خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ٢١ ذو القعدة ١٤٤٠

Wednesday, July 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز
معاون مشارکت های مردمی نوسازی مدارس استان مرکزی:
بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان مرکزی برگزار می شود
دانش نژاد گفت: بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان مرکزی با هدف تکریم ، نکوداشت و تقدیر از خیرین مدرسه ساز استان مرکزی برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۲۱:۵۰

وجود ۲۶۹۴ کلاس درس غیر استاندارد در کهگیلویه و بویراحمد/یک هزار و ۴۱۶ کلاس درس باید تخریب و بازسازی شوند
مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه یک هزار و ۴۱۶ کلاس درس باید تخریب و بازسازی شوند، گفت: سه هزار و ۸۷۲ کلاس درس غیر مقاوم هستند که باید مقاوم شده و ۲ هزار و ۶۹۴ کلاس درس استان غیر استاندارد هستند.

۱۳۹۷/۵/۱۱ - ۱۰:۴۴

خیرین مدرسه ساز استان سمنان تجلیل شدند
ببیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان سمنان با تجلیل از نیکوکاران وخیران مدرسه ساز این استان و آغاز ساخت یک دبیرستان ۱۲ کلاسه برگزار شد.

۱۳۹۷/۴/۱۴ - ۱۶:۰۴

بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان سمنان برگزار می شود
مدیر کل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان ازبرگزاری بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در این استان خبرداد.

۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۱۲:۴۴

معاون وزیر علوم:
کیفیت با اجرای سند «آمایش ‌آموزش عالی» به دانشگاهها برمی گردد
خبرگزاری شبستان: معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم،‌ تحقیقات و فناوری گفت: با اجرایی شدن سند «آمایش آموزش عالی» که توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب شده است دوباره کیفیت به دانشگاهها برمیگردد.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۵:۴۶

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی:
خیرات مردم در روز برات به سمت مدرسه سازی سوق داده شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی از مردم نوع دوست استان خواست خیرات خود برای اموات را که هر سال در روز برات (۱۴ شعبان) هزینه می شود را به سمت مدرسه سازی هدایت کنند.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۴:۲۲

رییس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور:
۵۵ هزار مدرسه به همت خیرین در کشور ساخته شد
خبرگزاری شبستان: رییس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور با بیان اینکه خیرین مدرسه ساز تاکنون در نوسازی، توسعه و تجهیز ۵۵ هزار مدرسه مشارکت داشته اند، گفت: مدرسه سازی یکی از راه های پیشرفت ایران اسلامی است.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۲:۱۷

استاندار خراسان جنوبی:
نماد ایرانی اسلامی برای مدارس خیرساز طراحی شود
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه خیرین مدرسه ساز یکی از جلوه های مشارکت مردم در پیشرفت جامعه هستند، گفت: باید یک نماد خاص ایرانی اسلامی در خصوص بحث ساخت و ساز مدارس توسط خیرین ایجاد شود.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۲:۰۴

معاون فنی و اجرایی بنیاد علوی:
بنیاد علوی ۴۰۰ کلاس درس در سطح کشور می سازد
خبرگزاری شبستان: معاون فنی و اجرایی بنیاد علوی با اشاره به اینکه امسال ۳۵۰ تا ۴۰۰ کلاس در کشور با مشارکت این نهاد در کشور ساخته و یا نوسازی شود، گفت: در سه سال گذشته ۱۱۶ میلیارد تومان از سوی بنیاد علوی به این مهم اختصاص یافته است.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۱:۴۲

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی:
روزانه ۷ کلاس درس به همت خیرین در خراسان جنوبی احداث می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به ساخت روزانه ۷.۵ کلاس توسط خیرین مدرسه‌ساز در استان گفت: آموزش و پرورش نمی‌تواند به تنهایی در تامین تجهیزات و احداث مدارس فعالیت کند و نیازمند همت خیرین است.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۱:۰۹

نمایشگاه بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در بیرجند گشایش یافت
خبرگزاری شبستان: نمایشگاه بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز خراسان جنوبی با هدف ارائه دستاوردهای خیرین نیک اندیش و نیازمندی های شهرستان های استان در بیرجند افتتاح شد.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۰:۳۸

نماینده مردم طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس:
مدارس فرسوده خراسان جنوبی نیازمند توجه ویژه خیرین است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم طبس، فردوس، سرایان و بشرویه در مجلس گفت: مدارس فرسوده خراسان جنوبی برای جلوگیری از وقوع حوادث تلخ در هنگام حوادث طبیعی، نیازمند توجه ویژه خیرین مدرسه ساز است.

