خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷

الخميس ١٠ جمادى الأولى ١٤٤٠

Thursday, January 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه لایحه بودجه ۹۷
تعداد دیگری از تبصره های لایحه بودجه سال ۹۸ به تصویب رسید
اعضای دولت تعداد دیگری از تبصره‌های لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور را بررسی و به تصویب رساندند.

۱۳۹۷/۹/۶ - ۲۲:۱۳

بودجه شهرداری تهران روی میز شورا/ کاهش ۲.۲ درصدی بودجه ۹۷
خبرگزاری شبستان: شهردار تهران میزان بودجه سال ۹۷ شهرداری تهران را ۱۷ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: بودجه سال ۹۶ شهرداری تهران ۱۷ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان بوده است که بودجه سال ۹۷ شهرداری تهران ۲.۲ نسبت به سال ۹۶ کاهش یافته است.

۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۴:۱۸

طبق گزارش کمیسیون تلفیق به نمایندگان:
قیمت حامل های سوخت در سال ۹۷ گران نمی شود
خبرگزاری شبستان: گزارش کمیسیون تلفیق درباره بودجه سال ۹۷ در اختیار نمایندگان قرار گرفت تا پیشنهادات خود را نسبت به ماده واحده و تبصره های آن به هیات رییسه مجلس اعلام کنند.

۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۱:۰۶

بررسی انطباق لایحه بودجه سال ۹۷ با سیاست‌های کلی در مجمع تشخیص مصلحت نظام
خبرگزاری شبستان: کمیسیون نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام به منظور بررسی و انطباق لایحه بودجه سال ۹۷ کشور با سیاست‌های کلی نظام تشکیل جلسه داد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۳:۳۴

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد:
اشتغال فراگیر، روستایی- عشایری و اشتغال حمایتی سه اولویت دولت در زمینه اشتغال
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد با اشاره به لایحه بودجه در سال ۹۷ گفت: اشتغال فراگیر، روستایی- عشایری و اشتغال حمایتی سه اولویت دولت در زمینه اشتغال لایحه بودجه ۹۷ است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۲:۳۷

لایحه بودجه وزارت آموزش و پرورش در فرآیند تصویب
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: از آغاز به کار کمیسیون تلفیق بودجه، لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور وارد مرحله نیمه نهایی تصویب شده است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۰:۰۴

عضو کمیسیون عمرانی مجلس شورای اسلامی:
کاهش ۱۶ درصدی بودجه عمرانی کشور
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون عمرانی و نماینده مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتبارات عمرانی در لایحه بودجه سال آینده ۱۶ درصد کاهش پیدا کرده است.

۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۹:۳۸

تأکید استاندار گلستان بر پیگیری های بودجه ای مدیران
خبرگزاری شبستان: استاندار گلستان گفت: با اینکه لایحه بودجه سال آینده بسته شده اما هنوز هم مدیران دستگاه های اجرایی فرصت پیگیری برای افزایش بودجه استان را دارند.

۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۹:۳۵

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان:
کاهش ۱۱.۹ درصدی اعتبارات عمرانی گلستان
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان گفت: در لایحه بودجه سال آینده اعتبارات عمرانی استان ۱۱.۹ درصد کاهش یافته است.

۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۹:۳۰

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان:
پیش بینی رشد ۲۰ درصدی درآمدهای استان در لایحه بودجه ۹۷
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان گفت: در لایحه بودجه سال آینده رشد ۲۰ درصدی برای درآمدهای استان تخمین زده شده که بالغ بر ۵۵۵ میلیارد تومان است.

۱۳۹۶/۹/۲۹ - ۱۳:۵۶

اختلاف نظر روحانی و لاریجانی بر سر بودجه ۹۷
خبرگزاری شبستان: در حالیکه دولت همواره اعلام کرده که بودجه ریزی ۹۷ کاملا متفاوت از سال های قبل بوده است امروز رئیس مجلس شورای اسلامی این اظهار نظر را رد کرد.

۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۱۱:۰۷

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ‌ریزی استان یزد:
اشتغال فراگیر، روستایی و عشایری و حمایتی، سه مدل اشتغال در بودجه ۹۷
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان مدیریت و برنامه ‌ریزی استان یزد با اشاره به اهمیت بحث اشتغال در بودجه ۹۷ گفت: اشتغال فراگیر، روستایی و عشایر و حمایتی سه مدل اشتغال در بودجه ۹۷ است.

۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۰۸:۱۱

آیت الله سید محمد موسوی:
لایحه بودجه باید بتواند جامعه را از رکود و بیکاری نجات دهد/دولت انگلستان هیچ گاه قابل اعتماد نیست
خبرگزاری شبستان: امام جمعه آران و بیدگل گفت: لایحه بودجه باید بتواند جامعه را از رکود و بیکاری نجات دهد و سبب رونق اقتصادی کشور شود.

۱۳۹۶/۹/۲۴ - ۱۷:۳۹

بودجه قرآنی از ۱۰۰ میلیارد به ۴۰ میلیارد تومان کاهش یافت
خبرگزاری شبستان: براساس بودجه سال ۹۷ بودجه قرآنی از ۱۰۰ میلیارد به ۴۰ میلیارد تومان کاهش پیدا کرد که در مقایسه با بودجه سال جاری این مبلغ ۶۰ درصد کم شده است.

۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۰۹:۴۴

لایجه بودجه ۹۷، تصویب شده و روز یکشنبه به مجلس ارائه می شود
خبرگزاری شبستان: سخنگوی دولت با اشاره به اینکه در جلسه فوق العاده روز گذشته دولت لایحه بودجه ۹۷ را به تصویب رسید، گفت: این لایحه روز یکشنبه به مجلس تقدیم می شود.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۸:۲۷