خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

الخميس ١٨ رمضان ١٤٤٠

Thursday, May 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امر به معروف و نهی از منکر
نخبگان حوزه امربه معروف و نهی از منکر درمازندران تجلیل می شوند
خبرگزاری شبستان: نخبگان حوزه امربه معروف و نهی از منکر در آینده ای نزدیک از سوی معاونت فرهنگ، تحقیقات و آموزش ستاد امربه معروف و نهي از منكر استان مازندران تجلیل می شوند.

۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۰:۵۹

مردم باید محور اجرای فریضه امر به معروف باشند
خبرگزاری شبستان: یک استاد دانشگاه اعلام کرد: در اجرای امر به معروف مردم باید محور باشند چون بسیاری از مفاسد با حضور به موقع مردم به مرحله انجام و ظهور نمی‌رسد.

۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۰۸:۴۰

اجرای طرح طلایه داران معروف در استان مرکزی
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مرکزی از اجرای طرح طلایه داران معروف با محوریت تربیت آمران به معروف و ناهیان از منکر خبر داد.

۱۳۹۶/۷/۲۷ - ۱۲:۲۳

نسبت به امر به معروف و نهی از منکر غفلت کرده ایم
خبرگزاری شبستان: روحانی مستقر روستای چلوان گفت: همه ما نسبت به امر به معروف و نهی از منکر غفلت کرده ایم به خاطر این است که این واجب ها به دنیای ما ضرر می زند.

۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۱۶:۲۲

امر به معروف و نهی از منکر زمینه ساز اجرای واجبات الهی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رودسر با بیان اینکه شناساندن مسائل شرعی به مردم و بیان احکام از مصادیق امر به معروف و نهی از منکر است گفت: امر به معروف و نهی از منکر زمینه ساز اجرای واجبات الهی است.

۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۱۱:۵۰

آیت الله جاودان:
براساس آیات الهی عاقبت گناه کردن انکار و تمسخر قرآن است
خبرگزاری شبساستاد حوزه علمیه با بیان اینکه عاقبت گناه کردن انکار قیامت و تمسخر قرآن است، گفت: گناه ماهیت انسان را دستخوش تغییر قرار می‌دهد.تان:

۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۱۰:۱۳

پرچم سبز انتظار در امتداد خط سرخ حسینی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بنیاد شهید استان کرمانشاه، دفاع از حق را والاترین اهداف خواند و گفت: وقتی حرف اثر ندارد خون است که جوشش می آورد و موج بیداری ایجاد می کند.

۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۰۰:۰۸

دشمنان بصیرت ما را از طریق دنیای مجاز هدف قرار داده اند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه کرمانشاه، گفت: هدف دشمنان در حال حاضر این است که بصیرت ما را از طریق دنیای مجازی مورد هدف قرار دهند.

۱۳۹۶/۷/۷ - ۱۶:۵۹

بی تفاوتی نسب به امر معروف و نهی از منکر عامل رشد فساد در جامعه است
خبرگزاری شبستان: دادستان عمومی و انقلاب راور گفت: امر به معروف و نهی از منکر، فریضه الهی و بی تفاوتی نسبت به آن، عامل رشد فساد در جامعه است.

۱۳۹۶/۷/۶ - ۰۸:۵۷

با هدف ترویج امر به معروف و نهی از منکر؛
مسابقه مقاله نویسی در خوزستان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، با هدف ترویج فرهنگ احیای امر به معروف و نهی از منکر در استان مسابقه مقاله نویسی برگزار می کند.

۱۳۹۶/۷/۵ - ۱۴:۱۶

شبستان خراسان جنوبی گزارش می دهد؛
تریبون آزادی برای واجب فراموش شده/ راهکارهای غربت زدایی از امر به معروف تبیین شود
خبرگزاری شبستان: تریبون آزاد واجب فراموش شده در مدرسه علمیه نرجس (سلام الله علیها) بیرجند برگزار شد و بانوان طلبه تاکید کردند که مردم به خوبی وظیفه خود را نسبت به موضوع امر به معروف انجام می دهند اما متاسفانه مسئولان این مهم را به فراموشی سپرده اند.

