خبرگزاری شبستان

شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

السبت ٥ رجب ١٤٤١

Saturday, February 29, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه معاونت پیشگیری
رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد:
مدیرانی که دوام و بقای خود را در گرو تبلیغ برای یک کاندید می دانند، مدیر نیستند
نگین تاجی گفت: مدیرانی که در متینگ های انتخاباتی شرکت و احساس می کنند دوام و بقای مدیریت شان در گرو تبلیغ برای یک کاندید است، مدیر نیستند.

۱۳۹۸/۹/۱۱ - ۲۳:۵۶

افزایش موضوع آسیب های اجتماعی در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر
معاون توسعه، فناوری و مطالعات سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از افزایش توجه به موضوع آسیب های اجتماعی در فیلم های سی و ششمین جشنواره فیلم فجر خبر داد.

۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۳:۱۴

معاون پیشگیری بهزیستی استان مرکزی؛
موضوع پیشگیری و تقدم آن بر درمان به عنوان یک اصل است
امینی گفت: موضوع پیشگیری و تقدم آن بر درمان امروز به عنوان یک اصل علمی در جامعه نهایدنه شده است.

۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۱۱:۴۱

نشست خبری معاونت پیشگیری قوه قضائیه
نشست خبری مدیر کل پیشگیری های حقوقی و قضایی و مدیر کل پیشگیری های انتظامی و امنیتی قوه قضاییه صبح امروز در ساختمان معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه برگزار شد.

۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۲:۲۶

برگزاری نشست هم‌اندیشی معاونت پیشگیری دیوان عدالت اداری و شهرداری تهران
خبرگزاری شبستان: نخستین نشست هم اندیشی مشترک معاونت حقوقی، پیشگیری و پژوهش دیوان عدالت اداری، دادگستری استان تهران و شهرداری تهران پیرامون رویه قضایی دیوان عدالت اداری در خصوص آرای صادره از کمیسیون های ماده ۱۰۰ قانون شهرداری برگزار شد.

۱۳۹۶/۱۱/۷ - ۱۷:۱۷