خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ١٢ شوّال ١٤٤٠

Sunday, June 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه عبدالکریم گراوند، استاندار بوشهر
استاندار بوشهر:
صنعت نفت و پتروشیمی خط مقدم درگیری اقتصادی با سردمداران کفر است
گراوند با تاکید بر اینکه هم اکنون جزیره خارگ و صنعت نفت و پتروشیمی خط مقدم درگیری اقتصادی با سردمداران کفر است، افزود: امروز همه باید وزارت نفت را پشتیبانی کنیم و پشت رزمنده خط مقدم اقتصادی کشور باشیم.

۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۸:۵۰

استاندار بوشهر:
آغاز عملیات اجرایی طرح آب‌شیرین‌کن ۳۵ هزار متر مکعبی بوشهر
گراوند با اشاره به آغاز عملیات اجرایی طرح آب‌شیرین‌کن ۳۵ هزار متر مکعبی بوشهر گفت: این طرح طی مدت ۱۸ ماه تکمیل خواهد شد.

۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۱۴:۱۱

استاندار بوشهر:
همه دستگاه‌ها همکاری لازم را در زمینه تامین مسکن کارگران و کارکنان به انجام دهند
گراوند با اشاره به هزینه‌های بالای مسکن در بوشهر خاطرنشان کرد: باید تلاش شود که مسکن مورد نیاز برای اقشار مختلف خصوصاً کارگران و کارکنان فراهم شود و همه دستگاه‌ها همکاری لازم را در این زمینه داشته باشند.

۱۳۹۸/۳/۱۹ - ۰۹:۰۵

استاندار بوشهر:
کنترل فشار خون نقش مهمی در پیشگیری از بیماری‌های حادتر دارد
عبدالکریم گراوند در حاشیه آغاز طرح بسیج ملی کنترل فشار خون در استان بوشهر، بیان کرد: کنترل فشار خون نقش مهمی در پیشگیری از بیماری‌های حادتر دارد.

۱۳۹۸/۳/۱۸ - ۱۰:۲۱

استاندار بوشهر:
تلاش در راستای رضایت‌مندی مردم مهم‌ترین وظیفه مسئولان است
عبدالکریم گراوند گفت: رضایت‌مندی مردم مهم‌ترین وظیفه مسئولان است و اجرای طرح کاروان نشاط امید انقلاب در روستاهای کمتر برخوردار موجبات ایجاد رضایت‌مندی در بین مردم مناطق روستایی شد.

۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۸:۵۸

استاندار بوشهر:
با تکیه به ظرفیت‌های داخلی می‌توان فشارها را کنترل و از گردنه‌های سخت عبور کرد
عبدالکریم گراوند با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران ۴۰ سال در مقابل زیاده خواهی‌های استکبار با اقتدار ایستاده است، تصریح کرد: با برنامه ریزی و مدیریت درست و تکیه به ظرفیت‌های داخلی می‌توان فشارها را کنترل و از گردنه‌های سخت عبور کرد.

۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۴:۱۱

استاندار بوشهر:
تشکیل کارگروهی جهت توانمندسازی زنان سرپرست خانوار بوشهری
گراوند خواستار تشکیل کارگروهی با مسئولیت معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر برای توانمندسازی زنان سرپرست خانوار شد.

۱۳۹۸/۳/۱۱ - ۲۰:۰۳

استاندار بوشهر:
تلاش در راستای گسترش فرهنگ کارآفرینی در سطح جامعه
عبدالکریم گراوند به ظرفیت بالای استان بوشهر برای اشتغال و کارآفرینی خواستار تقویت طرح‌های اشتغال‌زا شد و گفت: فرهنگ کارآفرینی باید در جامعه گسترش یابد و کارآفرینان موفق معرفی شوند.

۱۳۹۸/۳/۹ - ۱۲:۲۷

استاندار بوشهر:
رفع مشکلات مردم با نگاه دلسوزانه میسر خواهد بود
گراوند با اشاره به اینکه رفع مشکلات مردم با نگاه دلسوزانه میسر خواهد بود، تصریح کرد: باید کاری کنیم که مردم از ما راضی باشند و باید با استفاده از قوانین و مقررات برای حل مشکلات مردم تلاش کنیم.

۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۱:۱۵

استاندار بوشهر:
اقتصاد مبتنی بر دانش یکی از ضرورت‌های استان بوشهر است
عبدالکریم گراوند با تاکید بر اینکه اقتصاد مبتنی بر دانش یکی از ضرورت‌های استان بوشهر است، بیان داشت: اجرای طرح شهر هوشمند یکی از طرح‌هایی است که زمینه برای بهره مندی از تکنولوژی روز را برای ارائه خدمات شهری فراهم می‌کند.

