خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷

الجمعة ٥ ربيع الثاني ١٤٤٠

Friday, December 14, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سالگرد آیت الله هاشمی رفسنجانی
امیری در جمع خبرنگاران:
آیت الله هاشمی رفسنجانی از یاران امام (ره) و رهبری بود
خبرگزاری شبستان: معاون پارلمانی رییس جمهور در خصوص شخصيت آيت الله هاشمي گفت: مرحوم هاشمی رفسنجانی در تمام دوران قبل و بعد از انقلاب و در ۸ سال جنگ تحمیلی از یاران مقام معظم رهبری و امام بود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۷

اسماعیلی در جمع خبرنگاران:
خدمات آیت الله هاشمی رفسنجانی به انقلاب برای همیشه ماندگار است.
خبرگزاری شبستان: عضو مجلس خبرگان رهبری درباره شخصيت آيت الله هاشمي رفسنجاني گفت: ابعاد اجرایی و مدیریتی مرحوم هاشمی برای مردم روشن است، ايشان آنچه انجام داد و خدماتی که در این انقلاب بر جای گذاشت برای همیشه ماندگار است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۵:۳۲

برگزاری مراسم نخستین سالگرد آیت الله هاشمی رفسنجانی
خبرگزاری شبستان: مراسم نخستین سالگرد آیت الله هاشمی رفسنجانی امروز پنج‌شنبه ۲۱دی‌ماه در مدرسه عالی شهید مطهری برگزار شد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۵:۲۸

حجت الاسلام جوادی آملی در مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی:
آیت الله هاشمی رفسنجانی خادمانه برای اسلام و انقلاب جانفشانی کرد
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه با اشاره به اینکه آیت الله هاشمی خادمانه برای اسلام و انقلاب جانفشانی کرد و به تعبیر امام تا نزدیک شهادت به پیش رفت، گفت: وی همه خطرها را بدون کمترین شائبه ای برای خود خرید.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۴:۲۲

کواکبیان در جمع خبرنگاران:
ارجاع مردم به چند پیام‌رسان که نمی‌توانند مخاطب جذب کنند، راه حل نیست
خبرگزاری شبستان: دبیر کل حزب مردم سالاری درخصوص آخرین وضعیت تلگرام گفت:‌ ارجاع مردم به چند پیام‌رسان که نمی‌توانند مخاطب جذب کنند، راه حل نیست اگر می‌خواهند رفع فیلتر نکنند حتماً لازم است با همکاری یکدیگر ایجاد سرورهای داخلی را امکان‌پذیر کنند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۴:۱۱

صادقی در جمع خبرنگاران:
شرایط فوق العاده تمام شود فضاي مجازي آزاد خواهد شد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم تهران در خصوص رفع فیلتر تلگرام گفت: تصمیم شورای امنیت کشور برای فیلتر تلگرام قاعدتا باید موقتی باشد، زیرا هنگامی که شرایط فوق العاده تمام شود فضاي مجازي آزاد خواهد شد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۴:۰۵

حجت الاسلام ابوترابی فرد در جمع خبرگاران:
آیت الله هاشمی رفسنجانی با برخورداري از عقلانيت، فقهات و دانش راه امام را به خوبي شناختند
خبرگزاری شبستان: نماینده ادوار مجلس با اشاره به اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی با برخورداري از عقلانيت، فقهات و دانش راه امام را به خوبي شناختند، گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی در اين راه با تمام قدرت حضور پيدا كرد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۳:۴۷

هاشمی در جمع خبرنگاران:
امیدواریم راه آیت الله هاشمی رفسنجانی ادامه پیدا کند
خبرگزاری شبستان: فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی ضمن تشکر از تمام کسانی که در طول یکسال آنها را برای انتشار تفکر آیت الله هاشمی همراهی کردند، گفت: امیدواریم راه آیت الله هاشمی رفسنجانی ادامه پیدا کند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۳:۴۱

صالحی در جمع خبرنگاران:
آيت الله هاشمي شناسنامه انقلاب اسلامي بود
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه آيت الله هاشمي شناسنامه انقلاب اسلامي بود، گفت: انقلاب اسلامي ما با نام آيت الله هاشمي پيوند خورده و خواهد خورد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۲:۳۶

جاسبی در جمع خبرنگاران:
آیت الله هاشمی رفسنجانی همواره مصالح نظام و انقلاب را بر هر چيزي ترجيح مي داد
خبرگزاری شبستان: عضو هيات امناء دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی همواره مصالح نظام و انقلاب را بر هر چيزي ترجيح مي داد، گفت: وی به همين دليل نزديكترين فرد به امام راحل و رهبري بود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۲:۲۹

