خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٦ شعبان ١٤٤٠

Monday, April 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خادمیاری رضوی
تولیت آستان قدس رضوی:
کانون خادمیاران رضوی آهنگ خدمت را در کشور به نام امام رضا (ع) رقم می زند
تولیت آستان قدس رضوی گفت: این حرکت قدسی که در پرتو ارتباط با وجود قدسی امام رضا (ع) صورت می گیرد موجب ارتقا خادم می شود و عمل او را مقبول درگاه حضرت حق قرار می دهد و یک آهنگ خدمت را در کشور به نام امام هشتم (ع) رقم می زند.

۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۲۳:۲۷

آئین افتتاح همزمان ۲۰۰۰ کانون خادمیاری رضوی در سراسر کشور
خبرگزاری شبستان: آئین افتتاح همزمان بیش از ۲۰۰۰ کانون خادمیاری سراسر کشور با حضور تولیت آستان قدس رضوی و جمعی از خادمیاران رضوی در حرم مطهر امام رضا(ع) برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۲۳:۲۳

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی:
۶ هزار نفر در طرح خادم یاری رضوی در خراسان جنوبی ثبت نام کردند
حجت الاسلام نصیرایی از ثبت نام ۶ هزار و ۳۰۱ نفر در طرح خادم یاری رضوی در خراسان جنوبی خبر داد و گفت: تاکنون ۱۵ هزار و ۲۷۲ نفر زائر اولی به صورت رایگان از استان به مشهد مقدس اعزام شده اند.

۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۱۵:۴۷

هر کجای عالم می توان خادم آستان قدس رضوی شد
مسئول کانون رسانه خادمیاران آستان قدس رضوی استان البرز، خادمی آستان قدس رضوی را یک رحمت و توفیق الهی خواند و گفت: هر کجای عالم می توان خادم آستان قدس رضوی شد.

۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۱۰:۲۲

اعزام ۱۰۰ خادمیار برتر البرز به دوره ‌آموزش نهایی به منظور دریافت نشان خادمیاری
خبرگزاری شبستان: جانشین دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان البرز از اعزام ۱۰۰ خادمیار برتر البرز به دوره ‌آموزش نهایی به منظور دریافت نشان خادمیاری رتبه سوم خبر داد و گفت: این دوره از فردا ۲۹ دی در قالب گروه های ۲۰ نفره برگزار می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۲۱:۴۳