خبرگزاری شبستان

شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸

السبت ٢٩ جمادى الأولى ١٤٤١

Saturday, January 25, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه قزوین
امام جمعه قزوین:
تظاهرات مردم عراق سیلی محکمی به صورت مستکبران بود
آیت الله عابدینی گفت: تظاهرات در عراق برای خروج نظامیان آمریکایی از این کشور با حضور گسترده مردم عراق برگزار شد و این قیام مردمی، سیلی محکمی به صورت مستکبران بود.

۱۳۹۸/۱۱/۴ - ۱۵:۲۴

امام جمعه قزوین:
آمریکا منابع عزت و اقتدار ما را نشانه گرفته است
آیت الله عابدینی گفت: ما باید از آمریکا انتقام بگیریم چراکه آمریکایی ها امنیت، وحدت، منابع عزت و اقتدار ما را نشانه گرفته اند و از این رو باید به آنها پاسخی کوبنده و پشیمان کننده دهیم.

۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۰

امام جمعه قزوین با «رویداد ملی فهما» همراه شد
خبرگزاری شبستان:امام جمعه قزوین با عضویت افتخاری در کانون فرهنگی هنری مصلی امیرالمومنین(علیه السلام) با رویداد ملی فهما همراه شد.

۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۲

امام جمعه قزوین:
حمله موشکی سپاه مقتدر جمهوری اسلامی سیلی محکمی به صورت آمریکا بود
آیت الله عابدینی گفت: سپاه قدرتمند جمهوری اسلامی با هدف قرار دادن پایگاه عین الاسد آمریکا، سیلی محکمی به صورت آنها نواخت که این اقدام شجاعانه جای تبریک دارد.

۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۵:۴۱

امام جمعه قزوین:
سردار سلیمانی پایه های جریان مقاومت را در برابر استکبار جهانی مستحکم کرد
آیت الله عابدینی گفت: به همت سردار بزرگ اسلام، سردار سلیمانی پایه های قدرتمند جریان مقاومت در برابر کفر و استکبار جهانی مستحکم شد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۵:۴۹

امام جمعه قزوین:
مردم قزوین قدم های خوبی در مبارزه با مفاسد اقتصادی و زمین خواری برداشتند
آیت الله عابدینی گفت: مردم قزوین د‌ر مبارزه با مفاسد اقتصادی، زمین خواری و مبارزه با قدرت طلبی توانسته اند قدم های خوبی را بردارند.

۱۳۹۸/۱۰/۶ - ۱۵:۵۶

امام جمعه قزوین:
باید زمینه حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات فراهم شود
آیت الله عابدینی گفت: از موارد مهم در انتخابات، مشارکت حداکثری مردم است که باید زمینه حضور پرشور و گسترده مردم را فراهم کنیم.

۱۳۹۸/۹/۲۹ - ۱۵:۰۶

خلوت شدن مساجد و کم رغبتی جوانان به نماز حقیقت ندارد
آیت‌الله عابدینی گفت: اینکه برخی مسوولان مطرح می‌کنند مساجد خلوت شده، جوانان ترغیبی به دین ندارند و فرهنگ عمومی هر روز درحال ضعیف شدن است، حقیقت ندارد.

۱۳۹۸/۹/۲۵ - ۱۶:۳۵

امام جمعه قزوین:
حل مشکلات معیشتی مردم و ایجاد اشتغال وظیفه دولت است
آیت الله عابدینی گفت: یکی از وظایف دولت این است که به فکر معیشت مردم بوده و به ایجاد اشتغال هم توجه جدی داشته باشد و اگرچه در این حوزه تلاش هایی شده ولی کافی نیست و مردم نیازمند شغل هستند.

۱۳۹۸/۹/۸ - ۱۵:۳۱

امام جمعه قزوین:
دستگاه قضا فتنه گران را به اشد مجازات برساند
آیت الله عبدالکریم عابدینی گفت: امیدواریم دستور قاطع خداوند متعال در خصوص کسانی که فتنه به پا کرده و اموال مردم را آتش زدند و خون ریختند، اجرایی شود و دستگاه قضا این افراد را به اشد مجازات برساند.