۱۳۹۶/۷/۵ - ۱۳:۴۶

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان شمالی:
مَنیّت ها مانع تجلی ارزش ها می شود/ مدیریت فضای مجازی، بهترین امر به معروف
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام یعقوبی با بیان اینکه امروز منیّت ها نمی گذارد ارزش ها تجلی پیدا کند، گفت: رزمندگان در دوران جنگ مین ها را جمع کردند و حال ما باید «من» ها را جمع و به «ما» تبدیل کنیم چراکه تفرقه و جدایی ما را به جایی نمی رساند.

۱۳۹۶/۷/۵ - ۱۲:۴۱

تلاش دشمن در جهت تخریب فرهنگی دینی و بومی است/ در زمینه مقابله با آسیب های اجتماعی باید مطالبه گر باشیم
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان، اظهار داشت: گستره اقدامات دشمن در جهت تخریب فرهنگی دینی و فرهنگ بومی است که بخشی در فضای آشکار و بخشی در فضای پنهان است.

۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۹:۰۶

آیت الله موسوی جزایری:
بقای اسلام را مدیون فداکاری سیدالشهدا (ع) هستیم/ بانک های خوزستان در ارائه تسهیلات اشتغالزایی خوب عمل نکردند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خوزستان، با بیان اینکه بقای اسلام را مدیون فداکاری وجود مقدس حضرت سیدالشهدا (ع) می دانیم، اظهار داشت: بانک های استان خوزستان در خصوص ارائه تسهیلات به منظور طرح های اشتغالزا خوب عمل نکرده اند.

۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۵:۱۵

امر به معروف ونهی از منکر یک تکلیف همگانی است/ توجه به«اصل برائت» در انجام امر به معروف و نهی از منکر
خبرگزاری شبستان: وکیل پایه یک دادگستری بیان کرد: مطابق با قانون، امر به معروف ونهی از منکر به عنوان یک تکلیف همگانی برشمرده شده است و مراتب انجام آن قلبی، زبانی، نوشتاری و عملی است.

۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۴:۴۸

اهمیت امر به معروف و نهی در مکتب اجتماعی اسلام
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه و دانشگاه اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر را تا جایی دانست که قرآن اولین آمر به معروف را حضرت حق تعالی معرفی می کند.

۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۴:۳۲

فعالان حوزه امر به معروف و نهی از منکر نیروی انتظامی تقدیر شدند
خبرگزاری شبستان: ۳۴ نفر از فعالان حوزه امر به معروف و نهی از منکر نیروی انتظامی خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز (۴ مهر) با حضور نماینده ولی فقیه در استان و جمعی از مسئولان ناجا تقدیر شدند.

۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۲:۵۳

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
امر به معروف باید دلسوزانه و مهربانانه باشد/ یک مفسد می‌تواند کل جامعه را فاسد کند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه هیچ کار نیکی به اندازه امر به معروف و نهی از منکر اهمیت و ارزش ندارد، گفت: امر به معروف و نهی از منکر باید از روی دلسوزی و مهربانی و برای هدایت افراد باشد.

۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۲:۳۸

آموزش و پرورش کردستان به عنوان دستگاه برتر امر به معروف و نهی از منکر معرفی شد
خبرگزاری شبستان: همزمان با هفته امر به معروف و نهی از منکر، آموزش و پرورش کردستان به عنوان دستگاه برتر در زمینه گسترش و ترویج فرهنگ امر به معروف معرفی شد.

۱۳۹۶/۷/۴ - ۰۹:۵۹

همزمان با سراسر کشور؛
نماز ظهر عاشورا در میادین، محلات و مساجد استان اردبیل برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مسئول ستاد اقامه نماز استان اردبیل گفت: عزاداران روز عاشورا نماز ظهر را همزمان با سراسر کشور در میادین، محلات و مساجد استان اردبیل برگزار می کنند.

۱۳۹۶/۷/۴ - ۰۹:۲۰