خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸

الخميس ١٨ رمضان ١٤٤٠

Thursday, May 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امر به معروف و نهی از منکر
فریضه امر به معروف و نهی از منکر باید بسیار آگاهانه باشد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد گلستان گفت: باید امر به معروف و نهی از منکر بسیار آگاهانه باشد و معروف ها و منکرها را خوب بشناسیم.

۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۳:۵۲

چه رابطه ای میان افزایش گناه در جامعه و بلاهای طبیعی مانند زلزله است؟
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام آقا میری با تاکید بر توجه به افزایش بالاهای طبیعی و کمبود بارش باران گفت: این مایه تاسف است که انسان ها نسبت به انجام گناه بی تفاوت باشند و بدون واهمه اعمالی را که مورد رضایت خداوند نیست، انجام دهند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۸

فعالیت یاوران امربه معروف و نهی از منکر در مساجد
خبرگزاری شبستان: معاون تشکل های مردمی ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان غربی گفت: یاوران امر به معروف و نهی از منکر در مدارس آذرربایجان غربی آستین های همت خود را بالا زده اند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۳:۰۴

نشست کمیسیون زنان امر به معروف و نهی از منکر
نشست کمیسیون زنان امر به معروف و نهی از منکر در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۳:۱۳

امر به معروف و نهی از منکر، یک توصیه موکد دینی ماست
خبرگزاری شبستان: مدیر کل جهاد کشاورزی فارس با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر، یک توصیه موکد دینی ما است، گفت: یکی وظایف حاکمیت اینست که بستر اشتغال را فراهم و تورم را مهار کند اما مگر قبل از این تورم نبود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۳:۱۱

بروکراسی اداری و معطل کردن مردم، منکری است که در سازمان ها دیده می شود
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر فارس با اشاره به اینکه تجمع های اخیر حاصل منکرات گذشته است، گفت: بروکراسی اداری و معطل کردن مردم، منکری است که در سازمان ها دیده می شود.

۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۲:۴۰

حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری:
منتظران نسبت به گناه دیگران بی تفاوت نیستند
خبرگزاری شبستان: منتظران حضرت حجت(عجل الله تعالی فرجه) هیچ گاه نسبت به گناه دیگران و بی حیایی در جامعه بی تفاوت نیستند و امر به معروف و نهی از منکر می کنند.

۱۳۹۶/۹/۲۹ - ۱۰:۱۲

اوصاف منتظران؛
فرهنگ «به من چه» در جامعه منتظر جایی ندارد
خبرگزاری شبستان: جامعه مطلوب آن است که مردم با احساس تکلیف دینی نسبت به همه کارها نظارت کنند و بی تفاوت نباشند و فرهنگ ِ«به من چه» نداشته باشند. در غیر این صورت عذاب الهی همه را دربر می گیرد.

۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۰۹:۳۹

۲۰ گروه بازرسی در حوزه امربه‌معروف و نهی از منکر در استان همدان شکل گرفته است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل امور اجتماعی استانداری همدان گفت: ۲۰ گروه بازرسی در حوزه امربه‌معروف و نهی از منکر و ۸ گروه بازرسی در استان همدان شکل گرفته است.

۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۱:۲۵

سازماندهی یک هزار و ۲۰۰ طلایه دار امر به معروف و نهی از منکر در همدان
خبرگزاری شبستان:مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان اظهار کرد: یک هزار و۲۰۰ طلایه‎دار امربه‌معروف و نهی از منکر در استان همدان سازمان‌دهی شدند.

۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۱:۲۳

امام جمعه همدان:
رشد قارچ گونه منکرات در جامعه/ ازدواج به معضل تبدیل شده است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان اظهار کرد: امروز منکراتی در جامعه همانند قارچ گونه رشد می کند و عده ای را دچار گرفتاری می کند.

۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۱:۲۰

حجت‌الاسلام والمسلمین سلیمانی رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد
خبرگزاری شبستان: سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین حمید رضا ارباب سلیمانی را به عنوان رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر به دبیر این ستاد معرفی کرد.

۱۳۹۶/۹/۱۹ - ۱۳:۵۴

امام جمعه كاشان:
امر به معروف و نهی از منکر انگیزه قیام اباعبدالله الحسین (ع) بوده است
خبرگزاري شبستان: امام جمعه کاشان گفت: امر به معروف و نهی از منکر انگیزه قیام اباعبدالله الحسین (ع) بوده است و مسیر حرکت انقلابی امام راحل نیز امر به معروف و نهی از منکر بوده است.

۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۵:۱۹

جنایات از بی توجهی به عدم اجرای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه، نشات می گیرد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: وقایع و جنایات هولناک از بی توجهی به عدم اجرای امر به معروف و نهی از منکر نشات می گیردکه باید تذکر زبانی در اینگونه از جوامع، گسترش یابد.

۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۰۹:۳۸

کاهش «بزهکاری» مهمترین خروجی اجرای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اسلامی است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، پیشگیری از جرم، کاهش بزهکاری و گناه را از مهم ترین خروجی های اجرای امر به معروف و نهی از منکر در جامعه اسلامی دانست و گفت: فعالیت های ادارات جهت کاهش آسیب های اجتماعی و فرهنگی به صورت گروهی باشد.

۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۰:۰۶

امر به معروف و نهی از منکر تضمین‌کننده‌ حیات طیبه در نظام اسلامى است
خبرگزاری شبستان: دبیر قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرز گفت: امر به معروف و نهی از منکر تضمین‌کننده‌ى حیات طیبه در نظام اسلامى است.

۱۳۹۶/۹/۸ - ۱۴:۰۵

نماینده ولی فقیه در استان قزوین:
ائمه جمعه باید از حق دفاع کرده و مواضع خود را اعلام کنند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: ائمه جمعه باید بدون هیچ نگرانی از حق دفاع کرده و مواضع خود را اعلام کنند.

۱۳۹۶/۹/۷ - ۰۷:۵۵

بزرگ ترین و مهم ترین معروف، حفظ نظام اسلامی است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، بزرگ ترین و مهم ترین معروف را با توجه به منویات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، حفظ نظام اسلامی دانست و گفت: انجام کار خیر و دوری از فعالیت های پلید و ناشایست، خروجی این فریضه مهم است.

۱۳۹۶/۹/۴ - ۱۱:۱۰

کتاب هایی با مضامین امر به معروف و نهی از منکر، مخاطبین خاص خود را دارد
خبرگزاری شبستان: یکی از غرفه داران نمایشگاه کتاب مازندران با اشاره به اینکه مراجعین به کتاب های مذهبی، بیشتر در سن ۳۰ سال به بالا قرار دارند، گفت: کتاب هایی با مضامین امر به معروف و نهی از منکر، مخاطبین خاص خود را دارد.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۰۹:۵۱

غرفه ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران در نمایشگاه کتاب ساری، پذیرای علاقه مندان است
خبرگزاری شبستان: غرفه ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران در چهارمین روز برپایی نمایشگاه کتاب ساری با نمایش و فروش کتاب هایی با مضامین این فریضه الهی، پذیرای علاقه مندان است.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۰۸:۴۹