خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ٢١ صفر ١٤٤١

Monday, October 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه صنعت برق
با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال؛
پروژه ۷۵ کیلومتری اصلاح شبکه برق روستایی گلپایگان کلید خورد
پروژه ۷۵ کیلومتری تبدیل شبکه ضعیف هوایی به کابل خودنگهدار با اعتبار حداقل ۶۰ میلیارد ریال به مدت یک سال برای روستاهای شهرستان گلپایگان به طور رسمی آغاز شد.

۱۳۹۸/۶/۲۴ - ۱۰:۲۷

معاون وزیر نیرو:
بخش خصوصی ۹۰ درصد نیروگاه‌های جدید را می‌سازد
حائری خیاوی، با اشاره به اینکه ۹۰ درصد نیروگاه‌های احداثی جدید را بخش خصوصی می‌سازد و ۶۶ درصد برق مصرفی از این نیروگاه‌ها تامین می‌شود، برحمایت از بخش خصوصی در صنعت برق تاکید کرد.

۱۳۹۸/۶/۲۴ - ۱۰:۲۱

وزیر نیرو:
سالانه بیش از ۲۳ هزار میلیارد تومان گردش مالی در خصوص صنعت برق داریم
اردکانیان با اعلام خبر فروش۲ میلیون ۳۰۰ کیلووات ساعت انرژی به کشورهای همسایه طی سال جاری، گفت: سالانه بیش از ۲۳ هزار میلیارد تومان گردش مالی در خصوص صنعت برق داریم.

۱۳۹۸/۶/۲ - ۱۵:۲۹

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی خبر داد :
ضرورت همکاری کلیه مشترکین برق برای گذر از پیک بار تابستان
حسن بکلو گفت: مشترکان برق می‌توانند با راهکارهای بسیار ساده پیک مصرف را کاهش داده و همکاری کلیه مشترکین در این زمینه الزامی است.

۱۳۹۸/۵/۵ - ۱۰:۴۸

ظرفیت تولید برق در خوزستان سه برابر نیاز استان/علت قطع برق خوزستان ناشی از مشکلاتی در خطوط انتقال برق بود
خبرگزاری شبستان: معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، با بیان اینکه در خوزستان با کمبود برق مواجه نیستیم و ظرفیت تولید برق در خوزستان سه برابر نیاز استان است، اظهار داشت: قطع برق بسیاری از شهرهای خوزستان ناشی از مشکلاتی در خطوط انتقال برق بود.

۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۰۸:۳۱

پوشش ۱۰۰ درصدی برق رسانی  در استان خراسان رضوی
خبرگزاری شبستان:مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خراسان رضوی در نشست با اصحاب رسانه در ساختمان شهدای دولت استانداری خراسان رضوی گفت:افتخار صنعت برق این است که پوشش ۱۰۰ درصدی برق رسانی را در خراسان رضوی انجام داده است.

۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۱۴:۱۲

برای پاسخگویی به سوال نماینده زاهدان
ظریف هفته آینده به مجلس می آید
خبرگزاری شبستان:وزیر امور خارجه کشورمان هفته آینده برای پاسخگویی به سوال حسینعلی شهریاری به جلسه علنی مجلس می آید.

۱۳۹۴/۷/۳۰ - ۰۹:۴۷

پارلمان در هفته ای که گذشت:
ممنوعیت به کارگیری افراد بازخرید یا بازنشسته/ ضعف در استفاده از ظرفیت میادین مشترک
خبرگزاری شبستان: ممنوعیت به کارگیری افراد بازخرید یا بازنشسته، محدودیت ها در حوزه همکاری های هسته ای برداشته می‌شود، ضعف در استفاده از ظرفیت میادین مشترک، مشخص کردن وضعیت استخدام شده پالایشگاهها از جمله سرتیترهای اخبار حوزه پارلمان در هفته گذشته بود.

۱۳۹۴/۵/۳۱ - ۰۹:۱۸

زنجان می تواند به قطب صنعت برق و الکتروینک در کشور تبدیل شود
خبرگزاری شبستان : استاندار زنجان به پتانسیل ها و ظرفیت های استان زنجان اشاره کرد و گفت: زنجان می تواند به قطب صنعت برق و الکتروینک در کشور تبدیل شود.

۱۳۹۳/۷/۳۰ - ۱۳:۵۷