خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ٢١ صفر ١٤٤١

Monday, October 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام لیوانی
امام جمعه موقت گرگان:
رئیس جمهور آمریکا عدم صداقت خود را نشان داده است
حجت الاسلام لیوانی به حضور نخست وزیر ژاپن و دیدار با مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: رئیس جمهور آمریکا عدم صداقت خود را نشان داده است.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۴:۰۱

رئیس مجمع خیرین سلامت گلستان عنوان کرد:
بیش از ۳ هزار دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی چشم‌انتظار حمایت خیرین سلامت
حجت‎الاسلام لیوانی با بیان اینکه یکی از نیازهای دانشگاه خوابگاه دانشجویی است، گفت: زمانی که خوابگاه پسران و دختران تشکیل شده بود دانشجویان کم بودند و امروز بیش از ۳ هزار دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی در استان وجود دارد.

۱۳۹۷/۱۱/۴ - ۱۵:۱۱

امام جمعه موقت گرگان:
دولت نور امید در دل مردم ایجاد کند
حجت‌الاسلام لیوانی گفت: امیدواریم در راستای حل مشکلات استان نور امید در دل مردم ایجاد شود.

۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۹:۴۰

امام جمعه موقت گرگان تاکید کرد:
اهتمام مسئولان به حل مشکلات مردم
حجت‌الاسلام لیوانی با بیان اینکه مسئولان نباید کار مردم را به فردا بیندازند، گفت: باید مسئولان در رفع نیازهای مردم تلاش کنند و در این مسیر کوتاهی نداشته باشند.

۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۲۰:۳۶

امام جمعه موقت گرگان:
سربازان گمنام امام زمان با هوشیاری و درایت، همواره پاسدار مردم و نظام اسلامی هستند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت گرگان با بیان اینکه سربازان گمنام امام زمان با هوشیاری و درایت، همواره پاسدار مردم و نظام اسلامی بودند، گفت: باید آگاه باشیم و هر نوع حرکت مشکوکی را که مشاهده می‌کنیم، این سربازان گمنام را مطلع کنیم.

۱۳۹۷/۲/۱۴ - ۱۵:۰۳

نمایندگان باید در جهت رفع مشکلات مردم گام بردارند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت گرگان با بیان اینکه نمایندگان باید برای حل همه معضلات و مشکلات جامعه برنامه ریزی داشته باشند، گفت: نمایندگان باید در جهت رفع مشکلات مردم گام بردارند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۵:۴۸

امام جمعه موقت گرگان:
نیکوکاری در نزد خداوند افضل است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت گرگان با بیان اینکه رسیدگی به افراد نیازمند باعث می شود تا مورد مشمول خداوند قرار بگیریم، گفت: کارهایی که نفعش به دیگران برسد نزد خداوند افضل است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۱۵:۴۵

دانشجویان در مبارزه با استعمار پیش قراول هستند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت گرگان با اشاره به ۱۶ آذر «روز دانشجو»، گفت: دانشجویان همچنان در راه مبارزه با استکبار و استعمار پیش قراول هستند، دانشجویان در تمام صحنه ها با هوشیاری در کنار ملت حضور فعال داشتند و توانستند نقش آفرینی کنند.

۱۳۹۶/۹/۱۰ - ۱۳:۰۴

برای بدست آوردن مقام های دنیوی نباید دست به هر جنایتی زد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت گرگان گفت: ما باید به گونه ای عمل کنیم که هیچ گاه دلبسته به دنیا نشویم و برای بدست آوردن مقام های دنیایی دست به هر جنایتی نزنیم.

۱۳۹۶/۸/۱۹ - ۱۴:۰۷

امام جمعه موقت گرگان:
بهورزان نیاز به توجه بیشتر دارند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت گرگان با گرامیداشت ۱۲ شهریور، روز بهورز، گفت: بهورزان در نقاط مختلف و حتی صعب العبور، به دلیل برف و یخبندان و مناطق گرمسیر، در حال خدمت رسانی هستند و از این نظر نیازمند توجه بیشتر هستند.

۱۳۹۵/۶/۱۲ - ۱۴:۰۲

نخستین جلسه شورای هماهنگی دهه کرامت استان گلستان برگزار شد
خبرگزاری شبستان: نخستین جلسه شورای هماهنگی دهه کرامت استان گلستان، امروز (۳۰ تیر) با حضور دستگاه های عضو این شورا در سالن اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برگزار شد.

۱۳۹۵/۴/۳۰ - ۱۳:۵۴

امام جمعه موقت گرگان:
جامعه ما از نظر خلاقی درحال عقب گرد است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت گرگان با بیان اینکه دین مبین اسلام همواره بر رعایت اخلاق در جامعه تاکید کرده است، گفت: متاسفانه ما در کشور خود از این نظر، خیلی در حال درجا زدن و عقب گرد هستیم.

۱۳۹۵/۴/۲۵ - ۱۴:۱۶

امام جمعه موقت گرگان:
کار فرهنگی باید اثرگذاری داشته باشد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت گرگان گفت: کار فرهنگی باید در درازمدت نتیجه اش قابل مشاهده و لمس در جامعه باشد.

۱۳۹۴/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۰

امام جمعه موقت گرگان:
معلولان باید حضور فعال در جامعه داشته باشند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت گرگان با گرامیداشت ۱۲ آذر مصادف با سوم دسامبر، روز جهانی معلولین، تاکید کرد: معلولان باید در جامعه حضور فعال داشته باشند.

۱۳۹۴/۹/۱۳ - ۱۴:۴۹

امام جمعه موقت گرگان:
بهره برداری از منابع طبیعی باید به صورت اصولی صورت گیرد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت گرگان با بیان اینکه بهره برداری از منابع طبیعی باید در حد ضرورت صورت گیرد، افزود: بهره برداری باید به صورت اصولی و در یک زمان مشخص انجام شود چراکه استفاده بی اندازه از جنگل و منابع طبیعی باعث خواهد شد تا بشر با مشکل مواجه شود.

۱۳۹۳/۷/۳۰ - ۱۴:۲۵