خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأحد ١٤ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اوقات فراغت
مسئول کانون فرهنگی تربیتی مشکات:
بهره گیری فرهنگی و هنری از اوقات فراغت/آغاز ثبت نام کانون مشکات
فتحی پور بر ایجاد زمینه‌های مناسب برای بهره گیری مطلوب و متعادل فرهنگی و هنری از اوقات فراغت تاکید کرد و گفت: کلاس‌های کانون فرهنگی تربیتی مشکات در سه قالب مهارت آموزی، معرفتی و تفریحی برگزار می‌شود.

۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۲۱:۲۱

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر:
اوقات فراغت جوانان در رشد و شکل گیری شخصیت فرهنگی اجتماعی آنان نقش تاثیرگذاری دارد
علیرضا پولاد با تاکید بر اینکه در جهت پر نمودن مفید اوقات فراغت جوانان برنامه ریزی های کارشناسی شده ای باید صورت بگیرد، گفت: اوقات فراغت جوانان مضوع بسیار مهمی است که موجب رشد و شکل گیری شخصیت فرهنگی اجتماعی آنها می شود.

۱۳۹۸/۲/۲۳ - ۱۱:۴۴

قاسمی پور خبر داد:
برگزاری ویژه برنامه آموزشی «بچه های بهشت» در کانون فرهنگی مهدی موعود(عج)
مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری مهدی موعود(عج) روستای حسین آباد فلاورجان از برگزاری ویژه برنامه آموزشی «بچه های بهشت» به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و فصل تابستان خبر داد.

۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۱:۵۹

به همت دارالقرآن اهلبیت؛
اجرای طرح قرآنی رضوان در خمینی شهر
مدیرعامل دارالقرآن اهلبیت خمینی شهر گفت: طرح رضوان برای استفاده از اوقات فراغت و فرصت تابستان برای دانش آموزان پیش بینی شده که قرآن همراه با برنامه ورزشی و هنری آموزش داده و جوایز ارزشمندی در پایان طرح ارائه می شود.

۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۰۹:۲۳

ارسال ۴۰ اثر به جشنواره «روستاها و عشایر دوستدار کتاب» در کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تعداد ۴۰ اثر از سراسر استان به دبیرخانه پنجمین «جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب» در این استان ارسال شد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۵:۲۸

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی
گذران اوقات فراغت یکی از نیازهای اساسی قشر جوان است
شاه محمدی گفت: گذران اوقات فراغت، یکی از نیازهای اساسی قشر جوان و نوجوان است.

۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۹:۴۶

قاسمی در جمع برگزیدگان اوقات فراغت اصفهان:
جامعه برای پیشرفت به مشارکت جوانان نیازمند است/منتظر استخدام های دولتی نباشید
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با تاکید بر اینکه جوانان نباید خود را وابسته به دولت و چشم انتظار استخدام های دولتی بدانند، گفت: جامعه برای پیشرفت و تعالی به مشارکت جوانان و فرصت سازی برای حضور این قشر نیازمند است.

۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۲:۵۰

کمبود خوابگاه دانشجویی از معضلات دانشگاه‌های کشور است
معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه کمبود خوابگاه دانشجویی از معضلات دانشگاه‌های دولتی کشور است گفت: وزارت علوم و تحقیقات تلاش دارد ظرفیت خوابگاه‌های دانشگاه‌های کشور را توسعه دهد.

۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۵:۳۰

اطلاعات هنرجویان خرمدره در سامانه اوقات فراغت ثبت و ساماندهی شد
اطلاعات ١٣٠٠ نفر هنرجو شرکت کننده در کلاس های اوقات فراغت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرمدره ساماندهی و ثبت شد .

۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۰۹:۴۵

تور اصحاب رسانه ویژه معرفی برنامه های کانون های مساجد در مازندران تشکیل می شود
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران از راه اندازی تور رسانه ای جهت آشنایی اصحاب رسانه بافعالیت های کانون های مساجددر آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: زمینه استفاده اعضای کانون های مساجد از ظرفیت های خانه های کارو کارگر استان فراهم شود.

۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۲:۵۲

اهتمام به مهارت آفرینی در کانون‌های مساجد خراسان شمالی
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد خراسان شمالی با اشاره به برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی، هنری در کانون های این استان گفت: موضوع مهارت آفرینی و فنی و حرفه ای در کانون های مساجد استان خراسان شمالی مورد توجه ویژه است.

۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۵:۴۸

مدیر کانون شهید گرائیلی برگزیده همایش ملی اوقات فراغت/برپایی سه موکب در عراق/نگاه سنتی آفت کارفرهنگی در مساجد
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران با بیان اینکه نگاه سنتی و هزینه ای به کانون فرهنگی هنری، مانع کار فرهنگی نسل جوان می شود، گفت: مجوز تاسیس کانون صادر می شود تا مسجدی ها با ماهیت فرهنگی هنری و بصورت هدفمند فعالیت نمایند.

۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۱:۳۷

مسوول کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در استان آذربایجان شرقی:
کانون های مساجد می توانند نقش موثری در فضای مجازی ایفا کنند
مسوول کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در استان آذربایجان شرقی در مورد برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد در عرصه های مختلف گفت: این کانون ها می توانند با تکیه بر محتوای فرهنگی دینی نقش موثری در تعریف محتوای فضای مجازی ایفا کنند.

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۱:۲۵

آذربایجان غربی پیشگام در طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری مساجد
مسئول دبیرخانه ستاد نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد اذربایجان غربی گفت: به همت بچه های فعال مسجدی استان توانستند در بین استانهای پیشتاز در اجرای طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی و هنری مساجد باشد.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۴:۱۴

جذب جوانان به مساجد مهم ترین رویکرد کانون های فرهنگی هنری مساجد است
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان جذب جوانان به مساجد و آگاهی بخشی و بصیرت افزایی را رویکرد طرح اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد عنوان کرد.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۱:۰۷

برگزاری مراسم اختتامیه طرح اوقات فراغت کانون های مساجد لرستان
مراسم اختتامیه طرح غنی سازی اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد استان لرستان در خرم آباد برگزار شد.

۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۲:۲۶

اختتامیه طرح ملی اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد (۲)
اختتامیه طرح ملی اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور روز چهارشنبه با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و حجت الاسلام دکتر ارزانی دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد در حوزه هنری برگزار شد.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۲۱:۰۹

اختتامیه طرح ملی اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد
اختتامیه طرح ملی اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور روز چهارشنبه با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و حجت الاسلام دکتر ارزانی دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد در حوزه هنری برگزار شد.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۹:۳۹

در آیین اختتامیه طرح ملی اوقات فراغت کانون های مساجد، انجام شد
تقدیر از ائمه جمعه و خانواده‌های شهدای مدافع حرم
در آیین اختتامیه طرح ملی اوقات فراغت کانون های مساجد از تعدادی از ائمه جمعه کشور و خانواده های شهدای مدافع حرم تقدیر به عمل آمد.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۹:۳۸

حجت الاسلام دکتر ارزانی:
کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور از رویش های انقلاب هستند
دبیر ستاد عالی کانون های مساجد کشور با اشاره به گسترش دامنه فعالیت این کانون ها با حمایت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: این کانون ها از رویش های انقلاب به شمار می روند.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۵:۵۳