آیت الله ری شهری:
آيت الله هاشمي يكي از استوانه هاي استوار نظام اسلامي بود
خبرگزاری شبستان: توليت آستان شاه عبدالعظيم الحسني(ع) با اشاره به اینکه آيت الله هاشمي يكي از استوانه هاي استوار نظام اسلامي بود، گفت: وی يكي از موثرترين و كارآمدترين افراد در كنار امام و رهبري بود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۲:۱۳

زنگنه در جمع خبرنگاران:
آیت الله هاشمی رفسنجانی يك پديده در امر مديريت بود
خبرگزاری شبستان: وزیر نفت با اشاره به اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی يك پديده در امر مديريت بود، گفت: وی هميشه بر ذهن و تفكر خود تسلط داشت، هرگز عصباني نمي شد و با تدبير عمل مي كرد و نظر ديگران را مي شنيد و براي ديگران ارزش قايل بود.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۷

حجت الاسلام منتظری در جمع خبرنگاران:
بازداشت شدگان اغتشاشات كه نقش مهمي در تخريب نداشتند آزاد شدند
خبرگزاری شبستان: دادستان کل کشور در خصوص سرنوشت بازداشت شدگان اغتشاشات اخير افزود: كساني كه نقش مهمي در تخريب نداشتند آزاد شدند و تعداد اندكي از آنها باقي مانده اند و فرقي هم بين دانشجو و غير دانشجو نيست.

۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۲

رونمایی از سایت مرکز اسناد آیت الله هاشمی رفسنجانی و جایزه بین المللی وی
خبرگزاری شبستان: همزمان با برگزاری نخستین کنگره بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی از جایزه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی و سایت مرکز اسناد آیت الله هاشمی رفسنجانی در این کنگره رونمایی شد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۴:۴۸

ظریف در پیامی اینستاگرامی یاد آیت‌الله هاشمی را گرامی داشت
خبرگزاری شبستان: محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان یاد و خاطره آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را گرامی داشت.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۴:۲۸

حجت الاسلام خمینی در نخستین کنگره بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی:
آیت الله هاشمی رفسنجانی به فهم عامه مردم اطمینان داشت/آنچه امروز در جامعه شاهد آن هستیم پمپاژ یاس در جامعه است
خبرگزاری شبستان: یادگار امام (ره) با اشاره به صفت امیدواری به عنوان ویژگی بارز آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی به فهم عامه مردم اطمینان داشت.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۴:۰۲

صالحی در نخستین کنگره بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی:
تعمیق روابط ایران با کشورهای غربی از دستاوردهای آیت الله هاشمی است
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به اینکه دوران ریاست هاشمی رفسنجانی از درخشانترین روابط ایران با کشورهای خارجی است، گفت: وی توانست در ترسیم روابط ایران با کشورهای غربی به تعمیق روابط ایران با چین و روسیه بپردازد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۳:۵۱

بسیاری پیام غلط از آیت الله هاشمی به امام و رهبری می دادند اما او دست از محبت برنداشت
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام طباطبایی با تاکید بر فقاهت هاشمی رفسنجانی گفت: بسیاری پیام غلط از آیت الله هاشمی رفسنجانی به امام و رهبری می دادند اما او دست از محبت برنداشت.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۳:۴۱

محمد هاشمی در نخستین در کنگره بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی:
خطی مشی آیت الله هاشمی به عنوان اعتدال در فضای سیاسی کشور نهادینه شده است
خبرگزاری شبستان: برادر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی با اشاره به اینکه هاشمی رفت اما فرهنگ و خطی مشی او به عنوان اعتدال در فضای سیاسی کشور نهادینه شده است، گفت: مسیر اعتدال و مسیر هاشمی ادامه‌دهنده بزرگان دین اسلام و ایران است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۱:۲۷

آیت الله جوادی آملی در پیامی کنگره بزرگداشت مرحوم هاشمی رفسنجانی:
هسته مرکزی اعتدال، خوی و خلق آیت‌الله هاشمی بود
خبرگزاری شبستان: آیت الله جوادی آملی با اشاره به اینکه هسته مرکزی اعتدال، خوی آیت الله هاشمی رفسنجانی بود، گفت: نخستین عنصرشناسنامه آیت‌الله هاشمی طهارت از شرق‌گرایی و غرب‌گرایی، طهارت از اختلاف، طهارت از کینه، طهارت از افراط، طهارت از تفریط است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۱:۱۷