خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷

الخميس ١٥ جمادى الثانية ١٤٤٠

Thursday, February 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اوقات فراغت
رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کردستان، خبر داد
برگزاری برنامه‌های اوقات فراغت در سینماها از سوی کانون‌های مساجد
رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کردستان، گفت: این کانون‌ها، برنامه‌های اوقات فراغت را با همکاری موسسات قرآنی، فرهنگی و ادبی در مساجد، پارک‌ها، سینماها و سایر مراکز فرهنگی هنری استان کردستان برگزار می‌کنند.

۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۰۹:۲۰

مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد آذربایجان غربی خبر داد
اجرای طرح «آسمانی‌ها» در مناطق مرزی، روستایی و عشایری
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان غربی، گفت: این کانون‌ها در همه مناطق این استان اعم از مناطق شهری، روستایی، مرزی و عشایری در طول سال به ویژه فصل تابستان، با اجرای طرح آسمانی‌ها پذیرای نسل جوان هستند.

۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۱:۵۳

اجرای طرح «بچه‌های مسجد» در سطح کانون‌های مساجد روستایی ایلام
خبرگزاری شبستان: مسئول و کارکنان دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام از کانون فرهنگی و هنری روستای هدف گردشگری حیدرآباد میش خاص بازدید کردند.

۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۵:۲۶

رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد قم:
۴۰ درصد برنامه‌های اوقات فراغتی کانون‌های مساجد، تفریحی هستند
رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد قم، گفت: برنامه‌های این کانون‌ها در سراسر کشور بر اساس کار کارشناسی اجرا می‌شوند به طوری که ۳۰ درصد آن‌ها در حوزه فرهنگی و آموزشی، ۳۰ درصد در حوزه قرآنی و ۴۰ درصد نیز در حوزه تفریحی هستند.

۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۱:۱۳

یک جامعه شناس در گفتگو با شبستان:
کلاس های اوقات فراغت از فیلتر وزارت ارشاد رد شوند/جای خالی نظارت بر کلاس ها
یک جامعه شناس برلزوم نظارت وزارت ارشاد بر کلاس های اوقات فراغت تاکید کرد و گفت: آسیب هایی زیادی در این کلاس ها کودکان را تهدید می کند لذا می طلبد که وزارت ارشاد در صدور مجوز دقت لازم را داشته و از فیلتر های لازم عبور دهد.

۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۰۸:۵۰

از سوی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد انجام می‌شود
اجرای طرح‌های قرآنی «بشارت» و «آسمانی‌ها»
نسل جوان مخاطبان اصلی اجرای طرح‌های قرآنی بشارت و آسمانی‌ها از سوی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد هستند که در آن‌ها حفظ و مفاهیم جزء ٣٠ قرآن، در سال جاری به آنان آموزش داده می‌شود.

۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۷:۰۲

نقش جوانان در پیشبرد اهداف فرهنگی بی بدیل است
مسئول دبیرخانه ستاد نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: نباید در برنامه های فرهنگی از ظرفیت بی بدیل جوانان غافل شد.

۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۰:۲۲

مساجد باید محل آرامش مسلمانان باشد
امام جمعه پیرانشهر گفت: باید مساجد محل آرامش مسلمانان بوده و همواره رجوع همه بدان باشد.

۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۱۴:۲۱

سرپرست ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد مازندران:
«شبکه‌سازی» را در برنامه‌های اوقات فراغت پیگیری می‌کنیم
سرپرست ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد مازندران، گفت: رویکرد ما در برگزاری برنامه‌های اوقات فراغت، شبکه‌سازی و سامان‌دهی نخبگان کانونی است.

۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۰۸:۱۵

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین:
کانون های مساجد فضای همدلی و هم افزایی را در مساجد تقویت کنند
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین گفت: ما امروز در مساجد نیاز داریم بیش از پیش فضای همدلی و هم افزایی را تقویت کنیم که این امر با کار گروهی محقق می شود.

۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۰:۰۲

برگزاری طرح آسمانی ها در ۵۱۲ کانون فرهنگی و هنری کهگیلویه و بویراحمد
رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح تابستانی اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان با عنوان «آسمانی ها» در ۵۱۲ کانون برگزار می شود.

۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۵:۰۰

اجرای طرح اوقات فراغت بچه های مسجد در کانون منهاج نکا
مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری منهاج شهرستان نکا از اجرای طرح غنی سازی اوقات فراغت بچه های مسجد ویژه گروه سنی ۸-۱۵سال با همکاری پایگاه بسیج خواهران و برادران همزمان با تابستان امسال خبر داد.

۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۱:۰۶

رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی، اعلام کرد
ستاد کانون‌های مساجد؛ تسهیل‌گر انجام برنامه‌های فرهنگی هنری در کشور
رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی، گفت: ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور برای انجام برنامه‌های فرهنگی هنری در کشور ریل‌گذاری خوبی کرده است.

۱۳۹۷/۵/۸ - ۰۹:۵۶

کانون فرهنگی هنری «نسل پایداری» طرح نشاط و تعالی را اجرا می‌کند
کانون فرهنگی هنری نسل پایداری، طرح نشاط و تعالی را در مسجد منشور اجرا می‌کند.

۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۵:۴۵

ثبت اطلاعات در سامانه «بچه های مسجد» ملاک حمایت ستاد عالی از کانون هاست
رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: همه کمک ها و مساعدت های ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور منوط به ثبت اطلاعات و اعضای ثبت شده در سامانه «بچه های مسجد» است.

۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۴:۰۹

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد خراسان شمالی:
اعزام ۱۸ مبلغ دینی به کانون های فرهنگی و هنری مساجد
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی، از اعزام ۱۸ مبلغ دینی به پایگاه های اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری مساجد در ایام اوقات فراغت خبر داد.

۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۳:۳۴

رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد، خبر داد
غنی‌سازی اوقات فراغت با همکاری کانون‌های مساجد و دفتر تبلیغات اسلامی
رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد، گفت: این کانون‌ها با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و مدارس علمیه این استان، برنامه‌های تبلیغی در مساجد برگزار می‌کنند.

۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۰:۱۲

دستورکارکانون های مساجد مازندران در اوقات فراغت
سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران، توجه به اوقات فراغت و رفع آسیب های اجتماعی را اولویت این مراکز دانست و گفت: موازی کاری در اوقات فراغت، قابل قبول نیست.

۱۳۹۷/۵/۷ - ۰۸:۲۵

اسماعیل شفیعی سروستانی تشریح کرد
اوقات فراغت یا ابتلای امروز بشر؟
زندگى ماشينى، محدود شدن سال هاى فعاليت به ۳۰ يا حداكثر ۴۰ سال و بالاخره عرضه انواع و اقسام اطعمه و اشربه آماده و بسته بندى شده، همگى در زمره عواملى هستند كه باعث افزايش ايام و ساعاتى شده اند كه به اوقات فراغت معروف است.

۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۴:۴۰

کارشناس مهدوی در گفت وگو با شبستان:
اوقات فراغت فرصت تربیت مهدی باوران و مهدی یاوران است
حجت الاسلام یوسفیان با تاکید بر لزوم هماهنگ کردن افکار، گفتار و رفتار نوجوانان و جوانان با آموزه های مهدوی، گفت: می توان و باید از فضای مستعد اوقات فراغت برای ایجاد باور به مهدویت و حتمیت ظهور در نسل آینده استفاده کرد.

۱۳۹۷/۵/۴ - ۰۸:۲۲