خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷

الجمعة ١٦ جمادى الثانية ١٤٤٠

Friday, February 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه رسانه ملی
میرتاج الدینی در غرفه شبستان؛
رییس جام جم میزبان بهارستانی ها/ توسعه کیفی محور برنامه های سرافراز در رسانه ملی است
خبرگزاری شبستان: مشاور پارلمانی رییس سازمان صداو سیما با بیان اینکه سیاست های رسانه ملی سیاست های کلان نظام است، تصریح کرد: با توجه به تجربیات، تخصص و شناخت سرافراز از رسانه، شاهد قدم های رو به جلو در این سازمان خواهیم بود.

۱۳۹۳/۸/۲۴ - ۱۰:۳۰

اولین حضور رسمی رییس رسانه ملی با پیام حمایت از رسانه ها
خبرگزاری شبستان: معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اولین حضور رسمی رییس سازمان صدا و سیما در نمایشگاه مطبوعات یک پیام دارد آن هم جنبه حمایتی نسبت به خبرگزاری و مطبوعات است.

۱۳۹۳/۸/۲۴ - ۰۸:۵۹

شجاعی کیاسری با حضور در غرفه شبستان:
فشار کمیسیون فرهنگی به دولت برای ارایه لایحه جامع رسانه‌ها
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه پیگیری قانون جامع رسانه‌ها در دستور کار کمیسیون فرهنگی قرار دارد گفت: این کمیسیون به دولت این فشار را می آورد که هر چه سریعتر لایحه جامع رسانه‌ها را به مجلس ارایه دهد.

۱۳۹۳/۸/۱۹ - ۱۵:۵۵

ترویج ارزش های دین مداری در جامعه ازوظایف رسانه ملی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شهرکردگفت: کاردر رسانه ملی بسیار حساس، دقیق وپرمخاطره است وکارکنان این نهاد وظیفه سنگینی در تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که همان ترویج ارزش های دین مداری در جامعه است به دوش می کشد.

۱۳۹۳/۷/۳۰ - ۱۹:۵۴

یکی از سیاست های رسانه ملی توجه ویژه به عزاداری های سنتی مردم است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل صداوسیمای مرکزچهارمحال وبختیاری، یکی از سیاست های رسانه ملی راتوجه ویژه به عزاداری های سنتی مردم در ماه محرم عنوان کرد.

۱۳۹۳/۷/۲۲ - ۲۰:۰۶

با همت مردم ایلام؛
پنجره های سرداب حرم مطهر ابوالفضل(ع) ساخته می شود
خبرگزاری شبستان: رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ایلام، گفت: با همت مردم استان و همکاری مجموعه مسئولان این استان، 2 پنجره سرداب حرم مطهر ابوالفضل(ع) ساخته می شود.

۱۳۹۳/۷/۲ - ۱۶:۵۹

مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام:
ترویج فرهنگ اهل بیت(ع) مهم ترین رسالت رسانه ملی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل صدا و سیمای مرکز ایلام، گفت: ترویج فرهنگ دینی و اسلامی به ویژه فرهنگ اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، مهم ترین رسالت رسانه ملی به ویژه در استان هاست.

۱۳۹۳/۷/۲ - ۱۶:۲۴

لباس آموزش بر تن تبلیغات صدا و سیما
خبرگزاری شبستان:صدا و سیما پیش از آغاز سال تحصیلی جدید تبلیغات کتاب های آموزشی و کمک آموزشی ویژه دانش آموزان و معلمان و پخش برنامه های با ظاهر آموزشی را شروع کرده است.

۱۳۹۳/۶/۳۱ - ۰۹:۱۲

با صدور بیانه ای
حمایت 193 نماینده از رسانه ملی
خبرگزاری شبستان: 193 نماینده با صدور بیانیه ای به از رسانه ملی حمایت کردند.

۱۳۹۳/۶/۵ - ۱۲:۰۵