۱۳۹۷/۲/۶ - ۰۹:۲۴

مدیر کل تعمیر، تجهیز و نوسازی مدارس همدان:
بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در استان همدان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل تعمیر، تجهیز و نوسازی مدارس همدان، از برگزاری بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز ششم تیر ماه در استان همدان خبرداد.

۱۳۹۷/۲/۴ - ۱۸:۳۹

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی:
کمبود ۳۷۴ کلاس درس در مسکن مهر استان/ ۷۵ درصد تعهد خیران محقق شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی از کمبود ۳۷۴ کلاس درس در طرح‌های مسکن مهر استان خبر داد و گفت: از سال ۸۴ تاکنون ۷۵ درصد تعهدات خیران مدرسه ساز در استان خراسان جنوبی محقق شده است.

۱۳۹۷/۲/۴ - ۱۱:۲۸

فرماندار فردوس:
۶۵ درصد از مدارس شهرستان فردوس تخریبی هستند
خبرگزاری شبستان: فرماندار فردوس با تاکید براینکه ۶۵ درصد از مدارس این شهرستان تخریبی و نیازمند بازسازی مجدد هستند، گفت: بدون شک دولت به تنهایی قادر به رفع نیازهای آموزشی نیست و می طلبد که مردم و خیرین در این راستا ورود جدی کنند.

۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۳:۰۲

مدیر آموزش و پرروش بیرجند اعلام کرد:
کمبود ۳۵۰ کلاس درس در بیرجند/ لزوم ورود خیرین به مدرسه سازی
خبرگزاری شبستان: مدیر آموزش و پرروش بیرجند با اشاره به پیش بینی رشد حدود ۳ هزار نفری جمعیت شهرستان گفت: برای سال تحصیلی آینده ۱۰۰ کلاس درس علاوه بر ۲۵۰ کلاس درس قبلی کمبود خواهیم داشت.

۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۰۹:۱۰

ساخت و تجهیز مدارس مصداق بارز باقیات صالحات است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اهل سنت شهرستان زیرکوه با بیان اینکه مدرسه سازی و کمک به تحصیل فرزندان ایران اسلامی ذخیره آخرت است، گفت: ساخت فضاهای آموزشی، و کمک به توسعه و تجهیز مدارس و کمک به دانش آموزان بی بضاعت مصداق بارز باقیات و صالحات است.

۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۰۸:۵۶

فرماندار بیرجند:
خیرین برای تامین نیازهای جدید دانش آموزان برنامه ریزی کنند
خبرگزاری شبستان: فرماندار بیرجند با تاکید براینکه خیرین مدرسه ساز از مصادیق نیک اندیشان واقعی هستند، از آنها خواست برای تامین نیازهای جدید حوزه آموزش و پرورش و دانش ‌آموزان ورود کنند.

۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۰۹:۳۴

فرماندار درمیان:
خیرین ۳۲ کلاس درس در شهرستان درمیان می سازند
خبرگزاری شبستان: فرماندار درمیان با اشاره به اینکه در حال حاضر ۸ باب مدرسه به همت خیرین در این شهرستان در دست ساخت است،‌ گفت: ۳۲ کلاس درس به همت خیرین در سطح این شهرستان احداث می شود.

۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۰۸:۵۸

نماینده مردم قائنات و زیرکوه در مجلس:
مدارس ۲ نوبته بازدهی ندارند/ خیرین برای رفع نیازهای ‌آموزشی ورود کنند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم قائنات و زیرکوه در مجلس گفت: این دو شهرستان در تامین فضای آموزشی مورد نیاز دانش آموزان با مشکل روبرو هستند بگونه ای که به ناچار بعضی از مدارس ابتدایی در دو نوبت تشکیل می شود که بازدهی لازم را ندارد.

۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۳:۲۸