خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸

الجمعة ١٨ صفر ١٤٤١

Friday, October 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه تقویت خدمات
مدیرکل بهزیستی لرستان:
جمعیت لرستان در حال پیر شدن است
توکلی با بیان اینکه ۱۰.۲ درصد جمعیت استان لرستان را سالمندان تشکیل می دهند، گفت: جمعیت استان لرستان در گذر به سمت پیر شدن است.

۱۳۹۸/۷/۹ - ۱۴:۰۷

توسعه بیمارستان نرگس شهرستان دورود
مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان، تقویت خدمت به مردم را مهم ترین هدف توسعه خدمات درمانی دانست و از ارتقای بیمارستان نرگس شهرستان دورود خبرداد.

۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۱۳:۳۳

وزیربهداشت، درمان وعلوم پزشکی:
خدمت به مردم مهم ترین راه مقابله با توطئه های دشمنان است
وزیر بهداشت درمان و علوم پزشکی، با تاکید بر ضرورت تقویت خدمات، افزود: باید از دادن وعده های غیرعملی به مردم پرهیز شود.

۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۱۳:۵۲

ارتقاء و تضمین کیفیت خدمات حوزه سلامت ضروری است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بیمه سلامت لرستان، با تاکید بر ضرورت تقویت خدمات حوزه سلامت، افزایش فرهنگ بیمه ای در بین مردم از شاخص های تقویت حوزه سلامت است.

۱۳۹۷/۳/۲۹ - ۱۳:۱۴

آماده باش لرستان برای اجرای طرح سفرهای نوروزی
خبرگزاری شبستان:معاون امور عمرانی استانداری لرستان، از ‍آماده باش دستگاه‌های، اجرایی و امداد ونجات استان جهت اجرای طرح سفرهای نوروزی خبرداد.

۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۰