خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷

الخميس ٦ ربيع الأوّل ١٤٤٠

Thursday, November 15, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه صدا و سیمای مرکز فارس
برگزاری تجمع عزاداران در روز اربعین، معنای سومین حرم اهل بیت (ع) را بیشتر روشن می کند
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان فارس گفت: روز اربعین حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) با آن عظمت و شکوه جمعیت باید دیده شود و باید همه ببینند شیراز سومین حرم اهل بیت (ع) است و این یک شعار نیست بلکه یک باور است که مقام معظم رهبری به استان فارس داشتند.

۱۳۹۷/۸/۲ - ۱۲:۰۵

نقش بی بدلیل رسانه ملی در انعکاس عزاداری های پرشکوه مردم متدین و ولایتمدار
مدیرکل صدا و سیمای فارس با اشاره به نقش بی بدلیل رسانه ملی در انعکاس عزاداری های پرشکوه مردم متدین و ولایتمدار، گفت: در واقع در کنار مرقد شریف احمد بن موسی (ع) برگزاری مراسم اربعینیان لازم و ضروری است.

۱۳۹۷/۸/۲ - ۱۱:۵۹

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس در برنامه تلویزیونی، عنوان کرد
«۱۹ مهر» مطلع فجری در افق کانون های مساجد است
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد فارس گفت:«۱۹ مهر» مطلع فجری جدید در افق کانون‌های فرهنگی هنری مساجد است چرا که با فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد این مراکز، حجت بر همه تمام شد.

۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۹:۵۳

شهدا پیروزمندانه روبروی دشمن ایستادند و جهان را شکست دادند
استاندار فارس با اشاره به اینکه ملتی با وحدت کلمه و با دست خالی توانست دشمنان تا دندان مسلح را شکست دهد، گفت: شهدا پیروزمندانه روبروی دشمن ایستادند و جهان را شکست دادند.

۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۱:۲۱

صدا و سیمای مرکز فارس، نخستین مرکز صدا و سیمای استانی میزبان شهید گمنام است
مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس گفت: در بین مراکز صدا و سیمای استان ها، صدا و سیمای مرکز فارس نخستین مرکزی است که میزبان شهید گمنام شده است.

۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۰:۵۳

پیکر یک شهید گمنام در صدا و سیمای مرکز فارس، به خاک سپرده شد
پیکر یک شهید گمنام که هفته پیش وارد شیراز شده بود، امروز (۳ مهر) در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، مرکز فارس به خاک سپرده شد.

۱۳۹۷/۷/۳ - ۱۰:۴۳

برنامه های صدا و سیمای مرکز فارس در ایام دهه اول محرم اعلام شد
مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس ضمن اشاره به برنامه های این مرکز در ایام دهه اول محرم، گفت: راسم سوگواری عزاداران حسینی در ایام محرم در اقصی نقاط استان با پوشش گسترده رادیویی و تلویزیونی با شکوه تمام به سمع و نظر مخاطبان می رسد.

۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۴:۵۸

امروز یک جنگ نابرابر در حوزه رسانه ها آغاز شده است
مدیرکل صدا و سیمای فارس با اشاره به اینکه امروز یک جنگ نابرابر در حوزه رسانه ها آغاز شده، تاکید کرد: باید تلاش کنیم کارهای نو و خلاق برای مخاطبی که در معرض پیام های متعدد رسانه های متکثر قرار دارند، ایجاد کنیم.

۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۹:۱۴

روحیه بسیجی حاکم بر صدا و سیما از دلایل موفقیت این مرکز در جشنواره تولیدات مراکز استان ها بود
فرمانده سپاه فجر فارس با تبریک موفقیت صدا و سیمای مرکز فارس در جشنواره تولیدات مراکز استان ها، گفت: یکی از دلایل این موفقیت، روحیه خوب بسیجی حاکم بر مدیریت و کارکنان این مرکز و باور آنها به کار و تلاش مضاعف بر اساس تفکر متعالی بسیج است.

۱۳۹۷/۶/۱۳ - ۱۹:۰۲

فارس جوایز جشنواره بیست و یکم تولیدات صدا و سیما را درو کرد
مدیر کل صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مرکز فارس گفت: در جشنواره بیست و یکم تولیدات صدا و سیما مرکز فارس توانست در حوزه های مختلف فضای مجازی، خبر، موسیقی، سیما و صدا تعداد ۶ تندیس، ۳۰ جایزه و ۱۷ تقدیر را به خود اختصاص دهد.

۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۱۰:۰۹

هوشمندی مدیران را می توان بر اساس میزان استفاده آنان از رسانه، سنجید
مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس گفت: میزان هوشمندی هر مدیر را می توان به میزان استفاده وی از رسانه ها سنجید و هر مدیری که به رسانه و روابط عمومی کم توجه بود، موفق نخواهد شد.

۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۱۱:۱۵

تولید سه مستند جدید در صدا و سیمای فارس و پخش از شبکه فارس و سراسری
معاون سیمای صدا و سیمای مرکز فارس با اعلام اینکه سه مستند در صدا و سیمای فارس در حال تولید است، گفت: یکی از این مستندها با موضوع شعار سال تهیه شده است.

۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۱۲:۲۲

ساخت ۳۲۷ هزار دقیقه برنامه ویژه ۴۰ سالگی انقلاب در صدا و سیما
رئیس مرکز سیمای استان های سازمان صدا و سیما گفت: در سیمای استان ها ۳۲۷ هزار دقیقه برنامه ویژه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی در قالب ۴۵ هزار و ۴۰۰ ساعت برنامه تهیه شده است و هر استان ۱۶۵ ساعت برنامه ویژه چهلمین سالگرد انقلاب دارد.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۵:۰۹

اولین جلسه جشن نیم قرن پیروزی انقلاب اردیبهشت ۹۸ در شیراز برگزار می شود
مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس با اشاره به اینکه رسانه ملی با طرحی نو در ماه های آینده به مقابله با جنگ نرم دشمن خواهد رفت، گفت: اولین جلسه جشن نیم قرن پیروزی انقلاب اردیبهشت ۹۸ در شیراز برگزار می شود.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۳:۵۳

افتتاح هشت طرح بزرگ در فارس همزمان با هفته دولت/ از عملکرد صدا و سیمای مرکز فارس راضی هستم
استاندار فارس با اشاره به اینکه از عملکرد صدا و سیمای مرکز فارس راضی هستم، گفت: در هفته دولت، هشت طرح بزرگ با ارزش ۱۱۰ هزار میلیارد ریال افتتاح و حدود ۸۰ هزار میلیارد ریال هم کلنگ زنی می شود.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۳:۵۱

دشمن القای یاس و ناامیدی به مردم را در دستور کار خود قرار داده است
رئیس صدای استان های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: دشمن در رسانه های مجازی القای یاس و ناامیدی به مردم را در دستور کار خود قرار داده است.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۰۹:۳۲

رسانه ای که بتواند دست دشمن را رو کند، موفق خواهد بود
مدیر کل خبر استان های سازمان صدا و سیما با اشاره به اینکه رسانه اگر بتواند دست دشمن را رو کند، در آن زمان می تواند احساس موفقیت کند، گفت: هنرما اینست که نگذاریم دشمن موفق باشد و شرایط برای ما فراهم است که زبان گویای ۴۰ سالگی انقلاب باشیم.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۰۹:۳۲

تداوم معرفی ارزش های انقلاب اسلامی باید در دستور کار مرکزهای صدا و سیما باشد
رئیس مرکز سیمای استان های سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: تداوم معرفی ارزش های انقلاب اسلامی باید در دستور کار مرکزهای صدا و سیما باشد.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۰۹:۳۱

رسانه انعکاس هنرمندانه عملکرد سایر دستگاه ها را باید مورد توجه قرار دهد
مدیر کل نظارت استان های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران گفت: رسانه انعکاس هنرمندانه عملکرد سایر دستگاه ها در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی، را باید مورد توجه قرار دهد.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۰۹:۳۰

پای شهید آوینی هم به سریال حضرت شاهچراغ (ع) باز شد
مدیر کل صدا و سیمای مرکز فارس، ساخت سریال «امین ولایت» در خصوص زندگانی حضرت شاهچراغ (ع) را مطالبه به حق مردم فارس دانست و گفت: اخیرا فیلم نامه ای نوشته شهید آوینی در خصوص حضرت شاهچراغ (ع)، به دست آمده است.

۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۵:۲۷