۱۳۹۸/۲/۹ - ۱۲:۲۵

استاندار بوشهر:
لزوم هماهنگی و آمادگی تمام دستگاه ها استان بوشهر در برگزاری رزمایش پرتویی
عبدالکریم گراوند گفت: با توجه به حجم عملیات و جابجایی که صورت می‌گیرد، همه دستگاه‌ها باید با تمام امکانات در صحنه حضور یابند و جمع کثیری از افراد در این رزمایش مشغول به فعالیت خواهند بود.

۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۴:۰۵

شهردار خارگ:
تلاش در جهت برطرف نمودن مشکلات تردد مردم جزیره خارگ
مرتفع ساختن مشکلات موجود در خصوص تردد مردم شریف جزیره خارگ ضروری است.

۱۳۹۸/۲/۷ - ۱۷:۱۵

استاندار بوشهر:
شهرداری‌های برای تأمین نیازمندی‌های خود از ظرفیت واحدهای تولیدی استان استفاده کنند
گراوند بر حمایت شهرداران از واحدهای تولیدی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی بندر بوشهر تاکید کرد و ادامه داد: شهرداری‌های استان برای تأمین نیازمندی‌های خود از ظرفیت واحدهای تولیدی استان بهره مند شوند.

۱۳۹۸/۲/۷ - ۱۴:۴۰

استاندار بوشهر:
مدیریت بحران استان بوشهر نیازمند تحول در حوزه کاری خودمی باشد
عبدالکریم گراوند گفت: مدیریت بحران استان بوشهر باید در حوزه کاری خود تحول پیدا کند و کارگاه‌های تخصصی مختلفی را برای شناسایی، پیشگیری و اقدام سریع در زمان حادثه تشکیل دهد.

۱۳۹۸/۲/۵ - ۱۴:۵۰

استاندار بوشهر:
دستیابی به توسعه و پیشرفت نیازمند حرکت در مسیر پژوهش‌های کاربردی می باشد
عبدالکریم گراوند با اشاره به اینکه توسعه و پیشرفت نیازمند حرکت در مسیر انجام پژوهش‌های کاربردی است: توسعه و پیشرفت استان باید محور اصلی و مهم فعالیت‌های پژوهشی و تحقیقاتی مراکز آموزشی و علمی و دانشگاهی در استان بوشهر باشد.

۱۳۹۸/۲/۴ - ۱۳:۴۰

استاندار بوشهر:
فرهنگ سازی پرداخت زکات در جامعه امری ضروری است
عبدالکریم گراوند گفت: فرهنگ سازی در پرداخت زکات دارای اهمیت بسیار زیادی است و باید با اطلاع‌رسانی مناسب زمینه فرهنگ سازی و افزایش وصولی آن در جامعه فراهم شود.

۱۳۹۸/۲/۳ - ۲۰:۳۸

استاندار بوشهر:
اصلاح شبکه آبرسانی برای تامین آب مورد نیاز مردم استان بوشهر با جدیت دنبال شود
عبدالکریم گراوند گفت: برای جلوگیری از بروز مشکلات مشابه سال گذشته در تامین آب مورد نیاز مردم استان اصلاح شبکه آبرسانی با جدیت دنبال شود.

۱۳۹۸/۱/۲۷ - ۱۰:۵۵

استاندار بوشهر:
جوانان ایده ‌پرداز نباید در پیچ و خم‌های اداری اسیر شوند
عبدالکریم گراوند گفت: برخی موانع بر سر سرمایه‌گذاری موجب دلسردی جوانان می‌شود و باید با مرتفع ساختن این موانع زمینه جذب سرمایه گزار و ایجاد اشتغال جوانان را فراهم کنیم.

۱۳۹۸/۱/۲۴ - ۱۲:۲۵

استاندار بوشهر:
تلاش برای توسعه اشتغال در ارازی ساحلی بوشهر
عبدالکریم گراوند گفت: تلاش در جهت توسعه اشتغال در ارازی ساحلی بوشهر در دستور کار قرار گیرد.

۱۳۹۸/۱/۲۲ - ۱۸:۳۳

استاندار بوشهر:
امنیت، توسعه و پیشرفت امروز کشور مرهون فداکاری و جان‌فشانی‌ جانبازان و آزادگان است
استاندار بوشهر گفت: امنیت، توسعه و پیشرفت امروز کشور مرهون فداکاری و جان‌فشانی‌ جانبازان و آزادگان و خانواده های آنان است.

۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۲:۰۳