خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷

الثلاثاء ٥ صفر ١٤٤٠

Tuesday, October 16, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اوقات فراغت
ثبت اطلاعات اولیه بیش از ۵۰۰ کانون فرهنگی و هنری در سامانه «سجا»
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بیش از ۵۰۰ کانون فرهنگی اطلاعات اولیه خود را در سامانه ثبت کرده اند، گفت: براساس سامانه «سجا» کلیه اطلاعات ثبت و سرانه کانون ها براساس این سامانه تعریف می شود.

۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۵:۴۶

ارتباط اصولی با قرآن، یک ضرورت برای مردم و مسئولان/ مشکل کنونی جامعه بیگانگی با قرآن است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اوقاف و امور خیریه کهگیلویه و بویراحمد ارتباط اصولی با قرآن را یک ضرورت برای مردم و مسئولان جامعه اسلامی ایران دانست و گفت: مشکل کنونی جامعه ما بیگانگی با قرآن است.

۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۵:۰۶

رسالت کانون های مساجد، فعالیت در دو عرصه فرهنگ و هنر است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، با بیان اینکه کانون های فرهنگی هنری مساجد، فرصت های فرهنگی هستند، افزود: فعالیت در دو عرصه فرهنگ و هنر، رسالت کانون های فرهنگی هنری مساجد است.

۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۳:۲۲

آغاز طرح غنی سازی اوقات فراغت ویژه کانون های فرهنگی هنری مساجد خرم آباد
خبرگزاری شبستان: طرح غنی سازی اوقات فراغت ویژه کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان خرم آباد با انعقاد تفاهم نامه همکاری آغاز شد.

۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۲:۴۶

حجت الاسلام دکتر ارزانی در اصفهان خبر داد
رابطه مستقیم سرانه کانون ها با تعداد اعضای کانون در سامانه سجا/لزوم خودکفایی کانون های مساجد
دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور بر استفاده کانون ها از همه ظرفیت های کشور اشاره کرد و گفت: مبلغ سرانه دریافتی کنون ها از این به بعد بر اساس تعداد اعضای ثبتی هر کانون در سامانه جامع سجا خواهد بود.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۲۰:۱۰

کانون های فرهنگی هنری مساجد بزرگترین برکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان کانون های فرهنگی هنری مساجد را بزرگترین برکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دانست که در دورترین نقاط کشور نیز فعالیت های فرهنگی و هنری انجام می دهند.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۸:۴۰

روزمرگی آفت اصلی کانون های فرهنگی/مجتمع آموزشی کانونها در اصفهان راه اندازی می شود
مسوول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان گفت: کانون های فرهنگی هنری بایستی از روزمرگی پرهیز کنند و با برنامه ریزی بروز و همگام با جوانان بتوانند نسبت به جذب و آموزش جوانان و نوجوانان اقدام کنند.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۸:۰۴

لحظاتی پیش با حضور حجت الاسلام دکتر ارزانی
آیین افتتاحیه اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد در اصفهان آغاز شد
آیین افتتاحیه اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان و رونمایی از نرم افزار «الفبای اسلام» لحظاتی پیش با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور آغاز شد.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۷:۳۹

یک جامعه شناس در گفتگو با شبستان:
۹۹درصد اعدامی های مواد مخدر قاچاقچی نیستند/کولبرها قربانی می شوند
خبرگزاری شبستان:یک جامعه شناس با بیان اینکه ۹۹ درصد اعدامی های مواد مخدر قاچاقچی نیستند گفت: این افراد معمولا بارکش و کولبربوده و افرادی هستند که به خاطر گرفتن دستمزد اندکی اقدام به حمل مواد مخدر می کنند و درنهایت هم سراز بالای دار درمی آورند.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۵:۳۸

برگزاری مراسم افتتاحیه طرح اوقات فراغت ویژه کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان دورود
مراسم افتتاحیه طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان دورود امروز در شهر دورود برگزار شد.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۴:۰۹

