خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷

الأحد ٩ ذو القعدة ١٤٣٩

Sunday, July 22, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه صدا و سیمای مرکز فارس
ساخت ۳۲۷ هزار دقیقه برنامه ویژه ۴۰ سالگی انقلاب در صدا و سیما
رئیس مرکز سیمای استان های سازمان صدا و سیما گفت: در سیمای استان ها ۳۲۷ هزار دقیقه برنامه ویژه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی در قالب ۴۵ هزار و ۴۰۰ ساعت برنامه تهیه شده است و هر استان ۱۶۵ ساعت برنامه ویژه چهلمین سالگرد انقلاب دارد.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۵:۰۹

اولین جلسه جشن نیم قرن پیروزی انقلاب اردیبهشت ۹۸ در شیراز برگزار می شود
مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس با اشاره به اینکه رسانه ملی با طرحی نو در ماه های آینده به مقابله با جنگ نرم دشمن خواهد رفت، گفت: اولین جلسه جشن نیم قرن پیروزی انقلاب اردیبهشت ۹۸ در شیراز برگزار می شود.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۳:۵۳

افتتاح هشت طرح بزرگ در فارس همزمان با هفته دولت/ از عملکرد صدا و سیمای مرکز فارس راضی هستم
استاندار فارس با اشاره به اینکه از عملکرد صدا و سیمای مرکز فارس راضی هستم، گفت: در هفته دولت، هشت طرح بزرگ با ارزش ۱۱۰ هزار میلیارد ریال افتتاح و حدود ۸۰ هزار میلیارد ریال هم کلنگ زنی می شود.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۳:۵۱

دشمن القای یاس و ناامیدی به مردم را در دستور کار خود قرار داده است
رئیس صدای استان های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمن در رسانه های مجازی القای یاس و ناامیدی به مردم را در دستور کار خود قرار داده است.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۰۹:۳۲

رسانه ای که بتواند دست دشمن را رو کند، موفق خواهد بود
مدیر کل خبر استان های سازمان صدا و سیما با اشاره به اینکه رسانه اگر بتواند دست دشمن را رو کند، در آن زمان می تواند احساس موفقیت کند، گفت: هنرما اینست که نگذاریم دشمن موفق باشد و شرایط برای ما فراهم است که زبان گویای ۴۰ سالگی انقلاب باشیم.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۰۹:۳۲

تداوم معرفی ارزش های انقلاب اسلامی باید در دستور کار مرکزهای صدا و سیما باشد
رئیس مرکز سیمای استان های سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: تداوم معرفی ارزش های انقلاب اسلامی باید در دستور کار مرکزهای صدا و سیما باشد.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۰۹:۳۱

رسانه انعکاس هنرمندانه عملکرد سایر دستگاه ها را باید مورد توجه قرار دهد
مدیر کل نظارت استان های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: رسانه انعکاس هنرمندانه عملکرد سایر دستگاه ها در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی، را باید مورد توجه قرار دهد.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۰۹:۳۰

پای شهید آوینی هم به سریال حضرت شاهچراغ (ع) باز شد
مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس، ساخت سریال «امین ولایت» در خصوص زندگانی حضرت شاهچراغ (ع) را مطالبه به حق مردم فارس دانست و گفت: اخیرا فیلم نامه ای نوشته شهید آوینی در خصوص حضرت شاهچراغ (ع)، به دست آمده است.

۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۵:۲۷

مستند داستانی «از روزگار رفته، حکایت» کلید خورد
مستند داستانی «از روزگار رفته، حکایت»، با حضور بازیگران به نام سینمای کشور همچون رحیم هودی و مهدی فقیه، کلید خورد.

۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۵:۰۲

پویایی و طراوت در تولیدات صدا و سیمای مرکز فارس مشهود است
معاون سیمای صدا و سیمای جمهوری اسلامی مرکز فارس گفت: به گفته فعالین فرهنگی استان، پویایی و طراوت در تولیدات صدا و سیمای استان مشهود است.

۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۴:۵۳

۹۵ درصد جمعیت استان تحت پوشش شبکه های دیجیتالی قرار دارند
مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس با اشاره به اینکه این مرکز در همه بخش ها، سرآمد است و گفت: در بخش فنی توانسته است، ۹۵ درصد جمعیت استان تحت پوشش شبکه های دیجیتالی قرار دهد.

۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۴:۳۹

هنوز مسئله ساخت سریال حضرت شاهچراغ (ع) به جایی نرسیده است
معاون تبلیغات و ارتباطات آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) با اشاره به اینکه فیلم حضرت عبدالعظیم (ع)، گفت: هنوز سریال حضرت شاهچراغ (ع) در این استان به جایی نرسیده است.

۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۱:۰۲

نخستین جشنواره ملی رادیویی «چلچراغ شیراز» برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: معاون صدای مرکز فارس از برگزاری نخستین جشنواره ملی رادیویی «چلچراغ شیراز» خبر داد و گفت: این جشنواره در بین رادیوهای مراکز استان ها و رادیوهای سراسری و همچنین در بخش مردمی آثار تولیدی را می پذیرد.

۱۳۹۷/۴/۴ - ۱۱:۱۰

تولید و پخش بیش از ۵۲ هزار دقیقه برنامه با موضوع رمضان در صدا و سیمای مرکز فارس
خبرگزاری شبستان: مدیر کل صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مرکز فارس گفت: در چهار حوزه تولیدی صدا، سیما، خبر و شبکه های مجازی ۲ هزار و ۹۸۰ عنوان خبر و برنامه به میزان بیش از ۸۷۵ ساعت معادل ۵۲ هزار و ۵۴۴ دقیقه برنامه ویژه ماه رمضان ساخته و پخش شد.

۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۳:۵۳

خاستگاه همه افعال، رفتار و اندیشه های امام (ره)، اسلامی و دینی بوده است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شیراز با تاکید بر اینکه امام (ره) حمایت از مستضعفین را مورد توجه خود قرار داده بودند، گفت: خاستگاه همه افعال، رفتار و اندیشه های امام (ره)، اسلامی و دینی بوده است.

۱۳۹۷/۳/۱۵ - ۰۰:۰۷

لزوم معرفی انگاره های اسلامی به جامعه/ هنوز انگاره های خان از ذهن ها بیرون نشده است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شیراز بر لزوم تغییر انگاره ها و معرفی انگاره اسلامی به جامعه تاکید کرد و گفت: متاسفانه هنوز انگاره های خان و شاه از ذهن ها بیرون نشده است.

۱۳۹۷/۳/۱۴ - ۲۳:۰۵

وحدت مهمترین نسخه نجات بخش کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس گفت: مهمترین نسخه نجات بخش کشور، بحث وحدت همه گروه ها حول محور انقلاب اسلامی است.

۱۳۹۷/۳/۱۴ - ۲۲:۵۳

۱۹ ماه به اهل بیت (ع)، خدمت کردم، ۲۵ سال است، آقایی می کنم
خبرگزاری شبستان: یک بازیگر سینمای ایران می گوید: «من ۱۹ ماه در سریال «امام علی (ع)»، به اهل بیت (ع) خدمت کردم و به برکت اهل بیت (ع)، ۲۵ سال است که آقایی می کنم.»

۱۳۹۷/۳/۹ - ۱۲:۴۲

رونمایی از پنجره حرم مطهر امامین کاظمین (ع) در شیراز
پنجره حرم مطهر امامین کاظمین در شیراز با حضور مسئولین استانی و همچنین داریوش ارجمند، بازیگر نقش مالک اشتر در سریال امام علی (ع)، رونمایی شد.

۱۳۹۷/۳/۷ - ۰۴:۱۹

مشکل پخش شبکه سه سیما در فراشبند حل شد
خبرگزاری شبستان: مدیر روابط عمومی فرمانداری فراشبند از حل مشکل سیگنال رسانی به مرکز برادکست فراشبند خبر داد.

۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۹:۰۵