴:۵۲

امام جمعه موقت بیرجند:
پیشنهاد مذاکره مستقیم با امریکا خیانت به کشور است/ دولت برای کاهش فشار اقتصادی بر مردم فکر اساسی کند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه برای کاهش فشار اقتصادی بر توده مردم باید فکر اساسی شود، گفت: مردم پای انقلاب ایستادند و به هیچ دولت و جناحی چک سفید امضاء ندادند و امیدواریم دولت تکلیف برجام و سایر بخش‌ها را سریعتر مشخص کند.

۱۳۹۷/۴/۱ - ۱۴:۴۹

امام جمعه موقت بیرجند:
نجات کشور در سازش نیست/ مهمترین کمبود جامعه جهانی «انسان واقعی» است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اهمیت مقاومت در مقابل دشمنان، گفت: با سازش نمی توان کشور را نجات دهیم و اگر امروز ایران اسلامی پیشرفت و دارای نفوذ منطقه ای است به دلیل مقاومت بوده است نه مذاکره و سازش با دشمنان.

۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۱۴:۰۲

امام جمعه موقت بیرجند:
خروج ‌آمریکا از برجام قابل پیش بینی بود/ مسئولان در دام اروپایی ها نیفتند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه مسئولان نباید بدون تضمین واقعی به استکبار اعتماد می کردند، گفت: بعد از خروج امریکا از برجام، مسئولان نباید در دام اروپایی ها بیفتند و می طلبد که مهلت چندهفته ای بخواهند.

۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۱۴:۳۳

امام جمعه موقت بیرجند:
مسئولان در برابر اقدامات پیمان شکنانه ‌آمریکا اقدام بازدارنده انجام دهند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه برجام اتمام حجتی برای همگان شد، گفت: نباید مسئولان کشور هرگز وضعیت موجود را تحمل کنند و باید با جدیت در مقابل کارهای پیمان شکنانه امریکا اقدام بازدارنده و قاطع انجام دهند.

۱۳۹۷/۲/۱۴ - ۱۴:۵۱

امام جمعه موقت بیرجند:
«میدان دادن به جوانان انقلابی» راه حل مشکلات کشور/ خانه تکانی دل فراموش نشود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه مقام معظم رهبری باور دارند که هیچ مشکلی در کشور نیست که با دستان پرتوان این ملت حل شدنی نباشد، گفت: راه حل مشکلات کشور در میدان دادن به جوانان غیور و انقلابی کشور برای فعال کردن موتور اقتصادی است.

۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۳:۳۶

امام جمعه بیرجند:
خانه داری هم ردیف با جهاد/ فاسد کردن زنان طرح استعماری است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بیرجند با اشاره به اینکه طرح و برنامه استکبار به وسیله تهاجم فرهنگی و از طریق افراد نفوذی؛ فاسد کردن زنان جامعه است، گفت:اگر ایستادگی نکنیم بلایی که بر سرمسلمانان اندلس آوردند و ۷۰۰ سال اذان را تعطیل کردند بر سر ما می ‌آید.

۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۲:۵۰