خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷

الأربعاء ١٤ جمادى الثانية ١٤٤٠

Wednesday, February 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اوقات فراغت
معاون تبلیغ و اطلاع رسانی مرکز تخصصی مهدویت در گفت وگو با شبستان:
بایسته های غنی سازی اوقات فراغت با مهدویت
با انتظار است که انسان ها درمی یابند که برای پذیرش امام(عج) باید در خود آمادگی جسمی روحی ایجاد کنند و اوقات فراغت بهترین فرصت برای ایجاد این آمادگی ها است. این ایام ظرفیت تربیت یاران باصلابت و بامحبت برای ظهور را دارد.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۰۹:۱۱

معاون سابق پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌وپرورش؛
بودجه‌ریزی در تربیت و فرهنگ مغفول مانده است
خبرگزاری شبستان:معاون سابق پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌وپرورش گفت:بودجه نمود اولویت‌هاست و معمولا حتی زمان بودجه‌ریزی هم تربیت و فرهنگ مغفول می‌ماند.

۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۴:۴۸

اجرای طرح«آسمانی ها» در بیش از ۹۰ درصد از کانون های هرمزگان
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان تعداد کانون‌های فعال مساجد استان را بیش از هزار باب اعلام کرد و گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده امسال طرح «آسمانی‌ها» در بیش از ۹۰ درصد از کانون‌های مساجد هرمزگان اجرا می‌شود.

۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۲:۴۶

عصر امروز؛
آغاز برنامه های اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری مساجد اسفراین
آئین افتتاحیه کلاس های اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان اسفراین عصر امروز شنبه نهم تیرماه در این شهرستان برگزار می شود.

۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۱:۰۳

۳ هزار دانش آموز در پایگاه های اوقات فراغت خاش پذیرش می شوند
خبرگزاری شبستان: مدیر آموزش و پرورش خاش گفت: ۳ هزار دانش آموز در پایگاه های فرهنگی، هنری، تربیت بدنی و مهارت آموزیی، اوقات فراغت خاش پذیرش می شوند.

۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۰:۱۴

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین:
اجرای برنامه های اوقات فراغت در بیش از ۳۰۰ کانون فرهنگی هنری مساجد قزوین
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین از اجرای برنامه ها و کلاس های اوقات فراغت در بیش از ۳۰۰ کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خبر داد.

۱۳۹۷/۴/۹ - ۰۹:۲۴

آیین افتتاحیه طرح اوقات فراغت آسمانی ها در کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: طرح ملی اوقات فراغت بچه های مسجد(آسمانی ها) یکشنبه(۱۰ تیر) به صورت رسمی در کانون های فرهنگی هنری مساجد کرمانشاه آغاز می شود.

۱۳۹۷/۴/۹ - ۰۰:۰۲

برگزیدگان آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شدند
خبرگزاری شبستان: آئین تجلیل از برگزیدگان (۱۵۰ نفر) آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۶:۰۵

ثبت اطلاعات اولیه بیش از ۵۰۰ کانون فرهنگی و هنری در سامانه «سجا»
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بیش از ۵۰۰ کانون فرهنگی اطلاعات اولیه خود را در سامانه ثبت کرده اند، گفت: براساس سامانه «سجا» کلیه اطلاعات ثبت و سرانه کانون ها براساس این سامانه تعریف می شود.

۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۵:۴۶

ارتباط اصولی با قرآن، یک ضرورت برای مردم و مسئولان/ مشکل کنونی جامعه بیگانگی با قرآن است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد ارتباط اصولی با قرآن را یک ضرورت برای مردم و مسئولان جامعه اسلامی ایران دانست و گفت: مشکل کنونی جامعه ما بیگانگی با قرآن است.

۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۵:۰۶

رسالت کانون های مساجد، فعالیت در دو عرصه فرهنگ و هنر است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، با بیان اینکه کانون های فرهنگی هنری مساجد، فرصت های فرهنگی هستند، افزود: فعالیت در دو عرصه فرهنگ و هنر، رسالت کانون های فرهنگی هنری مساجد است.

۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۳:۲۲

آغاز طرح غنی سازی اوقات فراغت ویژه کانون های فرهنگی هنری مساجد خرم آباد
خبرگزاری شبستان: طرح غنی سازی اوقات فراغت ویژه کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان خرم آباد با انعقاد تفاهم نامه همکاری آغاز شد.

۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۲:۴۶

حجت الاسلام دکتر ارزانی در اصفهان خبر داد
رابطه مستقیم سرانه کانون ها با تعداد اعضای کانون در سامانه سجا/لزوم خودکفایی کانون های مساجد
دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور بر استفاده کانون ها از همه ظرفیت های کشور اشاره کرد و گفت: مبلغ سرانه دریافتی کنون ها از این به بعد بر اساس تعداد اعضای ثبتی هر کانون در سامانه جامع سجا خواهد بود.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۲۰:۱۰

کانون های فرهنگی هنری مساجد بزرگترین برکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان کانون های فرهنگی هنری مساجد را بزرگترین برکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دانست که در دورترین نقاط کشور نیز فعالیت های فرهنگی و هنری انجام می دهند.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۸:۴۰

روزمرگی آفت اصلی کانون های فرهنگی/مجتمع آموزشی کانونها در اصفهان راه اندازی می شود
مسوول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان گفت: کانون های فرهنگی هنری بایستی از روزمرگی پرهیز کنند و با برنامه ریزی بروز و همگام با جوانان بتوانند نسبت به جذب و آموزش جوانان و نوجوانان اقدام کنند.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۸:۰۴

لحظاتی پیش با حضور حجت الاسلام دکتر ارزانی
آیین افتتاحیه اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد در اصفهان آغاز شد
آیین افتتاحیه اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان و رونمایی از نرم افزار «الفبای اسلام» لحظاتی پیش با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور آغاز شد.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۷:۳۹

یک جامعه شناس در گفتگو با شبستان:
۹۹درصد اعدامی های مواد مخدر قاچاقچی نیستند/کولبرها قربانی می شوند
خبرگزاری شبستان:یک جامعه شناس با بیان اینکه ۹۹ درصد اعدامی های مواد مخدر قاچاقچی نیستند گفت: این افراد معمولا بارکش و کولبربوده و افرادی هستند که به خاطر گرفتن دستمزد اندکی اقدام به حمل مواد مخدر می کنند و درنهایت هم سراز بالای دار درمی آورند.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۵:۳۸

برگزاری مراسم افتتاحیه طرح اوقات فراغت ویژه کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان دورود
مراسم افتتاحیه طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان دورود امروز در شهر دورود برگزار شد.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۴:۰۹

اوقات فراغت بهترین فرصت برای شناسایی استعدادهای نسل جوان
خبرگزاری شبستان:سرپرست دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان گفت: فصل اوقات فراغت بهترین، بارورترین، غنی‌ترین و خلاق‌ترین موقعیت برای رشد و تعالی استعدادهای نسل جوان است.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۲:۵۳

حجت الاسلام پهلوانی؛
همه فعالیت کانون ها باید در سامانه«بچه های مسجد» به ثبت برسد
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان با اشاره به راه اندازی سامانه جامع بچه های مسجد، گفت: از این پس، هرگونه فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد باید در این سامانه به ثبت برسد.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۲:۳۱