خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸

الأربعاء ١٣ ربيع الثاني ١٤٤١

Wednesday, December 11, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سرلشکر رشید
سرلشکر رشید:
برای جلوگیری از جنگ فقط ارسال پیام کافی نیست
فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء(ص) با بیان اینکه دولت آمریکا باید با اجتناب از رفتار اشتباه در منطقه خلیج فارس و تنگه هرمز نسبت به حفظ جان سربازان خود مسئولانه عمل کند، گفت: برای جلوگیری از جنگ، گفتار و ارسال پیام تنها کفایت نمی کند.

۱۳۹۸/۹/۱ - ۱۱:۱۰

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص)
جنگ های اخیر در غرب آسیا حاصل اشتباه در محاسبه و تصمیم گیری بود
سرلشکر رشید گفت: تاریخ جنگ های چهاردهه اخیر در منطقه غرب آسیا و نتایج خسارت بار جانی و مالی آن برای آغاز کنندگان آن حاصل از اشتباه در محاسبه و تصمیم گیری است.

۱۳۹۸/۵/۷ - ۱۱:۴۰

فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء (ص):
قدرت دفاعی و تهاجمی ایران برای متجاوزین غافلگیرکننده است
سرلشکر رشید با اشاره به اینکه قدرت دفاعی و تهاجمی ایران برای متجاوزین غافلگیرکننده است، گفت: ابعاد قدرت ایران، وجوه محاسبه ناپذیری برای متجاوزین خواهد داشت.

۱۳۹۸/۴/۳۱ - ۱۰:۵۶

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء (ص)
آمریکا نسبت به حفظ جان نیروهای خود مسئولانه رفتار کند
سرلشکر رشید گفت: دولت آمریکا باید با اجتناب از رفتار اشتباه در منطقه، نسبت به حفظ جان نیروهای آمریکایی و به خطر افتادن آنها مسئولانه رفتار کند.

۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۲:۴۹

سرلشکر رشید:
ملت ایران از دستاوردهای نظام قاطعانه دفاع خواهد کرد/ وحدت و انسجام رمز گذار از شرایط کنونی است
فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا با بیان اینکه ملت ایران از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی و مقاومت قاطعانه دفاع خواهد کرد، گفت: وحدت و انسجام سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و پشتیبانی از سیاست های نظام و دولت برابر امریکا رمز گذار از شرایط کنونی است.

۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۳:۱۸

سرلشکر رشید:
درباره قدرت دفاعی ایران با هیچ کس مذاکره و معامله نخواهیم کرد
خبرگزاری شبستان: فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء (ص) تصریح کردکه درباره مبانی و شاکله موجودیت و قدرت دفاعی ایران با هیچ کس مذاکره و معامله نخواهیم کرد.

۱۳۹۶/۹/۱ - ۱۵:۲۳