خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷

الثلاثاء ٥ صفر ١٤٤٠

Tuesday, October 16, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اوقات فراغت
سرپرست ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد مازندران:
«شبکه‌سازی» را در برنامه‌های اوقات فراغت پیگیری می‌کنیم
سرپرست ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد مازندران، گفت: رویکرد ما در برگزاری برنامه‌های اوقات فراغت، شبکه‌سازی و سامان‌دهی نخبگان کانونی است.

۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۰۸:۱۵

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین:
کانون های مساجد فضای همدلی و هم افزایی را در مساجد تقویت کنند
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قزوین گفت: ما امروز در مساجد نیاز داریم بیش از پیش فضای همدلی و هم افزایی را تقویت کنیم که این امر با کار گروهی محقق می شود.

۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۰:۰۲

برگزاری طرح آسمانی ها در ۵۱۲ کانون فرهنگی و هنری کهگیلویه و بویراحمد
رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح تابستانی اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان با عنوان «آسمانی ها» در ۵۱۲ کانون برگزار می شود.

۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۵:۰۰

اجرای طرح اوقات فراغت بچه های مسجد در کانون منهاج نکا
مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری منهاج شهرستان نکا از اجرای طرح غنی سازی اوقات فراغت بچه های مسجد ویژه گروه سنی ۸-۱۵سال با همکاری پایگاه بسیج خواهران و برادران همزمان با تابستان امسال خبر داد.

۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۱:۰۶

رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی، اعلام کرد
ستاد کانون‌های مساجد؛ تسهیل‌گر انجام برنامه‌های فرهنگی هنری در کشور
رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی، گفت: ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور برای انجام برنامه‌های فرهنگی هنری در کشور ریل‌گذاری خوبی کرده است.

۱۳۹۷/۵/۸ - ۰۹:۵۶

کانون فرهنگی هنری «نسل پایداری» طرح نشاط و تعالی را اجرا می‌کند
کانون فرهنگی هنری نسل پایداری، طرح نشاط و تعالی را در مسجد منشور اجرا می‌کند.

۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۵:۴۵

ثبت اطلاعات در سامانه «بچه های مسجد» ملاک حمایت ستاد عالی از کانون هاست
رئیس ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: همه کمک ها و مساعدت های ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور منوط به ثبت اطلاعات و اعضای ثبت شده در سامانه «بچه های مسجد» است.

۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۴:۰۹

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد خراسان شمالی:
اعزام ۱۸ مبلغ دینی به کانون های فرهنگی و هنری مساجد
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی، از اعزام ۱۸ مبلغ دینی به پایگاه های اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری مساجد در ایام اوقات فراغت خبر داد.

۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۳:۳۴

رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد، خبر داد
غنی‌سازی اوقات فراغت با همکاری کانون‌های مساجد و دفتر تبلیغات اسلامی
رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد، گفت: این کانون‌ها با همکاری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و مدارس علمیه این استان، برنامه‌های تبلیغی در مساجد برگزار می‌کنند.

۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۰:۱۲

دستورکارکانون های مساجد مازندران در اوقات فراغت
سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران، توجه به اوقات فراغت و رفع آسیب های اجتماعی را اولویت این مراکز دانست و گفت: موازی کاری در اوقات فراغت، قابل قبول نیست.

۱۳۹۷/۵/۷ - ۰۸:۲۵

اسماعیل شفیعی سروستانی تشریح کرد
اوقات فراغت یا ابتلای امروز بشر؟
زندگى ماشينى، محدود شدن سال هاى فعاليت به ۳۰ يا حداكثر ۴۰ سال و بالاخره عرضه انواع و اقسام اطعمه و اشربه آماده و بسته بندى شده، همگى در زمره عواملى هستند كه باعث افزايش ايام و ساعاتى شده اند كه به اوقات فراغت معروف است.

۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۴:۴۰

کارشناس مهدوی در گفت وگو با شبستان:
اوقات فراغت فرصت تربیت مهدی باوران و مهدی یاوران است
حجت الاسلام یوسفیان با تاکید بر لزوم هماهنگ کردن افکار، گفتار و رفتار نوجوانان و جوانان با آموزه های مهدوی، گفت: می توان و باید از فضای مستعد اوقات فراغت برای ایجاد باور به مهدویت و حتمیت ظهور در نسل آینده استفاده کرد.

۱۳۹۷/۵/۴ - ۰۸:۲۲

رویکردهایمان را عوض کنیم تا مسجدی ها را از دست ندهیم
فرماندار مهاباد گفت: اگر رویکردهایمان را عوض نکنیم، مساجد را از نیروهای مسجدی خالی خواهیم یافت.

۱۳۹۷/۵/۳ - ۱۴:۴۲

استاندار کردستان:
خواسته‌ها و علايق جوانان در برنامه‌ريزى‌هاى اوقات فراغت در نظر گرفته شود
استاندار كردستان تاكيد كرد: در برنامه ريزى ها براى اوقات فراغت جوانان بايد خواسته ها و علايق آنها در نظر گرفته شود و كارشناسى لازم روى آن صورت گيرد.

۱۳۹۷/۵/۳ - ۰۷:۵۳

کانون های مساجد دهه کرامت را فرصت مغتنمی بشمارند
مسئول دبیرخانه ستاد نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: مصادف شدن دهه کرامت و اوقات فراغت فرصت مغتنی است که ارزش های اخلاقی امام رضا(ع) تبیین شود.

۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۰:۳۲

اجرای طرح «بچه های بهشت» در کانون شباب الجنه گرگان
همزمان با ایام تابستان و اوقات فراغت، طرح «بچه های بهشت» در کانون فرهنگی هنری شباب الجنه مسجد قائم آل محمد (عجل الله تعالی) گرگان اجرا می شود.

۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۰:۲۹

برگزاری جشنواره فرهنگی و ورزشی «بچه‌های مسجد» در سراب ایوان/ طرح اوقات فراغت آسمانی‌ها در ۲۹۵ کانون فرهنگی و هنری
جشنواره فرهنگی و ورزشی بچه‌های مسجد در راستای اجرای طرح اوقات فراغت کانون‌های فرهنگی و هنری مسجد استان ایلام در سراب ایوان برگزار شد.

۱۳۹۷/۵/۱ - ۱۰:۱۱

کانون های فرهنگی هنری موفق طرح اوقات فراغت معرفی می شوند
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان، از شناسایی و معرفی کانون های فرهنگی هنری موفق و نمونه استان در طرح اوقات فراغت خبرداد.

۱۳۹۷/۴/۳۱ - ۱۰:۴۷

طرح جوانه‌های صالحین در ۲۵۰ پایگاه بسیج استان قم اجرا می‌شود
معاون تعلیم و تربیت بسیج سپاه استان قم از برنامه‌ریزی و اجرای طرح جوانه‌های صالحین برای استفاده بسیجیان از اوقات فراغت خود در ۲۵۰ پایگاه بسیج استان قم خبر داد.

۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۰۸:۱۶

اجرای طرح قرآنی ۱۴۵۲ در ۵۰ کانون فرهنگی و هنری کهگیلویه و بویراحمد
رئیس ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح قرآنی ۱۴۵۲ در ۵۰ کانون فرهنگی و هنری مساجد این استان اجرا می شود.

۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۰۷:۴۶