خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٦ شعبان ١٤٤٠

Monday, April 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کانون های فرهنگی و هنری
سال آینده صورت می گیرد:
برگزاری کنگره ملی امام صادق (علیه السلام) در یاسوج
رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برنامه های پیش بینی شده این ستاد، گفت: کنگره ملی امام صادق (علیه السلام) نیز سال آینده به میزبانی این استان در یاسوج برگزار خواهد شد.

۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۳:۵۶

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد:
هدف گذاری و برنامه ریزی شرط موفقیت فعالیت های فرهنگی/تولیدات فرهنگی نرم افزاری ضرورت کانون ها
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه باید از امکانات و فرصت های موجود بهره برداری لازم صورت گیرد، خاطرنشان کرد: در مدیریت مساجد، هدف گذاری و برنامه ریزی شرط موفقیت در انجام فعالیت هاست.

۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۲:۵۶

تئاتر دینی در کانون های فرهنگی و هنری کهگیلویه و بویراحمد رونق می گیرد
رئیس انجمن هنرهای نمایشی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تفاهم نامه با کانون های فرهنگی مساجد استان، گفت: برنامه های مصوب کانون های فرهنگی در زمینه توسعه نمایش آئینی و دینی در مساجد با همکاری این انجمن برگزار می شود.

۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۵:۵۱

استفاده از هنر در راستای حفظ ارزش های مسجد طراز اسلامی و مسجدی
رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد از انعقاد تفاهم نامه با انجمن هنرهای نمایشی این استان در راستای حفظ و ترویج ارزش های مسجد طراز اسلامی خبر داد.

۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۱۵:۲۷

۱۰۰ مسجد اهل سنت میزبان جشن های هفته وحدت بودند
نمایندگی دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان در چابهار جشن های هفته وحدت در بیش از ۱۰۰ مسجد اهل سنت شهرهای جنوبی سیستان و بلوچستان برگزار گردیده و می شود.

۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۰:۵۶

معاون وزیر کشور با خانواده شهیده خسروی دیدار کرد
دین پرست معاون وزیر کشور با خانواده شهیده خسروی یکی از شهدای حادثه تروریستی تاسوعای حسینی چابهار دیدار کرد.

۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۳:۳۷

دیدار سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد با خانواده شهید ریگی
حجت الاسلام مهدی پودینه سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان با خانواده تلفیقی شیعه و سنی شهید ریگی دیدار کردند.

۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۱۳:۳۴

دیدار سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد با خانواده شهید اهل سنت
حجت الاسلام مهدی پودینه سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان با خانواده شهید اهل سنت دیدار کردند.

۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۱۲:۲۹

انتشار آئین نامه سیزدهمین دوره مسابقات قرآن (مدهامتان) کانون های فرهنگی و هنری
رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد از انتشار آئین نامه سیزدهمین دوره مسابقات قرآن (مدهامتان) ویژه اعضای کانون های فرهنگی و هنری کشور در این استان خبر داد.

۱۳۹۷/۹/۸ - ۱۱:۲۴

۶۶ کتابخانه کانون های فرهنگی و هنری سیستان و بلوچستان مجوز دارند
دبیر هفته کتاب دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه ویژه برنامه های هفته کتاب امسال از نظر کمی و کیفی تحسین برانگیز بود، گفت: ۶۶ کتابخانه کانون های فرهنگی و هنری سیستان و بلوچستان مجوز دارند.

۱۳۹۷/۹/۸ - ۰۸:۵۲

جهت تقویت بخش مردمی کانون های فرهنگی و هنری مساجد تلاش کنیم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید بر کیفیت اجرای برنامه ها در کانون های فرهنگی و هنری مساجد، گفت: باید جهت تقویت بخش مردمی کانون های فرهنگی و هنری مساجد تلاش کنیم و دبیرخانه را به سمت مردمی شدن ببریم.

۱۳۹۷/۹/۲ - ۰۸:۳۳

تجهیز ۲۰۰ میلیونی کتابخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد
سرپرست ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد از تجهیز کتابخانه‌ های مساجد استان با اعتبار ۲۰۰ میلیون تومان خبر داد و گفت: با پیگیری‌ های انجام گرفته این کتابخانه‌ ها امسال تجهیز می‌ شوند.

۱۳۹۷/۸/۲۹ - ۱۳:۰۳

تشریح برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی در کانون های فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد
سرپرست ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد ضمن گرامی داشت هفته کتاب و کتابخوانی، برنامه های این هفته در کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان را تشریح کرد.

۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۴:۰۹

۴۲ عنوان ویژه برنامه از سوی کانون های فرهنگی و هنری در هفته کتاب اجرایی می شود
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد سیستان و بلوچستان گفت: ۴۲ عنوان ویژه برنامه از سوی کانون های فرهنگی و هنری استان در هفته کتاب اجرایی می شود.

۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۳:۱۸

شعر آئینی، فرصتی برای انتقال مفاهیم دینی، ارزشی و انتقال باورها
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: شعر آئینی به جهت پیوندی که بین ادبیات، اخلاق و دین می زند، می تواند فرصتی برای بهره بردن در انتقال مفاهیم دینی، ارزشی و انتقال باورها و تبیین مبانی دینی باشد.

۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۵:۵۱

برگزاری طرح آسمانی ها در ۵۱۲ کانون فرهنگی و هنری کهگیلویه و بویراحمد
رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح تابستانی اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان با عنوان «آسمانی ها» در ۵۱۲ کانون برگزار می شود.

۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۵:۰۰

حمایت از کانون های فرهنگی و هنری در دستور کار استانداری قرار می گیرد
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان خواهان جلسات متعدد با کانون های فرهنگی و هنری شد، گفت: حمایت از کانون های فرهنگی و هنری در دستور کار استانداری قرار می گیرد.

۱۳۹۷/۵/۸ - ۰۸:۴۷

مدیران کانون های فرهنگی ثبت اطلاعات و برنامه ها در سامانه بچه های مسجد را جدی بگیرند
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد از مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان گچساران خواست بلافاصله بعد از بازگشایی سایت، ثبت اعضای کانون را جدی گرفته و نسبت به این کار اقدام کنند.

۱۳۹۷/۴/۲۰ - ۱۱:۴۴

کشف استعدادهای هنری، آموزش و کادرسازی اولویت حوزه فرهنگ و هنر در کانون هاست
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در حوزه فرهنگ و هنر هدف کشف استعدادهای هنری اعضای کانون ها و آموزش جهت تربیت هنرمندان و کادرسازی در کانون هاست.

۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۳:۲۸

هفتم تیرماه زمان افتتاحیه طرح «آسمانی ها» در شهرستان بویراحمد
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: آئین افتتاحیه طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان بویراحمد با عنوان «آسمانی ها» هفتم تیرماه جاری در یاسوج برگزار می شود.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۴:۱۴