۱۳۹۸/۹/۱ - ۱۵:۳۹

امام جمعه قزوین:
دولت از محل افزایش قیمت بنزین برای مردم اشتغال ایجاد کند
آیت الله عابدینی گفت: با افزایش قیمت بنزین مبالغ بسیاری در اختیار دولت قرار می گیرد که دولت باید از این فرصت در ایجاد اشتغال حقیقی برای مردم استفاده کند.

۱۳۹۸/۸/۲۴ - ۱۵:۲۰

اکران فیم سینمایی منطقه پرواز ممنوع با حضور امام جمعه قزوین
فیلم سینمایی منطقه پرواز ممنوع با حضور آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین اکران می شود.

۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۰۹:۱۰

امام جمعه قزوین:
دستگیری «زم» جاسوس فضای مجازی دستاوردی بزرگ است
آیت الله عابدینی گفت: دستگیری «زم» جاسوس فضای مجازی که قدرت های استکباری دل شان را به او خوش کرده بودند، با وجود محافظت های شدید و پیچیده، دستاوردی بزرگ است.

۱۳۹۸/۸/۳ - ۱۵:۰۰

امام جمعه قزوین:
حمله به نفتکش ایرانی پاسخ محکمی را به دنبال خواهد داشت
آیت الله عابدینی با اشاره به حمله به نفتکش ایرانی در دریای سرخ گفت: این حرکت دشمنان، قطع یقین بدون پاسخ باقی نمی ماند و پاسخ محکمی را به دنبال خواهد داشت.

۱۳۹۸/۷/۱۹ - ۱۵:۱۲

امام جمعه قزوین:
دشمنان در اتفاقات اخیر عراق به دنبال تضعیف جریان عظیم اربعین هستند
آیت الله عابدینی گفت: دشمنان در اتفاقات اخیر کشور عراق به دنبال تضعیف اربعین هستند تا از شور و گستردگی این جریان عظیم کم کنند.

۱۳۹۸/۷/۱۲ - ۱۵:۱۰

امام جمعه قزوین:
آمریکایی ها باید بساط شان را از منطقه جمع کنند
آیت الله عابدینی گفت: آمریکا امروز باید بداند که به نفع شان است که بساط خود را از منطقه جمع کنند و کشورهای منطقه، قدرت بیرون کردن آنها را پیدا کرده اند.

۱۳۹۸/۷/۵ - ۱۴:۴۷

امام جمعه قزوین:
راه حل مشکلات کشور مذاکره با آمریکا نیست
آیت الله عابدینی گفت: متأسفانه عده ای نه دین و نه سیاست را می فهمند و هنوز فکر می کنند باید با آمریکا مذاکره کرد تا مشکلات کشور حل شود.

۱۳۹۸/۶/۲۲ - ۱۶:۰۴

نماز ظهر روز عاشورا در قزوین اقامه شد
نماز ظهر روز عاشورا در قزوین به یاد آخرین نماز حضرت اباعبدالله الحسین (ع) اقامه شد.

۱۳۹۸/۶/۱۹ - ۱۳:۱۶

امام جمعه قزوین:
استاندار جدید قزوین مبارزه با مفاسد اقتصادی را در اولویت قرار دهد
آیت الله عابدینی با اشاره به معارفه استاندار جدید قزوین گفت: مفاسد اقتصادی مردم را بسیار رنج می دهد و همه مردم و مسئولان پاکدست در اقدامات شما علیه مفاسد، همراه شما خواهند بود.

۱۳۹۸/۶/۱۵ - ۱۵:۵۴

امام جمعه قزوین:
مبارزه با آمریکا و اسرائیل حرکت در مسیر امر به معروف و نهی از منکر است
آیت الله عابدینی گفت: امروز مبارزه با اسرائیل، آمریکا و استکبار جهانی به این معنا است که در مسیر امر به معروف و نهی از منکر قرار داریم.

۱۳۹۸/۶/۸ - ۱۵:۴۶