خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢٠ ذو القعدة ١٤٤٠

Tuesday, July 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فقر مطلق
بر اساس گزارش بانک جهانی
ایران در مرز صفر «فقر مطلق»
دولت دوازدهم وعده داده تا سال ۱۴۰۰ فقر مطلق را در کشو ر ریشه کن کند و حالا در راستای اقدامات صورت گرفته بنا بر آخرین گزارش بانک جهانی از فقر مطلق، ایران در بین کشورهایی قرار دارد که فقر مطلق در آنها در مرز صفر قرار دارد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۰۷:۵۹

مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان مطرح کرد:
هرمزگان در رده پنجم فقر مطلق/شرایط اقلیمی پیچیدگی فقر و هزینه فقرزدایی را بیشتر کرده است
الهیاری با بیان اینکه شرایط اقلیمی هرمزگان درکنار نوسانات نرخ ارز، پیچیدگی فقر را بیشتر کرده و در نتیجه موجب بالارفتن هزینه فقرزدایی شده است، گفت: با توجه به حجم فقر و نیاز خانواده ها سالیانه به ۲ هزار میلیارد تومان برای رفع فقر در هرمزگان نیاز است.

۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۹:۲۹

فقر نسبی ۳۵ درصدی و فقر مطلق ۵۰ درصدی/راه دشوار دولت تا ۱۴۰۰
در حالی دولت اعلام کرده که فقر نسبی به ۳۵ درصد رسیده که طبق نظر یکی از نمایندگان مجلس فقر مطلق در کشور ۵۰ درصد جمعیت را شامل می شود.

۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۰:۲۱

نکو مطرح کرد
خط فقر برای مستاجران تهرانی بیش از ۵ میلیون تومان است
یک کارشناس اقتصادی معتقد است که خط فقر ۵ میلیون تومانی یک خانواده تهرانی دارای مسکن و خودرو را شامل می شود و مستاجران تهرانی خط فقرشان بیش از این میزان است.

۱۳۹۷/۶/۱۱ - ۱۰:۴۹

۲ هزار ۵۹۳ نفر از روستائیان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد صاحب شغل می‌ شوند
قائم‌ مقام کمیته امداد امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲ هزار و ۵۹۳ نفر از روستائیان و عشایر استان براساس قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری شاغل می‌ شوند.

۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۵:۴۱

فقر مطلق تا پایان دولت دوازدهم از بین می رود
خبرگزاری شبستان: معاون رئیس جمهور اهم برنامه های دولت را کاهش فقر مطلق در جامعه تا پایان دولت دوازدهم برشمرد و گفت: تعهد دولت در راستای فقر زدایی در سال آینده پرداخت هفت هزار میلیارد تومان است که صددرصد تحقق می یابد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۳:۵۳