خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸

الجمعة ١٦ ذو القعدة ١٤٤٠

Friday, July 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کنفرانس حکمرانی و سیاستگذاری عمومی
کنفرانس حکمرانی و سیاستگذاری عمومی
دومین کنفرانس حکمرانی و سیاستگذاری عمومی با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم و تحقیقات و دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد.

۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۳:۱۰

ارایه ۲۰ مقاله شفاهی در کنفرانس حکمرانی و سیاستگذاری عمومی
خبرگزاری شبستان: رییس کنفرانس حکمرانی و سیاستگذاری عمومی از ارایه ۲۰۰ مقاله در این کنفرانس خبر داد و گفت: در این کنفرانس ۲۰ مقاله شفاهی و ۸۰ مقاله به صورت پوستر انتخاب شده اند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۱:۳۱

جلالی در کنفرانس حکمرانی و سیاستگذاری عمومی:
ظهور بنگاههای شبه خصوصی و شبه دولتی حاصل سیاستهای اجرایی بد است
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز پژوهشهای مجلس ابهام و نوسات در سیاستهای اجرایی دولتها را از موانع استقرار و تقویت دولت تنظیم گر دانست و گفت: ظهور بنگاههای شبه خصوصی و شبه دولتی حاصل سیاستهای اجرایی بد است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۱:۲۷

کنفرانس حکمرانی و سیاستگذاری عمومی ۱۳ و ۱۴ دیماه برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: کنفرانس حکمرانی و سیاستگذاری عمومی با هدف بررسی چالشها و راهکارها و جهت گیریها در فضای گفتمانی با حضور نخبگان ۱۳ و ۱۴ دیماه برگزار می شود.

۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۴:۴۹

رضایی:
سیاست های خوب در کشور کمتر اجرا می شود/مدیریت و حکمرانی؛ بزرگترین دستاورد انقلاب است
خبرگزاری شبستان: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در کشور ما سیاستهای خوب، قوانین خوب داریم و حرفهای خوب زیاد زده می شود اما فاصله زیادی با اجرا دارد و به نتایج عملیاتی نمی رسد.

۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۴:۴۲