خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷

الأربعاء ١٤ جمادى الثانية ١٤٤٠

Wednesday, February 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اوقات فراغت
برنامه های اوقات فراغت جوانان کاربردی باشد/مسابقات جام جهانی در سینماها و بوستان هاي هرمزگان پخش شود
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: باید مطابق با نیاز و علایق جوانان برنامه های مختلف کاربردی برای اوقات فراغت آنها تدوين کرد.

۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۰۹:۳۹

برگزاری ۳۶۵ عنوان برنامه اوقات فراغت در کانون پرورش فکری همدان
خبرگزاری شبستان:مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همدان، از برگزاری ۳۶۵ عنوان برنامه اوقات فراغت در کانون پرورش فکری همدان طی تابستان سال جاری ویژه کودکان و نوجوانان خبرداد.

۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۱۳:۱۱

تغییرات خزنده فرهنگی در سایه فضای مجازی
خبرگزاری شبستان: جامعه شناس گفت: خانواده ها مراقب تغییرات خزنده و نامحسوس اخلاقی و فرهنگی فرزندانشان که به واسطه برنامه ها و القائات فضای مجازی ایجاد می شود، باشند.

۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۱۲:۵۰

معاون ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، مطرح کرد؛
فعالیت ۲۰ هزار پایگاه اوقات فراغت در کانون‌های مساجد
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی هنری ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، گفت: پیش‌بینی می‌شود حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از برنامه‌های ۲۰ هزار پایگاه اوقات فراغت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استفاده کنند.

۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۰۹:۵۳

اوقات فراغت فرصتی برای کشف استعداد های کودکان و نوجوانان
خبرگزاری شبستان:سرپرست دبیرخانه کانون های مساجد استان لرستان، اوقات فراغت را فرصتی برای تقویت برنامه های کانون های مساجد دانست و گفت: با برنامه ریزی مناسب تلاش می شود از فرصت اوقات فراغت برای کشف استعداد کودکان و نوجوانان بهره گرفته شود.

۱۳۹۷/۳/۲۰ - ۱۳:۵۷

امام جماعت مسجد جامع نبی اکرم (ص) تشریح کرد؛
برنامه‌های مسجد جامع نبی اکرم (ص) در ماه رمضان و اوقات فراغت
خبرگزاری شبستان: امام جماعت مسجد جامع نبی اکرم (ص) با اشاره به همزمانی ماه رمضان با بخشی از اوقات فراغت کودکان و نوجوانان، خاطرنشان کرد: ما همه ساله به منظور غنی‌سازی اوقات فراغت نسل جوان برنامه‌های گسترده‌ای در این مسجد، برگزار می‌کنیم.

۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۰۹:۴۸

جذب جوانان به مساجد مهم ترین شاخص طرح اوقات فراغت است
خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان، جذب جوانان به مساجد را مهم ترین هدف طرح اوقات فراغت دانست و گفت: این طرح با رویکرد فرهنگی هنری برگزار می شود.

۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۱۳:۱۸

طرح اوقات فراغت در بیش از هزار کانون مساجد خوزستان اجرا می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، از اجرای طرح اوقات فراغت در بیش از یک هزار کانون مساجد استان خبر داد و اظهار داشت: تاکنون قریب به ۵۵۰ کانون در سامانه سجا ثبت نام کرده اند.

۱۳۹۷/۳/۱۲ - ۰۹:۱۰

معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا (س) خبر داد:
اجرای طرح رویش ۹۷ در کانون‌های فرهنگی هنری مساجد قم
خبرگزاری شبستان: حجت‌الاسلام‌والمسلمین تهرانی از اجرای طرح رویش ۹۷ در جامعه‌الزهرا (سلام‌الله‌علیها) و تعدادی از کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۱:۲۲

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی:
وحدت مدیریت فرهنگی در مساجد، لازمه موفقیت فعالیت های درون مسجدی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی، بر ایجاد وحدت مدیریت فرهنگی در مساجد تاکید کرد و گفت: این وحدت مدیریت در وهله نخست باید در سطح مدیران مساجد محقق شود و پس از آن به فعالان مساجد تسری یابد.

۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۳:۱۵

اجرای طرح اوقات فراغت در سطح ۲۸۵ کانون فرهنگی و هنری مسجد
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، از اجرای طرح اوقات فراغت با عنوان آسمانی‌های در سطح ۲۸۵ کانون فرهنگی و هنری این استان خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۸ - ۱۱:۲۵

برنامه های اوقاف فراغت دانش آموزان چهارمحال و بختیاری تدوین شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با اشاره به تدوین برنامه های اوقاف فراغت برای دانش آموزان، گفت: این برنامه ها با همکاری کانون های فرهنگی و هنری مساجد، مراکز ورزشی و مؤسسات قرآنی استان برگزار می شوند.

۱۳۹۷/۳/۷ - ۰۸:۰۴

ثبت نام اوقات فراغت در مراکز کانون پرورش فکری کردستان آغاز شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان از آغاز ثبت نام اوقات فراغت مراکز کانون خبرداد و گفت: ثبت نام از متقاضیان در این طرح از اوایل خرداد آغاز و تا اوایل تیر ماه ادامه دارد.

۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۲:۱۷

طرح اوقات فراغت کانون های مساجد با رویکرد هنری برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه کانون های مساجد استان، با بیان اینکه طرح اوقات فراغت کانون های مساجد با رویکرد فرهنگی وهنری برگزار می شود، گفت: این طرح با هدف جذب جوانان و شناسایی استعداد ها برگزار می شود.

۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۱:۵۲

جلسه طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری سیستان و بلوچستان برگزار شد
خبرگزاری شبستان: اولین جلسه طرح اوقات فراغت دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری سیستان و بلوچستان به منظور تدوین تقویم اجرائی برنامه ها و فعالیت های اوقات فراغت برگزار شد.

۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۰:۵۷

تبلیغات اسلامی استان زنجان به عنوان دستگاه برتر حوزه اوقات فراغت معرفی شد
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: امسال اداره تبلیغات اسلامی استان زنجان به عنوان دستگاه برتر حوزه اوقات و فراغت بین دستگاه های متولی انتخاب شد.

۱۳۹۷/۳/۱ - ۱۰:۴۸

معاون ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور:
می‌توان اوقات فراغت روستاها را با موضوع «اشتغال» پیوند زد
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی، هنری و آموزش ستاد عالی کانون‌های مساجد کشور، گفت: با توجه به وضعیت متفاوت اوقات فراغت روستاها و شهرها می‌توان اوقات فراغت روستایی را با موضوع اشتغال پیوند زد.

۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۵:۱۵

تقویت کیفیت برنامه های اوقات فراغت در کانون های مساجد لرستان
خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان، از تدوین برنامه های متنوع فرهنگی هنری در کانون های فرهنگی هنری مساجد خبرداد و افزود: ارتقای کیفیت برنامه های اوقات فراغت در این برنامه ریزی مورد توجه قرار می گیرد.

۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۱۳:۲۸

احیای کارکردهای مساجد مهم ترین رویکرد کانون های مساجد است
خبرگزاری شبستان: سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان، گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد با اجرای برنامه های فرهنگی و هنری به دنبال احیای کارکردهای مساجد هستند.

۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۲:۳۰

اوقات فراغت ظرفیتی برای رونق فعالیت های مسجد محور است
خبرگزاری شبستان:سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان، اوقات فراغت را پیشانی فعالیت های مسجد محور خواند و افزود: اوقات فراغت ظرفیتی برای رونق فعالیت های مسجد محور است.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۱:۲۵