خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٥ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه هپاتیت C
کارشناس برنامه هپاتیت مرکز بهداشت استان یزد:
تولد نوزاد مبتلا به هپاتیت از سال ۹۰ تاکنون در استان یزد گزارش نشده است
یاوری گفت: با توجه به اقدامات پیشگیرانه و مراقبت های بهداشتی از سال ۹۰ تاکنون نوزاد مبتلا به هپاتیت در استان یزد متولد نشده است.

۱۳۹۸/۵/۷ - ۱۰:۰۳

طرح آزمایشی حذف هپاتیت C در کشور آغاز شد
نمکی گفت: با کمک دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و خیرین منطقه طرح آزمایشی حذف هپاتیت C در کشور آغاز شده است.

۱۳۹۸/۵/۶ - ۱۵:۴۹

۱۷ مردادماه؛
جشن بیماران هموفیلی در خراسان جنوبی برگزار می شود
رئیس کانون حمایت از بیماران هموفیلی خراسان جنوبی با اشاره به ریشه کنی هپاتیت c در بیماران هموفیلی استان، گفت: جشن هموفیلی همزمان با روز ۱۷ مرداد ماه برای این بیماران در خراسان جنوبی برگزار می شود.

۱۳۹۸/۵/۲ - ۱۹:۴۲

معاون وزارت بهداشت:
رفسنجان پایلوت حذف بیماری هپاتیت C در کشور شد
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی گفت: رفسنجان به دلیل داشتن خیرین و دانشگاه علوم پزشکی قوی، برای حذف بیماری هپاتیت C انتخاب شد .

۱۳۹۸/۴/۴ - ۱۳:۵۶

شیوع بیماری هپاتیت C و B در ایران رو به کاهش است
خبرگزاری شبستان: رئیس شبکه هپاتیت ایران با بیان اینکه آمار ابتلا به هپاتیت در کشور سه و نیم درصد است، گفت: شیوع بیماری هپاتیت C و B در ایران رو به کاهش است.

۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۱۲:۳۵