خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷

الثلاثاء ٥ صفر ١٤٤٠

Tuesday, October 16, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اوقات فراغت
اجرای طرح قرآنی ۱۴۵۲در ۹۷کانون فرهنگی هنری مازندران
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد مازندران به ۹۷کانون فرهنگی هنری مجری طرح قرآنی ۱۴۵۲در استان اشاره کرد و گفت: مراحل حفظ در این طرح درسه مقطع تابستان، پاییز و زمستان آموزش داده می شود.

۱۳۹۷/۶/۵ - ۱۳:۱۷

سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گیلان:
مقابله با آسیب‌های اجتماعی رویکرد ما در اجرای برنامه‌های اوقات فراغت است
سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد گیلان، گفت: کانون‌های فرهنگی هنری در همه برنامه‌های خود از جمله در زمینه اوقات فراغت توجه جدی به موضوع آسیب‌های اجتماعی خواهند داشت.

۱۳۹۷/۵/۳۰ - ۱۰:۵۷

سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد تهران، خبر داد
اجرای طرح قرآنی ۱۴۵۲ توسط کانون‌های مسجدی در اوقات فراغت
سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد تهران، گفت: این کانون‌ها با همکاری برخی دستگاه‌های فرهنگی و اجتماعی کشور، برنامه‌هایی برای غنی‌سازی اوقات فراغت برگزار می‌کنند.

۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۰۸:۴۱

شناسایی ظرفیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان، گفت: طرح بازرسی کانون های فرهنگی هنری مساجد با هدف شناسایی ظرفیت ها اجرایی می شود.

۱۳۹۷/۵/۲۵ - ۱۲:۰۶

کانون های مساجد عباس آباد مورد بازدید میدانی قرار می گیرند
کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان عباس آباد و بخش های کلارآباد و سلمان شهر روز یکشنبه۲۸مردادماه سالجاری با حضور کارشناسان ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد استان مازندران مورد بررسی و بازدید قرار می گیرند.

۱۳۹۷/۵/۲۵ - ۱۱:۰۹

طرح اوقات فراغت کانون فرهنگی و هنری عاشورا خاتمه یافت
آئین اختتامیه طرح اوقات فراغت کانون فرهنگی و هنری عاشورا مسجد امام حسین علیه السلام دهستان بام از توابع شهرستان اسفراین با حضور امام جمعه بام و صفی آباد برگزار شد.

۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۱۳:۵۹

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین:
شرکت بیش از ۶ هزار نفر در برنامه های اوقات فراغت تبلیغات اسلامی قزوین
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قزوین از شرکت بیش از ۶ هزار نفر در برنامه های اوقات فراغت تبلیغات اسلامی در قالب بوستان های معرفت و هسته های فرهنگی جوان خبر داد.

۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۱۲:۵۴

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل
طرح تابستانی نشاط معنوی در امامزادگان و بقاع متبرکه استان اجرا می شود
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اردبیل از اجرای طرح تابستانی نشاط معنوی در امامزادگان و بقاع متبرکه استان خبر داد و گفت: ویژه برنامه نشاط معنوی در مجتمع گردشگری شورابیل نیز با مشارکت سایر نهادها برگزار شد.

۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۱۱:۲۳

مراسم اختتامیه اوقات فراغت کانون‌های مساجد ایلام در میمه برگزار می‌شود
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، گفت: حضور در برنامه‌های فرهنگی و هنری اوقات فراغت موجب جذب جوانان به مساجد و بهره‌گیری از برنامه‌های آموزشی کانون‌های مساجد و پیوند عمیق‌تر جوانان مساجد و قرآن کریم خواهد شد.

۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۱:۴۳

با حضور اعضای کانون های مساجد؛
ویژه برنامه هوارگه ی هاوین در مجتمع فجر سنندج برگزار شد
ویژه برنامه گرامیداشت اوقات فراغت با عنوان هوارگه ی هاوین امروز با حضور پرشور اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد کردستان در مجتمع فجر سنندج برگزار شد.

۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۲:۵۵

بیش از ۲۰ هزار عنوان برنامه در ۹ محور در بیش از ۹۰۰ پایگاه اوقات فراغت فارس برگزار می شود
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد فارس گفت: بیش از ۲۰ هزار عنوان برنامه در ۹ محور در بیش از ۹۰۰ پایگاه اوقات فراغت فارس برگزار می شود که تعداد پایگاه ها و میزان برنامه ها به ترتیب به میزان یکصد پایگاه و پنج هزار برنامه نسبت به سال گذشته افزایش دارد.

۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۲:۴۹

اختتامیه طرح اوقات فراغت نیمه دوم شهریور در مساجدمازندران برگزار می شود
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی و هنری مساجد استان مازندران مراسم اختتامیه طرح آسمانی ها با عنوان اوقات فراغت کانون های مساجد نیمه دوم شهریورماه جاری در برخی شهرهای استان برگزار می شود.

۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۱۲:۵۲

رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کردستان، خبر داد
برگزاری برنامه‌های اوقات فراغت در سینماها از سوی کانون‌های مساجد
رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کردستان، گفت: این کانون‌ها، برنامه‌های اوقات فراغت را با همکاری موسسات قرآنی، فرهنگی و ادبی در مساجد، پارک‌ها، سینماها و سایر مراکز فرهنگی هنری استان کردستان برگزار می‌کنند.

۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۰۹:۲۰

مسئول دبیرخانه کانون‌های مساجد آذربایجان غربی خبر داد
اجرای طرح «آسمانی‌ها» در مناطق مرزی، روستایی و عشایری
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان غربی، گفت: این کانون‌ها در همه مناطق این استان اعم از مناطق شهری، روستایی، مرزی و عشایری در طول سال به ویژه فصل تابستان، با اجرای طرح آسمانی‌ها پذیرای نسل جوان هستند.

۱۳۹۷/۵/۱۶ - ۱۱:۵۳

اجرای طرح «بچه‌های مسجد» در سطح کانون‌های مساجد روستایی ایلام
خبرگزاری شبستان: مسئول و کارکنان دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام از کانون فرهنگی و هنری روستای هدف گردشگری حیدرآباد میش خاص بازدید کردند.

۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۵:۲۶

رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد قم:
۴۰ درصد برنامه‌های اوقات فراغتی کانون‌های مساجد، تفریحی هستند
رئیس ستاد کانون‌های فرهنگی هنری مساجد قم، گفت: برنامه‌های این کانون‌ها در سراسر کشور بر اساس کار کارشناسی اجرا می‌شوند به طوری که ۳۰ درصد آن‌ها در حوزه فرهنگی و آموزشی، ۳۰ درصد در حوزه قرآنی و ۴۰ درصد نیز در حوزه تفریحی هستند.

۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۱:۱۳

یک جامعه شناس در گفتگو با شبستان:
کلاس های اوقات فراغت از فیلتر وزارت ارشاد رد شوند/جای خالی نظارت بر کلاس ها
یک جامعه شناس برلزوم نظارت وزارت ارشاد بر کلاس های اوقات فراغت تاکید کرد و گفت: آسیب هایی زیادی در این کلاس ها کودکان را تهدید می کند لذا می طلبد که وزارت ارشاد در صدور مجوز دقت لازم را داشته و از فیلتر های لازم عبور دهد.

۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۰۸:۵۰

از سوی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد انجام می‌شود
اجرای طرح‌های قرآنی «بشارت» و «آسمانی‌ها»
نسل جوان مخاطبان اصلی اجرای طرح‌های قرآنی بشارت و آسمانی‌ها از سوی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد هستند که در آن‌ها حفظ و مفاهیم جزء ٣٠ قرآن، در سال جاری به آنان آموزش داده می‌شود.

۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۷:۰۲

نقش جوانان در پیشبرد اهداف فرهنگی بی بدیل است
مسئول دبیرخانه ستاد نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: نباید در برنامه های فرهنگی از ظرفیت بی بدیل جوانان غافل شد.

۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۰:۲۲

مساجد باید محل آرامش مسلمانان باشد
امام جمعه پیرانشهر گفت: باید مساجد محل آرامش مسلمانان بوده و همواره رجوع همه بدان باشد.

۱۳۹۷/۵/۱۰ - ۱۴:۲۱