خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٧ المحرّم ١٤٤١

Tuesday, September 17, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اجلاس نماز فارس
۱۵ دستگاه در اجلاس استانی نماز فارس تجلیل شدند
چهارمین اجلاس استانی نماز فارس با تقدیر از ۱۵ دستگاه فعال در این حوزه برگزار شد.

۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۶:۵۵

معاون قضایی دادگستری فارس عنوان کرد:
بازگشت زندانیان نمازخوان به زندان پنج درصد است / نماز راهکار کاهش آسیب های اجتماعی
معاون قضایی و پیشگیری از وقوع جرم استان فارس با اشاره به فعالیت های انجام شده در حوزه نماز در دادگستری زندان های فارس گفت: ریشه خیلی از جرائم در عدم تقید به نماز است، احتمال برگشت زندانیان بعد از نماز خوان شدن فقط پنج درصد است.

۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۶:۴۷

مدیر ستاد اقامه نماز فارس عنوان کرد:
ایران به برکت نماز امت اسلامی را نجات داده است
مدیر ستاد اقامه نماز فارس با بیان لزوم محتواسازی در فضای مجازی با موضوع نماز گفت: بخش بزرگی از نجات امت اسلامی را ایران انجام داده و نقشه های دشمنان را باطل کردند و اینها از برکات نماز است.

۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۶:۲۰

سرپرست استانداری فارس تاکید کرد:
ترویج نماز با تلفیق تکنولوژی و هنر برنامه ریزی شود
سرپرست استانداری فارس در اجلاس استانی نماز گفت: برای گسترش و حمایت از نماز باید تمام دستگاه ها همزمان این فریضه الهی را در برنامه ریزی های خود لحاظ کنند و این برنامه ریزی ها باید به روز و در راستای پیشرفت علم همراه با تلفیق هنر و تکنولوژی بلشد.

۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۶:۱۶

لزوم استفاده از فضای مجازی در آموزش و ترویج نماز
خبرگزاری شبستان: مدیر ستاد اقامه نماز فارس با اشاره تاثیر فضای مجازی در زندگی افراد، گفت: امروز از فضای مجازی می توان در آموزش و ترویج فریضه های واجب از جمله نماز استفاده کرد و با توجه به استقبال از این فضا شاهد تاثیر آن بود.

۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۱:۲۱

ترویج نماز مورد توجه همگان باشد
خبرگزاری شبستان: مشاور رئیس جمهور در امر نماز اظهار داشت: ترویج نماز یکی از مهمترین مسائلی است که باید مورد توجه همگان قرار گیرد.

۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۱:۰۸

دستگاه های اجرایی موضوع اقامه نماز را مورد توجه قرار دهند
خبرگزاری شبستان: استاندار فارس گفت: به دستگاه های اجرایی توصیه تاکید دارم تا موضوع اقامه نماز را مورد توجه قرار دهند و انتظار دارم این مهم به عنوان یک تکلیف مورد توجه قرار دهند.

۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۱:۰۱

نماز اوج تجلی بندگی نسبت خدا است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت شیراز با اشاره به اینکه نماز اوج تجلی بندگی نسبت به خدا است، گفت: نماز ارتباط اصلی مخلوق با خالق است و بیشترین تاکید را در اسلام بر آن انجام شده است.

۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۰:۲۱