خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷

الخميس ٩ المحرّم ١٤٤٠

Thursday, September 20, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اسرای فلسطینی
انتقال مروان برغوثی به سلول انفرادی
خبرگزاری شبستان: اداره زندان های رژیم صهیونیستی، اسیر فلسطینی و عضو کمیته مرکزی جنبش فتح را برای بیست و هفتمین بار به سلول انفرادی منتقل کرد.

۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۴:۰۴

سازمان امور اسرا و آزادگان فلسطینی:
رژیم صهیونیستی علیه هزاران اسیر فلسطینی، جنایت ضد بشری مرتکب می شود
خبرگزاری شبستان: "عیسی قراقع" –رئیس سازمان امور اسرا و آزادگان فلسطینی در بیانیه ای اعلام کرد که رژیم صهیونیستی علیه هزاران اسیر فلسطینی در بند این رژیم، مرتکب جنایت جنگی و ضد بشری می شود.

۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۰۹:۰۳

یک میلیون فلسطینی در زندان های صهیونیستی شکنجه شده اند
خبرگزاری شبستان: کمیته امور اسرا و آزادگان فلسطین اعلام کرد: مجموع فلسطینیانی که تلخی های شکنجه در زندان های صهیونیستی را چشیده اند به یک میلیون نفر می رسد.

۱۳۹۶/۴/۴ - ۱۵:۲۲

مقاومت رمز پیروزی / چه شدکه رژیم صهیونیستی مقابل خواسته های اسرا به زانو درآمد؟
خبرگزاری شبستان: اسرای فلسطینی دربند رژیم صهیونیستی با ایمان کامل به پیروزی و تحقق تمام خواسته های خود دست به اعتصاب غذا زدند و یکبار دیگر ثابت کردند که تنها راه پیروزی همان مقاومت است.

۱۳۹۶/۳/۷ - ۰۸:۳۱

محمود عباس: اسرائیل به هیچ یک از واسطه ها برای حل مسئله اسرا پاسخ نداده است
خبرگزاری شبستان: رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین تأکید کرد که رژیم صهیونیستی تاکنون به هیچ یک از میانجی گری ها برای حل مسئله اسرای فلسظینی اعتصاب کننده در زندان های این رژیم پاسخ نداده است.

۱۳۹۶/۳/۵ - ۱۳:۴۹

دیدار مسئولان فلسطینی و آمریکایی برای بررسی مساله اعتصاب غذای اسرا
خبرگزاری شبستان: نمایندگان سرویس های امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین و مسئولان امنیتی آمریکایی طی روزهای گذشته به منظور بحث و گفتگو در مورد مساله اعتصاب غذای سراسری اسرای فلسطینی با یکدیگر دیدار کرده اند.

۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۵:۴۰

اتحادیه عرب خواستار تحرک جامعه بین الملل برای نجات اسرای فلسطینی شد
خبرگزاری شبستان: مشاور دبیرکل اتحادیه عرب در امور فلسطین و اراضی اشغالی نسبت به خطرات پیش روی اسرای فلسطینی هشدار داد و از تمامی سازمان ها و نهادهای بین المللی خواست رژیم صهیونیستی را برای تن دادن به خواسته های مشروع اسرا تحت فشار قرار دهند.

۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۰۹:۱۰

بیست و دومین روز اعتصاب غذای اسرای فلسطینی
خبرگزاری شبستان: اعتصاب غذای اسرای قهرمان فلسطینی در زندان های صهیونیستی وارد بیست و دومین روز خود شد.

۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۴:۲۹

مقامات اسرائیلی در حال برنامه ریزی برای استخدام پزشکان از خارج به منظور اطعام اجباری زندانیان فلسطینی
خبرگزاری شبستان:کانال دو تلویزیون اسرائیل فاش کرد مسئولین زندان های این رژیم به فکر آوردن پزشک از خارج برای تغذیه اجباری اسرای فلسطینی هستند که دست به اعتصاب غذا زده و جان آنان در معرض خطر است

۱۳۹۶/۲/۱۵ - ۱۶:۰۶

سوریه از جامعه جهانی خواست، زندانیان سوری و فلسطینی را از اقدامات غیر انسانی"اسرائیل" نجات دهند
خبرگزاری شبستان:سوریه اعمال غیر انسانی اسرائیل در حق اسرای سوری و فلسطینی را محکوم و از جامعه جهانی و سازمان های حقوق بشر خواست برای نجات جان این اسرا اقدام کنند

۱۳۹۶/۲/۱۵ - ۱۴:۵۴

فرصت ۲۴ ساعته قسام به رژیم صهیونیستی برای پذیرش خواسته های اسرا
خبرگزاری شبستان: گردان های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی "حماس" به مقامات صهیونیستی ۲۴ ساعت فرصت داد تا با خواسته های اسرای فلسطینی دربند زندان های صهیونیستی که دست به اعتصاب غذا زده اند، موافقت کند.

۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۰۸:۴۵

درخواست سفیر فلسطین از صلیب سرخ جهانی برای کمک به اسرای فلسطینی دربند رژیم صهیونیستی
خبرگزاری شبستان: سفیر فلسطین در سازمان ملل از کمیته بین المللی صلیب سرخ خواست تا برای کمک به اسرای فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی که از چند روز پیش دست به اعتصاب غذای فراگیر زده اند، وارد عمل شود.

۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۷:۴۹

اعتصاب غذای حدود سیصد اسیر فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی
خبرگزاری شبستان: حدود سیصد نفر از اسرای فلسطینی تحت بازداشت در زندان های رژیم صهیونیستی، از امروز دست به اعتصاب غذا زدند.

۱۳۹۵/۵/۱۴ - ۱۸:۳۶

اعتصاب غذای ۴۸ اسیر فلسطینی به نشانه همبستگی با بلال کاید
خبرگزاری شبستان: کمیته امور اسرا و آزادگان فلسطین تاکید کرد که ۴۸ اسیر فلسطینی در زندان های اسرائیلی به نشانه همبستگی با بلال کاید اسیر فلسطینی دست به اعتصاب غذا زده اند.

۱۳۹۵/۵/۳ - ۰۸:۱۸

اجرای قانون اعدام اسرای فلسطینی، نشان دهنده چهره کریه و پست رژیم صهیونیستی
خبرگزاری شبستان:«آویگدور لیبرمن»، رئیس حزب « اسرائیل، خانه ما،» خواستار تصویب قانون مجازات اعدام اسرای فلسطینی از سوی دادگاههای نظامی با اکثریت آراء شده است.

۱۳۹۵/۳/۹ - ۰۸:۲۶

خبرنگار اسیر فلسطینی پیروز شد/ القیق به اعتصاب غذای خود پایان داد
خبرگزاری شبستان: خبرنگار فلسطینی دربند رژیم صهیونیستی پس از موافقت با آزادی او در تاریخ  ۲۳ مه، به اعتصاب غذای ۹۴ روزه خود پایان داد.

۱۳۹۴/۱۲/۷ - ۱۷:۲۵

حماس تهدید کرد؛
اگر آسیبی به خبرنگار فلسطینی وارد شود، درهای جهنم به روی رژیم صهیونیستی گشوده خواهد شد
خبرگزاری شبستان: یکی از رهبران حماس به رژیم صهیونیستی هشدار داد اگر کمترین آسیبی به محمد القیق وارد شود، درهای جهنم به روی این رژیم گشوده خواهد شد.

۱۳۹۴/۱۱/۱۶ - ۱۳:۱۱

سال ۲۰۱۵ و هفت هزار فلسطینی تحت بازداشت رژیم صهیونیستی
خبرگزاری شبستان: هیئت امور اسرا و آزادگان فلسطین اعلام کرد تا پایان سال ۲۰۱۵، تعداد فلسطینیان تحت بازداشت در زندان های رژیم صهیونیستی از مرز هفت هزار نفر تجاوز کرد.

۱۳۹۴/۱۰/۱۰ - ۱۵:۲۱

در تلاش برای مقابله با مقاومت فلسطین؛
فصل جديدي از وحشی گری هاي صهيونيست ها عليه کودکان فلسطینی
خبرگزاری شبستان: فصل جديدي از وحشي گري هاي صهيونيست ها عليه کودکان و جوانان فلسطيني آغاز شده است.

۱۳۹۴/۸/۱۲ - ۰۹:۳۶

مرگ تدریجی اسرای فلسطینی بیمار در زندان های صهیونیستی
خبرگزاری شبستان: خبرگزاری شبستان: رئیس هیئت امور اسرا و آزادگان فلسطین اعلام کرد: اسرای بیمار فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی با مرگ تدریجی روبه رو هستند.

۱۳۹۴/۶/۸ - ۱۱:۰۱