خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ٢١ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امر به معروف و نهی از منکر
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس تأکید کرد:
رفتار عملی مسئولین بهترین روش امر به معروف و نهی از منکر است
مهدوی گفت: مسئولان طوری حرکت کنید که مردم از شما الگو بگیرند چرا که شما امکان تأثیرگذاری دارید و اعمال بهترین روش امر به معرف و نهی از منکر است.

۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۸:۴۱

امام جمعه شهرکرد:
فضای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات گسترش یابد
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه باید فضای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات گسترش یابد، گفت: باید فضایی در دستگاه های اجرایی و ادارات حاکم شود که مردم به راحتی بتوانند موارد امر به معروف و نهی از منکر را بدون واهمه بیان کنند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۰۹

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر فارس بیان کرد:
ستادهای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ها، معاونت ها را راه اندازی کنند
مهدوی گفت: در ستاد شهرستان ها باید معاونت ها راه اندازی شوند، هر سازمان یا تشکیلاتی برای اینکه در تعلق غیر نباشد باید جا و مکانی مستقل داشته باشد و در همین راستا ستادهای امر به معروف و نهی از منکر باید از نظر مکان و شرایط مستقل شوند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۲۳:۲۹

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر فارس عنوان کرد:
تعزیرات با بازرسی ها از حقوق مردم حمایت کند
مهدوی با بیان اینکه خیلی از مسئولان به امر به معروف و نهی از منکر اعتقاد ندارند، گفت: بازسی ها در حد قابل قبول نیست، اتحادیه ها و تعزیرات باید حامی حق مردم باشند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۸:۴۸

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر فارس تأکید کرد:
آبروی نظام مهم تر از آبروی مدیر کل و دبیر است / گرانی منکر امروز جامعه
مهدوی گفت: اگر منکری در اداره ای اتفاق می افتد، مسئولی که به ما جواب می دهد دبیر است، ما برای آبروی نظام کار می کنیم، آبروی نظام مهم تر از آبروی مدیر کل و دبیر است و دغدغه و منکر ما در شرایط امروز گرانی است بنابراین دبیران باید محکم بایستند.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۲۱:۵۲

همراهی مردم و مسئولان اصلی ترین ابزار برای عبور از شرایط تحریمی است
استاندار ایلام، گفت: همراهی آحاد مردم و مسئولان ارگان های مختلف اصلی ترین راهبرد و ابزار برای عبور از شرایط تحریمی است.

۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۲:۴۷

نماینده ولی فقیه در استان قزوین:
جایگاه امر به معروف و نهی از منکر نباید مورد بی توجهی قرار گیرد
آیت الله عابدینی گفت: جایگاه امر به معروف و نهی از منکر بسیار مهم است و اگر کسی این فریضه را کنار گذارد و به صورت زبانی، قلبی و عملی این امر را انجام ندهد بر اساس فرمایش حضرت علی (ع) این فرد، مرده زنده نما است.

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۳

فرمانده انتظامی استان مرکزی:
تاکید بر تعمیق فرضیه امربه معروف و نهی از منکر در جامعه
سردار عزیزی بر تعمیق فرضیه امربه معروف و نهی از منکر در جامعه تاکید کرد.

۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۸:۳۵

بخش اغظم ماموریت آموزش و پرورش احیای امر به معروف و نهی از منکر است
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: بسط و توسعه مفاهیم اخلاقى و ارتقاى سطح دانش و مهارت دانش آموزان در احیای امر به معروف و نهی از منکر از اهداف شوراهای امر به معروف و نهی از منکر است.

۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۱۰:۱۸

بخش اغظم ماموریت آموزش و پرورش احیای امر به معروف و نهی از منکر است
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: بسط و توسعه مفاهیم اخلاقى و ارتقاى سطح دانش و مهارت دانش آموزان در احیای امر به معروف و نهی از منکر از اهداف شوراهای امر به معروف و نهی از منکر است.

۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۱۰:۰۴

قاضی پور؛
ما با هیچ کس سراسلام و حفظ اسلام شوخی نداریم
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ما برای نشر انقلاب و اسلام خون ها فدا کرده ایم و با هیچ کس سر حفظ اسلام و انقلاب شوخی نداریم.

۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۱۴:۱۴

جانشین دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خوزستان:
دستگاه نظامی و قضایی باید از آمران به معروف و ناهیان از منکر حمایت کنند
سروستانی، بر لزوم تشکیل و افزایش گروه های طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر در سطح این شهرستان تاکید کرد و گفت: دستگاه نظامی و قضایی نیز باید از آمران به معروف و ناهیان از منکر حمایت کنند.

۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۲۲:۴۶

شبستان گزارش می دهد
نحوه حذف ویروس «به من چه؟» از جان جامعه
جامعه مطلوب آن است که مردم با احساس تکلیف دینی نسبت به همه کارها نظارت کنند و بی تفاوت نباشند و فرهنگ «به من چه» نداشته باشند. یعنی هر جا که برخلاف احکام دین، مرز بایدها و نبایدهای دینی زیر پا گذاشته شد، همگان وظیفه بدانند که وارد عمل شوند.

۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۲:۲۳

معاون ستاد امربه معروف و نهی از منکر عنوان کرد
ثبت‌نام ۱۰۰ هزار طلایه‌دار امر به معروف و نهی از منکر در سامانه امین
به گفته حجت الاسلام توانایی، در حال حاضر ۱۰۰ هزار نفر به صورت طلایه‌داران در سامانه امین ثبت نام شده اند تا ماموریت های ستاد امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه عملیاتی کنند.

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۱:۳۵

درکارگاه یکروزه امر به معروف و نهی از منکر عنوان شد
امربه معروف و نهی از منکر یکی از راهکارهای افزایش بهره‌وری دستگاه های اجرایی است
معاون نظارت و بازرسی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: امر به معروف و نهی از منکر مکانیزمی برای کاهش فساد اداری و افزایش بهره وری در دستگاه های اجرایی است.

۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۰:۳۴

ستاد امر به معروف در صدد بگیر و ببند نیست/سه رویکرد جدید در دستور کار است
 معاون دولت بر مردم ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کشور،مردم ما با اسم امر به معروف یاد بگیر و ببند می افتند، در حالیکه اصلا" نگاه این نیست و برگرداندن هویت نام این ستاد رویکرد جدید است که مردم از اسم آن لذت ببرند.

۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۳:۵۹

استاد حوزه و دانشگاه:
نهی از منکر باید با نیت خیرخواهی همراه باشد
برگی با تأکید بر این‌که امر به معروف و نهی از منکر باید با نیت خیرخواهی همراه باشد، خاطرنشان کرد: متأسفانه گاهی مشاهده می شود افراد به جای دستگیری؛ به دنبال مچ‌گیری هستند.

۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۵:۲۲

امر به معروف و نهی از منکر در جامعه کمرنگ شده است
دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان غربی، گفت: با اینکه امر به معروف و نهی از منکر از واجبات دین مبین اسلام است ولی متاسفانه این فریضع در جامعه امروزی کمرنگ شده است.

۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۵:۱۶

حجت الاسلام امیر خانی:
امر به معروف و نهی از منکر، احیاگر حقوق مردم
دادستان گلپایگان گفت: مسئولان در اجرای این فریضه الهی قانونمند باشند و عمل به قانون، امر به معروف و عمل نکردن به قانون، منکر است.

۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۰۹:۱۸

استاد اخلاق حوزه های علمیه مطرح کرد؛
لزوم شروع امر به معروف و نهی از منکر از خانواده های خود
استاد اخلاق حوزه های علمیه تاکید بر اینکه کمترین کار این است که از خانواده های خود شروع کنیم و امر به معروف و نهی از منکر را انجام دهیم، گفت: اگر مراجع با رفتار خود نهی از منکر را به مسئولان نشان دهند، کسی جرأت انجام خلاف شرع پیدا نمی کند.

۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۲:۴۵