اوقات فراغت بهترین فرصت برای شناسایی استعدادهای نسل جوان
خبرگزاری شبستان:سرپرست دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان گفت: فصل اوقات فراغت بهترین، بارورترین، غنی‌ترین و خلاق‌ترین موقعیت برای رشد و تعالی استعدادهای نسل جوان است.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۲:۵۳

حجت الاسلام پهلوانی؛
همه فعالیت کانون ها باید در سامانه«بچه های مسجد» به ثبت برسد
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان با اشاره به راه اندازی سامانه جامع بچه های مسجد، گفت: از این پس، هرگونه فعالیت کانون های فرهنگی هنری مساجد باید در این سامانه به ثبت برسد.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۲:۳۱

اهتمام دبیرستاد عالی کانون های مساجد کشور جهت ثبت اطلاعات کانون ها در سامانه سجا، اقدامی اثرگذار و قابل تقدیر است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، اهتمام دبیرستاد عالی کانون های مساجد کشور در ایجاد سامانه سجا و ثبت اطلاعات کانون های مساجد را اقدامی اثرگذار و قابل تقدیر خواند.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۱۲:۱۴

کارشناسان در گفت وگو با شبستان تشریح کردند؛
اوقات فراغت؛ فرصت سرمایه گذاری یا فرصت سوزی مجازی؟
اگرچه نخستین معنایی که از واژه فراغت به ذهن می رسد، عدم مشغولیت چه فکری و چه جسمی به مسائل روزمره زندگی است اما مرور بر آنچه اسلام به عنوان نسخه «حیات طیبه» تجویز می کند، ما را متوجه می سازد که فراغت، هرگز بی خیالی و سوخت کردن فرصت ها نیست.

۱۳۹۷/۴/۶ - ۰۹:۳۶

هفتم تیرماه زمان افتتاحیه طرح «آسمانی ها» در شهرستان بویراحمد
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: آئین افتتاحیه طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان بویراحمد با عنوان «آسمانی ها» هفتم تیرماه جاری در یاسوج برگزار می شود.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۴:۱۴

حجت الاسلام پهلوانی؛
پاسخگو نبودن کارهای فرهنگی کلیشه ای/سیاست ستاد عالی تبعیت همه ارکان مسجد از امام جماعت است
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان با اشاره به جایگاه امام جماعت در نظارت بر فعالیت های فرهنگی مسجد، گفت: سیاست ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد، تبعیت همه ارکان مسجد از امام جماعت است.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۱:۱۹

کارشناس مهدوی در گفت وگو با شبستان تشریح کرد:
شیرین کردن اوقات فراغت با طعم «انتظار»
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام یوسفیان با اشاره به ظرفیت های بهینه تعطیلات تابستانی، گفت: برنامه های اوقات فراغت باید به فرصتی تبدیل شود که «انتظار» توام با عمل گرایی در کودکان، نوجوانان و جوانان ما نهادینه شود و از این مسیر، زمینه ظهور فراهم گردد.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۱۰:۰۱

اردوهای تابستانی دانش آموزان نقش تربیتی ارزشمندی دارد / استمرار نشاط آموزشی در اوقات فراغت
خبرگزاری شبستان: مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: برگزاری اردوهای تابستانی دانش آموزان در ایام اوقات فراغت نقش تربیتی ارزشمندی دارد.

۱۳۹۷/۴/۵ - ۰۹:۳۸

با حضور حجت الاسلام دکتر ارزانی
آیین افتتاحیه اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: آیین افتتاحیه اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان چهارشنبه(۶ تیر) با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.

۱۳۹۷/۴/۴ - ۱۹:۲۸

«آسمانی ها» در سواحل مُکران کلید خورد
خبرگزاری شبستان: طرح «آسمانی ها»، به منظور غنی سازی اوقات فراغت کودکان، نوجوانان جوانان ویژه فصل تابستان در کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان سیریک در سواحل دریای مُکران در شرق استان هرمزگان کلید خورد.

۱۳۹۷/۴/۴ - ۱۴:۵۲